Świat Filmu

Seth Green gościł w show Jona Stewarta

TheForce.Net

W związku z nadchodzącą premierą Robot Chicken: Star Wars III współtwórca (a konkretnie scenarzysta, producent wykonawczy i aktor użyczający głosu postaciom w jednej osobie) tego programu, znany aktor komediowy, a prywatnie fan Gwiezdnej Sagi Seth Green gościł u Jona Stewarta w jego Daily Show. Wywiad z Greenem możecie zobaczyć poniżej.


The Daily Show With Jon StewartMon - Thurs 11p / 10c
Seth Green
www.thedailyshow.com
Daily Show Full EpisodesPolitical HumorThe Daily Show on Facebook

Seth w rozmowie z Jonem Stewartem opowiadał o początkach związku Robot Chicken ze Star Wars (Zrobiliśmy skecz o Gwiezdnych Wojnach i myśleliśmy, że nas za to pozwą [ludzie z Lucasfilm - przyp. red.], ale skontaktowali się z nami i powiedzieli, że się im podobało). Jak się okazuje na pomysł realizacji półgodzinnego odcinka serialu, który miał traktować tylko o Star Wars wpadł Matthew Senreich. Green stwierdził, że gdy obaj pojechali na Skywalker Ranch przedstawić projekt byli bardzo zdenerwowani: Myślałem, że otworzy się klapa w podłodze i wylądujemy w jamie rancora). Zapytany przez Stewarta czy "reszta" (tzw. Nowa Trylogia) również zostanie sparodiowana w Robot Chicken Seth odpowiedział: W końcu tak. Obaj panowie dyskutowali również m.in. o tym, czy rodzice oglądając RC:SW czują się jak na haju oraz o technicznych aspektach produkcji serialu (realizacja jednego sezonu trwa ok. 11 miesięcy). Ponadto w ramach wywiadu wyemitowano fragmenty RC:SW III (Imperator Palpatine usiłujący wezwać windę). W scenografii studia widoczne jest również logo trzeciego odcinka specjalnego, które różni się od dotychczas stosowanych i przypomina swą stylistyką to znane z Powrotu Jedi.

Przypominamy, iż premiera trzeciego gwiezdnowojennego odcinka Robot Chicken już 19 grudnia na kanale [adult swim]. Zwiastuny możecie zobaczyć tutaj.

Temat na forumTagi: Parodia (100) Robot Chicken (41) Seth Green (40)

Komentarze (2)

Dopiero dziś działa, dzięki. Fajny wywiad.

A u mnie nic nie ma :( Oprócz tekstu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.