Wojny Klonów

TCW w kinie - wywiad i fotorelacja

Oficjalny blog

Dzisiaj oficjalny blog przedstawił fotorelację z premiery kinowej odcinków o Asajj i Savage’u – odcinków, które noszą nazwy „Nightsisters”, „Monster” i „Witches of the Mist”. Zdjęcia, oraz krótki wywiad z twórcami i aktorami możecie zobaczyć poniżej, a także tu i tutaj. Dodatkowe fotki można obejrzeć, klikając na odpowiednie linki w tym newsie na stronie TheForce.net

Dlaczego myślisz, że wyświetlanie odcinków „The Clone Wars” w kinie jest tak ważne dla fanów?

Dave Filoni: Bo to po prostu zabawa. Częścią bycia fanem jest szukanie możliwości wspólnego spotkania się. „Gwiezdne wojny” od zawsze gościły na wielkim ekranie. Myślę, że to świetne, że George chciał wypuścić te odcinki w kinie; to pokazuje, jak dba o fanów. I to kolejna możliwość, by się spotkać.

Co jest najbardziej ekscytujące dla fanów w tym akcie?

Dave Filoni: Jestem bardzo podekscytowany, gdy myślę, że oni to zobaczą. Wiem, że jest tam wszystko, czego chcą: akcja, przygoda i mrok. Mam mnóstwo przyjaciół, z którymi pracuję nad animacją w Los Angeles – wszyscy oni przyjechali, by to zobaczyć, i to sprawia, że te odcinki są dla mnie szczególnie wyjątkowe. Cieszę się również, że jest tu Katie Lucas [scenarzystka odcinków – przyp. tłum.] – po raz pierwszy będzie mogła zobaczyć fanowską reakcję na to, co stworzyła. Reasumując, jest w tym wiele pozytywów.

Jak to jest, gdy ogląda się TCW na dużym ekranie, a obok siedzą fani?

Catherine Taber: To niesamowite. Zawsze oglądam serial w piątkowe wieczory, ale możliwość zobaczenia go w kinie jest niezwykła. Serial jest na tyle epicki, jaki powinien być, gdy puszcza się go w kinie. Dodatkowo, nie ma nic lepszego, jak widzieć reakcję fanów na to, co dzieje się z postaciami. Mam nadzieję, że zrobimy coś takiego jeszcze w przyszłości. A dziś wieczór zbieramy zabawki na cele charytatywne, więc wspaniale jest widzieć, jak ludzie je przynoszą. Na pewno uszczęśliwimy wiele dzieci.Jest wiele dziewczynek, które wzorują się na tobie i twojej postaci. Jak się czujesz, gdy widzisz fanki, które świetnie się bawią, ubrane w kostiumy i wymachujące mieczami świetlnymi?

Catherine Taber: Nic nie uszczęśliwia Ashley Eckstein i mnie bardziej, niż widok małych fanek.

Co jest dla ciebie ciekawe w tym akcie?

Ashley Eckstein: W tym momencie naprawdę podnieśliśmy poprzeczkę. Zabieramy sezon trzeci na zupełnie nowy poziom.

Jako Ahsoka, reprezentujesz Jasną Stronę, ale TCW ma również silne, mroczne kobiety. Czy uważasz, że to dobrze, że postacie kobiece są ukazane po obu stronach Mocy?

Ashley Eckstein: Bardzo się cieszę, gdy widzę takie postaci, nieważne, czy są dobre, czy złe. Futterman użyczała głosu Asajj i wszystkim Nocnym Siostrom, i jest to dubbing na najwyższym poziomie. A do tego mamy jeszcze Katie Lucas za scenarzystkę. Ona jest odpowiedzialna za wysoki standard TCW.

A jeśli chodzi o Her Universe, czy myślałaś może o dodaniu do kolekcji kilku ciuszków Nocnych Sióstr?

Ashley Eckstein: Weź nie żartuj. Zaczęłam co prawda w myślach dzielić strój Ventress na części, myśląc, jak mogłabym je wykorzystać w prawdziwym życiu. Jeśli chodzi o styl, to kostium jest fantastyczny i bardzo go chcę!

Jak to jest, gdy widzi się swoje imię na wielkim ekranie?

Katie Lucas: To było mocne, epickie i przerażające.Czy jesteś podekscytowana faktem, że fani zobaczą drugą stronę twojej postaci, Asajj Ventress?

Nika Futterman: Dowiecie się o co naprawdę z nią chodzi. Teraz możemy pójść z nią w wiele miejsc. To jest świetne w serialu – postacie mają tak wiele warstw.

Jak się czuje nasz nowy, świetny czarny charakter?

Clancy Brown: To jest jeszcze świetniejsze, niż się spodziewałem.

Czy jesteś psychicznie przygotowany na to, że będziesz widział młodszych i starszych fanów przebranych za Savage’a Opressa?

Clancy Brown: No pewnie! Comic-Con, haloween, nie mogę się doczekać!

Na razie nigdzie nie pokazał się trailer drugiej połowy sezonu, puszczany w trakcie projekcji. Miejmy nadzieję, że zobaczymy go niebawem.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ashley Eckstein (108) Catherine Taber (18) Clancy Brown (15) Dave Filoni (402) Katie Lucas (12) Nika Futterman (15) The Clone Wars (1254)

Komentarze (17)

A co jest najbardziej denerwujące?
Głupota serii.

Dejw, może masz rację, traktuj to po prostu jak zabawę.

Czytając te komentarze twórców serialu, poczułem się jakbym miał do czynienia z serialem o wyjątkowej głębi, złożoności, wspaniałej fabule i przesłaniu.

Hm. Czy jest jakieś w miarę wiarygodne źródło, które potwierdza rewelacje z poprzedniego posta, tj. dotyczące fabuły tych 3 odcinków?

Ja chce też taki bilet dla VIPa.

scenarzystą serialu jest świnia, nic dziwnego, że to badziew

jechania po TCW ciąg dalszy... Ja pieprzę, faktycznie dziwne, że lansują swój serial, no po prostu szczyt wszystkiego.

X-Yuri>>> Nie to dzieci, idioci albo pseudofani :D

A szczerze mówiąc to i ja mam już dość TCW

Nie ma to jak dobry marketing. Nie ma to jak sprzedawać gniota.:)
Ale obejrzę w końcu trzeba zobaczyć epickie rozp****nie kanonu.:(

Luca$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ - bardzo to $ jest tu odpowiednie.

...bo osoby ktorym sie to smie podobac to pseudo fani ; <

Ech.

"Katie Lucas po raz pierwszy będzie mogła zobaczyć fanowską reakcję na to, co stworzyła. "- już mam przed oczyma krwawy lincz na Katie, gdyby dorwali sie do tego prawdziwi fani ;f

George dba tylko i wyłącznie o siebie i swoje konto na Kajmanach

George Luca$ dba o ... (niechce mi to przejść przez gardło)

Czy w Hameryce żyją same pelikany? Konopny sznur zapętlony. Dawać mi ich tu!.

"Myślę, że to świetne, że George chciał wypuścić te odcinki w kinie; to pokazuje, jak dba o fanów."

Jeszcze raz.
"TO POKAZUJE JAK DBA O FANÓW"

I ponownie.
"TO POKAZUJE JAK DBA O FANÓW"

Miałem się w tym momencie śmiać, ale chyba sobie podaruję.

Mam wrażenie, że ci aktorzy zwyczajnie nie umieją odpowiadać na pytania. Cóż.

Szkoda, że w Polsce nie było czegoś takiego...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.