Gry komputerowe

The Old Republic Timeline #11 - Rebirth of the Sith Empire

SWTOR.com

Po zniszczeniu swojej starożytnej cywilizacji na Korriban, wygnani Sithowie postanowili odbudować swoje Imperium na porośniętej dżunglą planecie Dromund Kaas. Człowiekiem, który stał się pierwszym Moffem był Odile Vaiken. Stał się on jedną z najważniejszych postaci w tych mrocznych czasach.

Podczas gdy Imperator i Mroczna Rada zajmowali się strategią, Vaiken rekrutował osobników nie posługujących się Mocą do armii. Owo wojsko z odwagą walczyło z zamieszkującymi planetę stworzeniami, aby zrobić miejsce i zabezpieczyć swoją cywilizację. W późniejszych latach Vaiken stworzył podstawy Imperialnej Marynarki i floty, która miała zmiażdżyć Republikę kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Dla zwykłych ludzi Odile stał się symbolem, dowodem na to, że nawet nie posługujący się Mocą mogą odegrać znaczącą rolę w przywracaniu Imperium Sithów należnego mu miejsca w galaktyce.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (12)

Mario dobrze prawi, czytajcie i rozkodowujcie narzekacze!

Ludzie - jedna kwestia. To co my widzimy, to kilku(nasto) centymetrowe obrazki okrętów mających nierzadko po kilka kilometrów długości. Gwiezdne Niszczyciele mają w sobie więcej techniki i elektroniki, niż jest w Dżaponii i połowie USA razem wziętych. My widzimy tylko kształt, wizualną formę z zewnątrz. Przecież między TORem a filmami mogło się zmienić wszystko - system produkcji, schemat działania etc. - przecież tego nie wiemy. Widzimy tylko zewnętrzną powłokę w olbrzymim pomniejszeniu. Tak więc owszem, można powiedzieć, że wyglądają tak samo, ale nie że są nawet w przybliżeniu takie same. Bez przesady - możliwe, że właśnie tu mamy po raz pierwszy w chronologii tego typu niszczyciele. Co oznacza, że nasz Wielki Moff i spółka opracowali kształt, który był najbardziej optymalny dla tego typu statków i nic odkrywczego zdziałać się tu nie dało. A przez te 5 tysięcy lat po prostu udoskonalano całe technikalia itd. - przecież te statki na pewno miały o wiele mniejsze szybkości, zwrotność czy siłę ognia. Owszem mogliby wymyślić coś cudacznego tylko po co? Przecież kiedyś koncepcja trójkątnych niszczycieli musiała powstać. W zasadzie pół Timeline'a opierało się na projekcie nowoczesnej floty, by zastąpić te pudełka Nagi Sadowa. Ja rozumiem jakby to był jakiś dwumetrowy ścigacz repulsorowy i wyglądałby podobnie, ale narzekać na gwiezdny niszczyciel? To może powinny być w kształcie pięcioramiennej gwiazdy albo koła graniastego? Peace out ;p

Jezus, ale narzekacie. Gra musi się sprzedać. Muszą być wzorce z filmów czy TCW. Dość, że historia w miarę dobrze się łączy z KotORami i Tales of the Jedi. Nikt nie narzekał, że w KotORze II mieliśmy niszczyciel, czy że Ebon Hawk to kalka Sokoła. Dajta se spokój.

Może i zerżnięte z Sagi, ale przecież można to zinterpretować nieco inaczej.
Widocznie w czasach Imperium i CW wzorowali się na tym co było 3000 lat wcześniej, prawda? :D

Znalazł się temat godny przemyślenia. Lecz odkrycie niektórych rzeczy dało jeszcze więcej pytań na których opowiedz czekam.

Ech, czy oni muszą wszystko kopiować z Sagi? Statki wyglądają identycznie jak w OT, a scena z Sithem na mostku to już chyba zupełnie wycięta z TESB...

No nic, fajne były obrazki przedstawiające statki Sithów z zewnątrz no i ten ostatni. Nie mogę już się doczekać Timeline'u o Wielkiej Wojnie Nadprzestrzennej. Wiadomo już kiedy wyjdzie?

Trochę się zawiodłem...statek wyglada zywcem jak ze starej trylogii...nie ma tego egipskiego klimatu a la' Stargate...

Ostatni obrazek ratuje sytuację.

git, coraz więcej białych plam zostaje odkrytych

Nie przejmować się abonamentem! :D

Spójrzcie na to:

http://darthhater.com/uploads/blog_images/6658/sadowtime.jpg

Tolerować abonament :D

Walić abonament :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.