Fandom

Informacje o LARP-ie

Wrocławski Fanklub Star Wars

Serdecznie zapraszamy miłośników "Gwiezdnych wojen" do udziału w niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju kostiumowym LARP'ie, jaki odbędzie się na konwencie Tatooine II we Wrocławiu w dniach 15-16 stycznia 2011 roku. Wrocławskie LARP'y stały się już tradycją i przeszły do historii jako wydarzenia, które lepiej niż jakakolwiek gra zabiorą cię w realia Sagi z odległej galaktyki! Tym razem opuścimy dotychczas eksploatowane kantynowe realia i przeniesiemy się w bardziej dostojne otoczenie. Oddajmy głos Mortusowi, który będzie pełnił rolę Mistrza Gry:

"Akcja LARP'a odbywa się około roku 900 BBY, czyli w czasach Wielkiej Galaktycznej Nudy. Ilość miejsc w grze wynosi trzydzieści, słownie trzydzieści, i nie jest negocjowalna. Zapisy zostają otwarte natychmiast. Osoby chcące wziąć udział w LARP'ie proszę o wysłanie na na ten adres mailowy informacji o ogólnej roli, jaką chcielibyściegrać, oraz ewentualnie o stroju i rekwizytach, jakimi dysponujecie.

Uprasza się o zdrowy rozsądek: w Świątyni Jedi prawdopodobnie najłatwiej znaleźć Jedi, więc piętnastu Sithów, dziesięciu Madalorian i pięciu farmerów wilgoci raczej trudno będzie tam zmieścić."

Serdecznie zapraszamy do zabawy i przypominamy, że do gry w LARP'ie może przystąpić każdy, a prosty - i efektowny - strój można zrobić domowymi środkami. Płaszcze, plastikowe karabiny, chustki czy skórzane kurtki - pamiętajcie, na LARP'ie nie ma czegoś takiego, jak niepasujący strój! Zgłaszajcie się więc prędko póki są miejsca... i niech Moc będzie z Wami! W Świątyni Jedi na pewno się przyda...Tagi: Wrocław (349)

Komentarze (2)

A każdy dostaje butelkę ?

Vissan, to robimy tych piratów z Galactiki? :P O ile się pojawię

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.