Fandom

O Star Force 2010 i Bydgoskim Fanklubie Star Wars w różnych wydawnictwach

BFSW

Echem odbija się tegoroczna edycja StarForce’a, która we wrześniu odbyła się w Bydgoszczy. Jak podaje oficjalna strona Bydgoskiego Fanklubu Star Wars:

Tegoroczny album zdjęciowy „Bydgoszcz piękna i dynamiczna” wydawnictwa Margrafsen, promujący bydgoskie zabytki oraz miejsca związane z kulturą i sportem, nie zapomniał uwzględnić na swych kartach największego zlotu fanów Gwiezdnych wojen w Polsce - StarForce 2010. Album nabyć można w księgarniach, a także w internecie. Poniżej znajdują się skany zdjęć dotyczących naszej imprezy. Warto zwrócić uwagę na to, że StarForce 2010 poświęcono aż 4 strony albumu. Album nie zawiera żadnych opisów imprez, jedynie podpisy pod zdjęciami - nie inaczej jest w przypadku stron o StarForce.
Ponadto Mando donosi:

Podczas tegorocznej edycji konwentu Star Force, Jacek Drewnowski, redaktor miesięcznika „Star Wars Komiks” ogłosił m.in., że jeszcze w tym roku wystartuje trzeci magazyn komiksowy – „Star Wars Komiks Extra”. Do sprzedaży trafił pierwszy numer pisma zawierający historię z cyklu „The Clone Wars” – „Niewolnicy Republiki” - oraz 3-stronicowy artykuł – „Bydgoszcz - Polska stolica Star Wars 2010” - opisujący pokrótce historię Bydgoskiego Fanklubu Star Wars oraz dokładniejszą relację z tegorocznej edycji imprezy Star Force. Tekst opatrzony jest sporą ilością zdjęć z archiwum Fanklubu. Autorem artykułu jest Łukasz „Ragnus” Dobosiewicz. Zachęcamy do szukania w salonach prasowych.Tagi: Bydgoszcz (146)

Komentarze (4)

Hi, hi zalapalem sie na fotkę w albumie :)

No Prowse lubi autografy dawać tak jak pozować do fotografii.

Autor pierwszego zdjęcia długo się nie nacieszył swoim punktem obserwacyjnym, bo miejscy go przegonili za deptanie trawki na górce. :P

fajna imprezka, pogoda też dopisała

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.