Gry komputerowe

Tworzenie postaci w TOR-ze

Do Sieci trafił właśnie filmik przedstawiający tworzenie postaci w "The Old Republic". Zapewne bardzo szybko zniknie on z Internetu, dlatego oglądajcie, póki możecie.

Na filmiku można zauważyć kilka ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest potwierdzenie faktu, który od jakiegoś czasu krąży po internecie - Twi'lekowie będą mogli zostać również Inkwizytorami i Negocjatorami. Niestety, klasy mają bardzo mały wybór ras - po dwie, a w niektórych przypadkach trzy. Miejmy nadzieję, że do czasu premiery gry to się zmieni. W filmiku można również dostrzec spory zakres modyfikacji, dzięki którym uczynimy naszego bohatera unikalnym.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (24)

Ja pierdziele, niektórzy mają jakiś straszny problem z tą grą, w każdym MMO są ograniczenia odnośnie ras i klas, ale z czasem i tak się to zmienia (vide WoW), do tego to jest video z bety więc możliwe że wygląda to teraz zupełnie inaczej i jest masa opcji więcej (bądź mniej ;P). Przy okazji edytor jak na MMO jest bardzo rozbudowany (w kilka grałem i jakoś nie pamiętam takiego w żadnym z nich i nie piszcie mi tutaj o jakichś koreańskich wynalazkach ;)). Dla mnie abonament to akurat plus bo F2P często wychodzi drożej (darmowe... tjaaa) plus zapowiedziany świetny system craftowania i zbieractwa z pomocą drużyny, nakręcam się i czekam. :D

No i tak straszyliście, a filmik dalej jest :D

O zgrozo, normalnie Kalisz w młodości.

Niezłe, szkoda że wiele ras przypisane jest jednej nacji np: Sithowie mają rasę której Jedi nie mają , to duże ograniczenie ale co tam, ważne że można pobawić się w fajną nawalankę w stylu SW.

EEE dobrze jest!

Można odpalić grubasa, a inne rasy pewnie będą. Jeśli nie od razu to..... Ludzie, to MMO! Istnieje coś takiego jak update! Nawet nie zdążycie pierdnąć, jak już dostaniemy nowe rasy.

Kto będzie chciał grać na globalu zagra na globalu, kto na privach to na privie będzie grał, ja mówię tylko że może będą privy.

Od razu gdy zobaczyłem tą twarz przed włączeniem filmiku to pomyślałem, że rekrutowano jakieś amerykańskie grube dziecko, które ma smutną minę, bo nie dostało piątej porcji ciastek xD --> ale to tylko moje zwidy :D

Ogólnie rzecz biorąc, pomijając to że wydawało mi się iż oglądam gameplay z the sims 3 to bardzo dobra jakość - fryzury i zarost wymiatają. A, no i fajnie, że można robić "rumieńce" na twarzy :)

z tego co pisze na forach to jest to wersja z wczesnej bety, więc pewnie trochę pozmieniają i dodadzą jakieś rasy, chociaż na Jawów i Wookiech bym nie liczył; widziałem też wątek o tym, że może wprowadzą legacy system, podobny do tego z SWG (np. wbijasz max lvl Zabrakiem Trooperem to odblokowuje ci się Zabrak Smuggler albo inna Togruta)

A gówno prawda. Priv zawsze jest pozbawiony opcji oficjalnego serwera i to najczęściej w tych najlepszych momentach, bo wydarzenia oskryptowane zwykle są najciekawsze, ale też najtrudniejsze do odtworzenia na prywatnych serwerach. Dlatego taki drugi dodatek do WoWa przez długo był dla piratów niegrywalny, a podejrzewam, że minie drugie tyle jak nie więcej, żeby doprowadzić do stanu grywalności z niewielkimi bugami Cataclysm.

Dlatego też żałuję(a może i nie?), iż nie jestem na tyle grubym nerdem, żeby opłacać abonament :<

Nie każdy priv jest taki o jakich ty mówisz, może będą privy które są takie same jak oryginał tylko z małymi poprawkami odnośnie bugów.

Można grać grubasem! <3

Kto siedzi na privach, ten nie zazna prawdziwego MMO. Privy mają masę błędów i pousuwanych opcji. Trzeba się namęczyć, by znaleźć dobry server.

Ehh... co z tego że na abonament? Pewnie będzie tak jak z WoW'em, wyjdą privy i dużo osób na privach będzie.

Gra i tak bd do d*** bo na abonament :D. Nie no, świruję. Skończcie się spinać bo jest to beta.

O matko, ale czesław mu wyszedł :P

Tworzenie całkiem normalne, ale i tak wydaje mi się, że ludzie będą mieli efekt deja vu

w końcu to wideo z rutube'a :D

I ja mam za to abonament płacić.
Mogli by się bardziej wysilić
bo jak na razie to chyba KotOR jest lepszy

No gdyby dali takich Jawów to by było ciekawe

Lekka przeginka, powinien być większy wybór ras w poszczególnych klasach....

To może być film z wczesnego builda gry, nie ma gwarancji że to najnowsza działająca wersja więc bym się nie spinał, zawodowcy na pewno dostrzegają wady które i my widzimy. :) Patrząc na kreacje postaci w najpopularniejszych MMO to w tej jest całkiem dobrze, fajnie że mamy spory wpływ na wygląd zewnętrzny.

No tak, skoro o tym już mowa, to wiadome było, że Twi'lekowie są wszędzie i zawsze. Mogliby dać jakieś ciekawsze rasy.

teraz Twi'lekowie są wszędzie, mam ich dość!!!

Szału nie ma.

Trochę niepokoją mnie te błędy graficzne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.