Gry komputerowe

Życie poza areną w ''Star Wars Universe''

SWExtreme

Jak to w poniedziałki bywa na łamach Star Wars Extreme pojawił się artykuł sympatycznego Jedi Nadiru Radeny przybliżający nam projekt „Star Wars Universe”.W tym tygodniu tematem przewodnim cyklicznego kącika piśmienniczego Nadiru Radeny jest przyszłość gry i miejsce graczy w świecie, jaki właśnie powstaje. Przede wszystkim należy uzmysłowić sobie, że walki na arenie będą pierwszym etapem zarówno tworzenia jak i korzystania z owoców „Star Wars Universe”. Potencjał, jaki chcą wykorzystać twórcy, jest ogromny. Pierwszym etapem rozwoju będzie wyjście poza arenę Adumara, poszerzenie horyzontów, rozwinięcie umiejętności, wykonanie kilku prostych zadań, wzbogacenie się o kilka kredytów i określenie swoich preferencji politycznych. W kolejnych fazach gra ma ewoluować w galaktyczny MMO gdzie gracze będą mogli decydować niemalże o wszystkim. Żeby dodać pikanterii i gwiezdnowojennego klimatu „Star Wars Universe”, ważnym elementem będą historie związane z postaciami kierowanymi przez nas. Ambitni i pracowici mają nawet szansę dołączyć do „creative teamu” i własnoręcznie tworzyć realia „Star Wars Universe”. Jeszcze nigdy tak wiele nie zależało tylko i wyłącznie od woli graczy. Wystarczy tylko być odpowiednio zdeterminowanym i realizować wymarzony lub założony cel.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj na stronie Star Wars Extreme. Zaś tu zebrano wszystkie informacje na temat klas i gatunków bardzo pomocnych przy tworzeniu postaci. A tutaj mieści się małe kalendarium realiów „Star Wars Universe” i wiele przydatnych ciekawostek dotyczących tego tajemniczego okresu.


Temat na forumTagi: Star Wars Extreme (55) Star Wars Universe (13)

Komentarze (13)

W TJC baaardzo wiele zależało od graczy ;P

Jeśli ktoś zainteresowany SWU będzie przypadkiem na konwencie Tatooine II, to jakby co informuję, że ja też tam będę i chętnie odpowiem na wszelkie pytanka ;)

PS. Sympatyczny... Hmm, to jest coś nowego :P

Sympatyczny, niezastąpiony, popularny. Nie stać was na nic lepszego? :P Mi brak obrazków nie przeszkadza.

ja chcę obrazki!

Jest Ok. Dla mnie najtrudniejsze będzie czekanie na przetestowanie gry potem jakoś to będzie :D

Przeciez jest klimatyczna grafika w artykule - nie wiem o co Wam chodzi;P

przynajmniej jest co czytać :P

Ale jesteś mądry.

Abe-> ale jako pierwszy skomentowałeś.

Phe, news bez obrazków, nawet go nie otworzyłem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.