TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Schaby Jabby #64

2011-01-14 17:27:38 SWExtreme

W jutrzejszych „Schabach Jabby” pod młotek redaktorów Star Wars Extreme: Macieja Szczepańskiego i Łukasza Wasilewskiego, którzy poprowadzą program, pójdą aż dwa tematy. Pierwszym z nich będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i kwesta, jaką przeprowadzali w całej Polsce fani Star Wars przebrani za bohaterów z Gwiezdnych Wojen. Drugim temat będzie dotyczył podróżowania w nadprzestrzeni i prędkości światła. Specjalnie na potrzeby tego odcinka do programu został zaproszony prof. Jerzy Achimowicz z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, który przeprowadzi fachową analizę tych zagadnień. „Schabach Jabby” nr 64 już w sobotę na antenie Akademickiego Radia Kampus o godzinie 17. Nie przegapcie!

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Pliki audio z poprzednimi „Schabami Jabby” znajdziecie na stronie Star Wars Extreme w dziale Artykuły, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forum
TAGI: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..