Gry komputerowe

Okładka ''LEGO Star Wars III: The Clone Wars''

Amazon

Na Amazonie w kartach produktu dla „LEGO Star Wars III: The Clone Wars” umieszczono okładki gry we wszystkich wersjach – konsolowych i PCtową. Na pierwszym planie artu zdobiącego okładki znajdują się główni bohaterowie „Wojen Klonów” w strojach z serialu: mistrz Yoda, Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker. W tle widzimy czarne charaktery tego burzliwego okresu, klony i padawankę Ahsokę Tano w starciu z Asajj Ventress; do tego dochodzą pojazdy Republiki i Federacji, jakimi będziemy mogli dysponować w grze. Co ciekawe z tyłu obok Grievousa dostrzec można hełm Dartha Vadera. Jest to z pewnością zwiastun zakończenia gry, lub jakiegoś nawiązania do pierwszej części. Okładki wszystkich wydań „LEGO Star Wars III: The Clone Wars” prezentują się następująco:Premiera gry odbędzie się 25 marca tego roku.Tagi: LEGO Star Wars III: The Clone Wars (26) The Clone Wars (1261)

Komentarze (15)

już nie mogę się doczekać :)

tak, na pewno bedzie najlepsza z serii;) po pierwsze Wojny Klonów a pod drugie będą do odblokowania postacie z TFU i 3 sezonu CW - zapowiada się super

Rewelacja, chyba najlepsza gra LEGO

Nestor--> Nie narzekaj że TFUII nie wyszło na PSP, na NDS zrobili, ale takie wielkie g, że w to się grać nie dało. Ty przynajmniej się nie rozczarowałeś ;)

trzeba będzie wymyślić jakiś powód aby rodzice kupili...

Ładnie, ładnie... A w marcu mam urodziny :D

Nawet nieźle, tylko te gwiazdki mi się nie podobają.

będzie ZIRO z klocków! Ciekawe jak oni to zrobią?

Po tym jak na PSP zabrakło TFU2, to nie mogę wręcz doczekać się tej gierki. Najbardziej jestem ciekaw wykonania tych bitew masowych.

kolekcjonersko kupię... Ale jakoś nie wciągnęły mnie dwie poprzednie części - troszkę można się pobawić, ale bez przesady;) Choć to i tak lepsze niż "Republic Heroes":/

Mnie tam sie podoba. mogło byc gorzej. Ale ciągle zastanawiam się czy kupić na PC czy PSP.

Kupię to swojemu najmłodszemu kuzynowi, będzie zadowolony, chyba.

Ujdzie, ale mam nadzieję, że nie schrzanią kompletnie tej gry.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.