Gry komputerowe

Kolejna planeta z "The Old Republic"

SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ukazał się opis kolejnej planety - Quesh. Oto on:

Zatrucie środowiska uczyniło z Quesh jedną z najbardziej niebezpiecznych ale i wartościowych planet w galaktyce, a także polem bitwy między Republiką a Imperium Sithów. Chociaż chemikalia znajdujące się na Quesh są śmiertelne dla większości form życia, są również pożądane do tworzenia najsilniejszych stymulatorów adrenaliny w galaktyce... oznaczających bogactwo dla tego, kto kontroluje składniki.Odkryta przez Republikę podczas Wielkiej Wojny, Quesh została opuszczona kiedy naukowcy wykryli trujące składniki w atmosferze. Kilka lat później młody chemik przekopujący się przez stare dane odkrył potencjał chemicznych komponentów na Quesh - okazało się, że są one bliskie venenit shadaaga czyli Jadowi Huttów, głównemu składnikowi stymulantów zdrowia, refleksu i adrenaliny.

Jeśli Republika znalazłaby sposób na możliwość przetworzenia delikatnych środków chemicznych, stałoby się to niewyczerpanym źródłem przychodu podczas wojny. Niestety inżynierowie Republiki nie byli w stanie zsyntetyzować składników. Musieli szukać pomocy u niezwykłych sojuszników - Huttów. Trzy rody z Kartelu Huttów zostały po cichu przekonane aby obejść gwarantujący neutralność pakt z Imperium za profity ze stymulantów jakie dawała Republika. Była to oferta, której nawet Huttowie nie mogli się oprzeć. Jak długo otrzymywali swoją "działkę" nie zwracali uwagi na to co się dzieje.

W ciągu 10 lat, Republika w pełni rozpoczęła inwestycje na Quesh. Jednak mimo prób utrzymania tego w sekrecie, górnicy i pracownicy zaczęli rozgłaszać różne plotki. W końcu Imperium dowiedziało się o źródle chemicznego bogactwa i o tym, że Huttowie złamali pakt. Kartel zmuszony był ogłosić członków trzech rodów zdrajcami i pomagać Sithom w ataku na Quesh. Imperium chciało zaprzepaścić wysiłki Republiki i zagarnąć zasoby dla siebie.

Teraz Republika broni się przed atakami Sithów w celu ochrony nie tylko inwestycji, ale i sojuszników z Kartelu Huttów...
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (499)

Komentarze (14)

Pikawa mi zaczęła chodzić szybciej jak zobaczyłem nazwę planety... na szczęście to nie Kesh.

Tak wyglądałby Czarnobyl w nowoczesnej wersji

Cudo ;D

właśnie że lepiej że na abonament. Gram w grę która ma mikropłatności... kto wyda więcej kasy ten lepszy i z czasem kończy się zabawa i jeśli nie masz mocnych pleców w postaci dużej ilości znajomych nie masz szans się obronić.
A tak każdy jest równy i różnice nie zależą od pojemności portfela tylko od ilości czasu poświęconego grze i tego jak się gra.
Jak dla mnie to lepiej że dali abonament.

Ten budynek to tymczasowa baza połączonych sił imperialnych i kartelu, w przejętym zakładzie przetwórczym Republiki. Tam nie toczy się walka z orbity, tylko na powierzchni, więc Imperium musi gdzieś stacjonować :) Poza tym Imperium pewnie nie chce rozwalać za bardzo tych fabryk, bo po co je niszczyć a potem budować od nowa, skoro można będzie wydobywać dzięki sprzętowi Republiki ;p

dokładnie. Gra jest beznadziejna bo na abonament... O_o'

Tresholde --> może Sithowie zajęli parę budynków, ale to nie znaczy, że Republika nie walczy, żeby je odzyskać :P

(...)Teraz Republika broni się przed atakami Sithów w celu ochrony nie tylko inwestycji(...)
no to kiepsko się broni skoro na jednym z budynków na filmiku jest jest logo Imperium Sithów...

z abonamentem i tak wygląda słabo :P

szczerze mówiąc to mało interesująca planeta, a co do jakości planet, to na pewno znajdą się jakieś gorsze, inne lepsze, ale myślę, że można, a nawet powinno się na tyle zaufać Bioware, żeby nie wątpić w jakość tej gry

Planeta wygląda fajnie, ale co raz bardziej zaczynam się obawiać czy jak BIOWARE będzie chciała zrobić więcej planet to odbije się to na wielu innych aspektach gry. Nie jest to jakaś zasada, ale zwykle tak jest.

Kolonie na Marsie :-D

w tym tempie to za 50

Tak będzie wyglądała Ziemia za 200 lat.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.