TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Galaxy of Star Wars

2011-02-07 23:02:01 Galaxy of Star Wars

Klan „Galaxy of Star Wars”, udzielający się swego czasu na scenie JK3, powraca po 2 latach nieobecności do świata e-żywych.Szóstego lutego, równo o północy miała miejsce wielka reaktywacja „Galaxy of Star Wars”, znanej organizacji w świecie JK3. GoSW istniało przez 4 lata, dostarczając rozrywki dziesiątkom graczy w Polsce, nim zostało zamknięte pod koniec 2009 roku.

W końcu jednak marzenia byłych graczy zostały spełnione. Po ponad rocznych pracach nad stroną i nowymi systemami, które miały urozmaicić rozrywkę, wraca...Stań się częścią legendarnego uniwersum, w którym stworzona przez ciebie postać może odegrać znaczącą rolę w przyszłych losach galaktyki.
To tutaj właśnie decyzje i charaktery graczy, kształtują nową rzeczywistość we wszechświecie!
Akcja „Galaxy of Star Wars” obejmuje czasy historycznych „Architektów”. Cywilizacji istniejącej na długo przed Bitwą o Yavin, czy nawet Imperium Rakatan. Powszechnie przyjęło się, że to właśnie tajemniczy Architekci odpowiadają za życie w wszechświecie. Galaxy of Star Wars, pozwoli wam stać się częścią wielkich , epickich wydarzeń, które ostatecznie dały początek cywilizacjom znanym nam z filmowej sagi, czy gier z cyklu „KOTOR”.

GoSW jako organizacja, istniała na polskiej scenie „Jedi Knight: Jedi Academy” ponad 4 lata.
Początkowo jako klan głównie stawiający na skill i klanówki, z czasem stał się organizacją, w której klimat i umiejętności odgrywania ról grały główną rolę. Osoby odpowiedzialne za tworzenie fabuły, organizacje misji czy innych ważnych wydarzeń, to ludzie z wielkim doświadczeniem. Składając więc podanie do GoSW, masz gwarancje świetnej, dopracowanej zabawy.Galaktyka powoli odbudowuje się, po niszczycielskiej wojnie z Kuobelaghiem. Wiele starych organizacji wykorzystuje wszechobecny chaos do powiększenia swych wpływów we wszechświecie. Jedna z nich, Organizacja Bladego Półksiężyca dokonuje ogólnogalaktycznego mordu, skupiając zebraną Moc do naruszenia konstrukcji jednej z starożytnych świątyń cywilizacji Gro'an, przywołując do świata śmiertelników, legendarnego Jedi Sitriana Vo'. Ten, zwiastując krwawą apokalipsę znika z powierzchni galaktyki, oczekując na koniec.
Co miał na myśli? Jakie konsekwencje, miał rytuał Organizacji Bladego Półksiężyca? Kim w istocie byli starożytni Gro'an? Wojna wisi w powietrzu. Po której ze stron się opowiesz?

Ostatnie Praxeum Jedi odbudowuje swą osłabioną pozycje w galaktyce. W czasach gdy szerzy się zło, wydają się ostatnim ratunkiem dla galaktyki. Wykorzystując wojnę domową Sith, i obalenie Seicela Kossa jako kanclerza i imperatora jednego z najbrutalniejszych władców Sith w dziejach; ponownie stają się realną siłą z którą należy się liczyć.

W tych trudnych czasach, istnieje też frakcja użytkowników Mocy nie dzieląc jej na dobry czy zły aspekt. Wagner i Veryus korzystając z nauk ostatniego żyjącego Gro'ana tworzą ideologie Świadomych Mocy kultywując zarówno jej ciemną jak i jasną stronę. Ich działania spotykają się z interwencją Sitriana Vo', który ostatecznie więzi ich na tajemniczej planecie emanującą starożytną Mocą.

Wszystko leży w Twoich rękach! Może to właśnie ty, jesteś tym który przywróci do świata ład i porządek?

Film przedstawiający nową kampanię Galaxy of Star Wars.
Mapa Galaktyki - napisana w języku html, gdzie podzielona na kilka sektorów, zawiera opisy planet, ich charakterystykę i historię. (v.beta)

System RTS - bezpośrednio związany z mapą galaktyki i systemem handlu. Każdy gracz, gdy dzięki swym osiągnięciom dojdzie do poziomu namiestnika planety, będzie mógł ją rozbudowywać, tworzyć flotę, budować umocnienia. W owym systemie, liderzy owych frakcji korzystając z ilości floty produkowanej przez graczy, toczyć będą planetarne wojny, nieustannie zmieniając sytuacje w galaktyce.

System handlu - jest niczym innym jak GoSWiańskim Allegro. Gracz, dysponując określoną ilością waluty, będzie mógł kupować sobie ekwipunek, rzeczy niezbędne by przeżyć w niesprzyjających czasach..

GoSW biblioteka określające najważniejsze wydarzenia, postacie, czy miejsca z uniwersum.

Dane Postaci - Czyli multimedialne Karty Postaci, opisujące najważniejsze atrybuty gracza oraz historię jego postaci.

---

Wszystko to odbywa się na stworzonym do Odgrywania Ról ( Role Play) modzie Open Jedi Project, zmodyfikowanym przez Świadomych Mocy.
Powyższa modyfikacja drastycznie zmienia rozgrywkę i jej zasady. Gra już nie polega na skakaniu między wrogami i machaniu mieczem na lewo i prawo. Tu liczą się: wiedza, refleks, pomysłowość, finezja i bystrość. Pod czujnym okiem Mistrzów nabędziesz tych wszystkich umiejętności, a wtedy staniesz się gotów by stawiać czoła niebezpieczeństwom które czyhają na Ciebie w całej galaktyce...

Film który pokazuje choć trochę z tego czym jest OJP:

By zostać członkiem GoSW wystarczy złożyć podanie używając generatora podań, który jest zamieszczony na http://www.gosw.pl.

To wszystko!

Niech Moc będzie z Wami!
TAGI: Strony internetowe (różne) (114)

KOMENTARZE (3)

 • Jedi19952011-02-08 19:22:52

  No właśnie, tak mi się wydawało, że Maul ma zielony a Quinn czerwony :D

 • Bolek2011-02-08 00:31:55

  Plus za muzę z Battlestara!

 • Tremayne2011-02-07 23:16:10

  "znanej"? tylko 4 lata?

  buehehe

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..