Gry komputerowe

Nowy trailer ''LEGO Star Wars III: The Clone Wars''

StarWars.com i LEM

Na oficjalnej stronie StarWars.com pojawił się zupełnie nowy trailer nadchodzącej gry „LEGO Star Wars III: The Clone Wars”. Filmik trwa nieco ponad minutę i stylem przypomina spot telewizyjny serialu „Wojny Klonów”, choć nie zapomniano wtrącić specyficzne gagi charakteryzujące serię.
Natomiast na stronie polskiego dystrybutora gier LucasArts firmy Licomp Empik Multimedia zamieszczono informacje na temat „LEGO Star Wars III: The Clone Wars”. Dla nas najistotniejszą wiadomością jest potwierdzenie polskiej wersji językowej wydania gry na komputery. Cena tej edycji wyniesie 99,99 złotych, ceny pozostałych odsłon plasują się następująco: PSP – 139,99 złotych, Nintendo DS – 199,99 złotych, PS3 – 199,99 złotych i XBox 360 – 199,99 złotych. Poniżej prezentujemy opis pochodzący ze strony produktowej „LEGO Star Wars III: The Clone Wars”.

W LEGO SW 3 pojawią się nowe elementy rozgrywki, które w połączeniu z nową grafiką i zapierającymi dech w piersiach efektami, z jeszcze większą siłą wciągną gracza gracza w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie oczywiście specyficznego humoru, który jest charakterystycznym znakiem firmowy serii gier LEGO.

W grze znajdzie się ponad 20 misji fabularnych i 40 poziomów z epoki Wojen Klonów, a dzięki możliwości wielokrotnego przechodzenia każdego z nich, zapewni do wiele godzin zabawy.

Gra LEGO Star Wars 3 to
- zupełnie nowa historia,
- niesamowicie rozbudowane bitwy lądowe w których gracz będzie dowodził nie pojedynczymi ‘lego-ludkami’, a całymi batalionami klonów,
- znane z filmów fabularne przejście pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w różnych miejscach galaktyki,
- nowe walki z bossami – po raz pierwszy w serii LEGO Star Wars, gracz zmierzy się z potężnymi bossami – jakich widzieliśmy w serialu TV
- rozbudowane bitwy kosmiczne rozgrywające się na wielu poziomach,
- i wiele innych…


Światowa premiera „LEGO Star Wars III: The Clone Wars” zapowiedziana jest na 22 marca, natomiast nasza europejska odbędzie się 3 dni później –w piątek 25 marca.


Temat na forumTagi: LEGO Star Wars III: The Clone Wars (26) LEM (70)

Komentarze (11)

wyjdzie w moje urodziny :D

Jak najbardziej czekam na tą pozycję... Do tej pory rewelacyjnie spędzałem czas z LEGO SW więc typuję, że i tym razem nie będzie inaczej... Kto by się przejmował kanonem w takiej grze, no bez przesady wyluzujcie trochę...

Must have ;] Cena troszku duża, ale co innego 100 zł za to, a co innego 100 zł za TFU II. O wymagania się nie martwię, od dawna nie miałem problemów tego typu.

Chyba kupię, tylko te figurki ...

niekanoniczne ale fajne, poza tym 100 zł to nie tak mało jak się wydaje ale i tak kupię

Mam nadzieję, że czasami w tle będziemy mogli usłyszeć muzykę Williamsa.

To jest takie niekanoniczne ;<

Dobre i kosztuje 100zł na PC, będzie co testować.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.