Gry komputerowe

Oficjalna strona ''LEGO Star Wars III''

Strona LEGO Star Wars III

Od niedawna w sieci funkcjonuje oficjalna strona LEGO Star Wars III. Można znaleźć tam wszystko, czego można się spodziewać po portalu takiego projektu: newsy, trailery, gameplaye, screeny, informacje o nowych możliwościach dostępnych w grze itp. Forma strony jest jednak oryginalna.

Oprócz standardowego menu, pomiędzy kategoriami można przemieszczać się (dosłownie) jedną z postaci, które zobaczymy w grze. Poruszając się po różnych lokacjach, odwiedzamy miejsca o określonej tematyce – np. by zobaczyć zwiastun, udamy się na Malevolence. Jednocześnie spotkamy wiele innych postaci, nie tylko związanych z Wojnami klonów (zdarza się, że nagle przed oczyma przebiegnie nam sam Lando Calrissian), biegającymi pozornie bez celu i strzelającymi do siebie nawzajem. Nie są to jednak CPU, lecz inne osoby odwiedzające stronę – przy odrobinie szczęścia uda nam się spotkać kogoś, kto zechce z nami współpracować, by lepiej poznać zawartość strony, np. zobaczyć niektóre filmiki (co może wymagać jednoczesnego pociągnięcia dwóch dźwigni).

Za odwiedzanie poszczególnych lokacji, oglądanie trailerów i inne tego typu dokonania otrzymujemy monety, za które można kupić np. tapety do ściągnięcia czy też postacie, którymi można się poruszać – ze zwykłego klona możemy się stać Jedi, i to bez większego wysiłku. Niektóre postaci można odblokować poprzez wciśnięcie odpowiedniej konsoli konkretnym bohaterem.

Co ważne, opuszczenie strony nie oznacza utracenia odblokowanych postaci, tapet itp. - status „gry” można zapisać, jeśli posiada się profil na Facebooku. Jego posiadanie niesie ze sobą także inne korzyści – poprzez udostępnienie na FB odpowiedniej liczby postów (o co jesteśmy pytani podczas odblokowywania kolejnych postaci i przy podobnych sytuacjach) także można uzyskać dostęp do nowego bohatera.

Obecna zawartość strony prawdopodobnie nie jest jeszcze pełna – niektóre postaci do odblokowania oznaczone są po prostu znakiem zapytania, można się więc domyślić, że będą udostępniane wraz ze zbliżaniem się premiery gry, która będzie miała miejsce 22 III (a trzy dni później w Europie). Na stronę można wejść poprzez ten link.Ponadto jako ciekawostkę można podać fakt, że niedawno pojawiła się rozkładana broszurka, reklamująca nadchodzący produkt LucasArts. Umieszczone na niej postaci przemieszczają się wraz z jej rozkładaniem, tworząc miniaturową scenkę.

Temat na forumTagi: LEGO Star Wars III: The Clone Wars (26) The Clone Wars (1263)

Komentarze (5)

Mam już odblokowane 3 postacie

niezłe
tylko trzeba mieć lepiej konto na facebooku

Może być. Lecz według mnie to za bardzo stronka pod szyldem LEGO niż Star Wars.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.