Gry komputerowe

Rattatakanie w "The Old Republic"

SWTOR.com

Bladoskóra rasa Rattatakan stworzona jest do walki. Wiele stuleci wojen wyeliminowało słabe jednostki i wzmocniło pozostałych, tworząc z nich dumnych i śmiertelnie niebezpiecznych wojowników. Ich rozrywką jest walka; na swojej planecie posiadają areny gladiatorskie, które maą reputację najbardziej brutalnych w całej galaktyce. Od dziecka wychowywani w duchu współzawodnictwa, Rattatakanie są przerażającymi żołnierzami.

Głęboko w Zewnętrznych Rubieżach mieszkali w izolacji przez tysiące lat, żyjąc w jaskiniach pod powierzchnią planety. Zostali tam zapędzeni przez potworne bestie, które uznawali za bogów i burze, które spowodowały, że planeta stała się niemal niezdatna do życia. W podziemnych kryjówkach plemiona walczyły między sobą o rzadkie surowce, a wiele z nich posuwało się nawet do kanibalizmu. Słabi i chorzy byli składani w ofierze, aby silni mogli przetrwać i któregoś dnia znów rządzić powierzchnią.W końcu potężny wojownik o imieniu Rattatak zdołał zjednoczyć ludzi na tyle, aby przepędzili bestie i zbudowali fortece w górach. Chociaż stracił życie w walce o zdobycie powierzchni, jego imię nadal żyło w pamięci. Okazało się, że zjednoczenie było tylko tymczasowe i wkrótce znowu rozgorzały walki między plemionami. Wkrótce nawiązali kontakt z galaktyką. W związku z tym wielu z nich osiedliło się na innych światach, na których poszukiwano najemników, łowców nagród i ochroniarzy.

Niedługo po tym kiedy Imperium Sithów powróciło do przestrzeni kontrolowanej przez Republikę, młody Lord, Darth Vich, zwrócił uwagę na Rattatakan i ich świat. Pragnąc uwiecznić swe imię, wyruszył na planetę i odrzucając tysiącletnią tradycję nie utrzymywania kontaktów z obcymi rasami, wziął setkę plemion i uczynił z nich swoją armię. Ich waleczność sprawiła, że należało się z nimi liczyć. Wielu z nich, u których wyczuł wrażliwość na Moc, zostało jego akolitami. Wkrótce, mając do dyspozycji taką siłę, Vich postanowił dokonać przewrotu w Imperium, co mu się nie udało. Mroczna Rada postanowiła zabić lub zniewolić wszystkich członków rasy, która podążała za Vichem. Pogłoski o grupie rattatakańskich akolitów, którzy zdradzili Vicha i w związku z tym zostali zaakceptowani jako kandydaci do treningu w używaniu Ciemnej Strony pozostają niepotwierdzone.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (9)

najlepsze jest to, że cały lore wokół Rattatakan zbudowano wokół Asajj, a Filoni niedawno wymyślił, że ona tak właściwie to jest z Dathomiry XD

Niezła rasa, ale czekanie na tą grę dobija już mnie.

@ShaakTi1138: dokładnie, mam nadzieję, że w TORze też będzie taka opcja :P
@VOJAS: mylisz Rattatakan z Rakatanami :P

myślałem że wyglądają jak człowiek z łbem kałamarnicy. Przynajmniej tak ich zapamiętałem z KOTOR'a.

na forum chodzi plotka ze 25 maja wyjdzie, ale nic pewnego

Podobno w 2011 roku premiera. Miała być to wiosna, ale wiadomo brak jakichkolwiek działań promujących wskazuję na obsuwkę, probably jesień/zima 2011

Czy to drugie zdjęcie nie przypomina Wam o pewnym komandorze, który mógł popchnąć reporterkę? :D

chciałbym żeby już podali datę premiery gry. Ciekawe czy w tym roku wyjdzie czy na początku 2012

Jedna z moich potencjalnych ras w The Old Republic.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.