Świat Filmu

Co się kręci?

Różne

Ewan McGregor zagra główną rolę w filmie Electric Slide w reżyserii Tristana Pattersona. Fabuła obrazu oparta będzie na artykule "The Yankee Bandit: The Life and Times of Eddie Dodson, World's Great Bank Robber" autorstwa Timothy'ego Forda. Młody Obi-Wan Kenobi wcieli się w autentyczną postać - Eddiego Dodsona (1948-2003), który w latach 80. napadł na imponującą liczbę 72 banków w Los Angeles. Dodson terroryzował obsługę każdego z banków przy pomocy atrapy pistoletu. Skradzionymi pieniędzmi finansował swój nałóg narkotykowy. Prasa nadała mu przydomek "New York Yankees Bandit". Do objęcia głównej roli żeńskiej szykowała się Carey Mulligan, ale obecnie nie jest już związana z tym projektem. Tristan Patterson jest właśnie w trakcie pisania nowej wersji scenariusza.

Keira Knightley użyczy głosu Dzwoneczkowi w miniserialu Neverland, który dla stacji SyFy przygotowuje Nick Willing. Fabuła ma opowiadać o wydarzeniach mających miejsce przed tymi, które znany z kart powieści J. M. Barrie'go o przygodach Piotrusia Pana. Serial ma zadebiutować na antenie SyFy w grudniu. Nagrania dialogów Dzwoneczka mają ruszyć jeszcze tej wiosny. W obsadzie znajdziemy takie nazwiska, jak Rhys Ifans, Anna Friel, Bob Hoskins, Charles Dance, Raoul Trujillo i Charlie Rowe, który wcieli się w Piotrusia.

Na koniec smutne wieści dla fanów talentu Liama Neesona. Aktor nie pojawi się w The Dark Knight Rises Christophera Nolana, ani też w kontynuacji Drużyny A Joe Carnahana. Oba powody tych aktorskich absencji są zgoła odmienne. Jeśli chodzi o nowy film o Batmanie, to w sieci pojawiały się spekulacje na temat powrotu Neesona do roli Ra’s Al Ghula, którego zagrał w Batmanie: Początku. Wszelkie przypuszczenia zdementował sam zainteresowany w wywiadzie dla "Empire": Plotki o moim powrocie są całkowicie nieprawdziwe. W komiksach o Batmanie, Ra’s Al Ghul staje się nieśmiertelny, więc prawdopodobnie stąd wzięły się spekulacje na ten temat, ale nikt nie proponował mi powrotu. Chętnie zagrałbym go znowu, gdyby złożono mi taką propozycję. Neesona nie zobaczymy również ponownie w roli pułkownika Johna "Hannibala" Smitha. Powód jest prozaiczny - chodzi o pieniądze, a raczej ich brak. "Drużyna A", w której wystąpił u boku tak znanych aktorów, jak Bradley Cooper, Sharlto Copley, czy Jessica Biel, nie przyniosła spodziewanych zysków, toteż studio wycofało się z planów nakręcenia sequela.Tagi: Batman (47) Ewan McGregor (392) Keira Knightley (229) Liam Neeson (206)

Komentarze (7)

Adakus->Myślałem już o tym. I na to przyjdzie pora.

Swoją drogą, warto by było zaktualizować filmografie aktorów.

A ja zgadzam się z Bike Fan'em w 100%.Perfekcyjne odwzorowanie moich myśli.
Jak dla mnie to jasne było od zawsze że Liam nie zagra w TDKR. Owszem, Ra's był nieśmiertelny w komiksie, ale tylko w sensie starzenia. Zastrzelony, przejechany czy w sytuacji z 1-szej części zginąłby. Zresztą, w filmach o Gacku Nolana nie ma elementów fantastycznych.

Moje oczy znowu kierują się na Keirę, ale ona jest zajęta więc spasuję. Do tego dowiedziałem się niedawno że jest sporo starsza :( To mnie podłamało :>

post Bike Fan powala mnie >.< ...

Keira to fajna laska, lubię takie laski, fajne są

Huh, dobrze że nie kręcą sequela "Drużyny A", film był bardzo słaby, jak dla mnie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.