Komiksy

SW Komiks #31 w sprzedaży

Egmont Polska

Najnowszy numer Star Wars Komiks od dziś w sprzedaży. Pamiętajcie więc, aby rozejrzeć się w kioskach, salonach prasowych, wybranych księgarniach oraz sklepach internetowych, w poszukiwaniu kolejnej dawki opowieści ze świata Gwiezdnych Wojen. W środku jak zwykle kilka historii ze świata Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Komiks 3/2011 (31)

"Pieśń Aurry" (Aurra’s Song, Dark Horse Presents Annual 2000: Girls Rule!) - Aurra Sing, która pierwszy raz pojawiła się w Mrocznym widmie, była niegdyś padawanką Jedi. Opuściła jednak zakon i została łowczynią nagród, specjalizującą się w zamachach na Jedi oraz polityków. Komiks ukazuje początki jej kariery, która trwała ponad siedemdziesiąt lat.
Scenariusz Dean Motter, rysunki Isaac Buckminster Owens, kolory Ronda Pattison.
"Spadająca gwiazda" (Falling Star, Tales #15) - Luke Skywalker i Biggs Darklighter należeli do najsłynniejszych pilotów i bohaterów Rebelii. Komiks przedstawia czasy, gdy byli jeszcze nastoletnimi kumplami na Tatooine. Później ich drogi na pewien czas się rozeszły. Spotkali się znowu tuż przed bitwą o Yavin, w której Biggs stracił życie.
Scenariusz Jim Beard, rysunki Todd Nauck, tusz Jamie Mendoza, kolory Matthew Anthony.
"Chewbacca: Ssoh, Mala Mala, Tvrrdko" (Ssoh or: A Slaver’s Lot, Mala Mala or: A Chance Encounter, Tvrrdko or: Breaking a Custom, Chewbacca #2) - W numerze 6/2010 opublikowaliśmy pierwsze dwie opowieści o życiu Chewbacki, zbierane przez droidy C-3PO i R2-D2 po jego śmierci. Oto kolejne trzy historie o najsłynniejszym z Wookieech.
Scenariusz Darko Macan, rysunki Jan Duursema oraz Dave Gibbons i Dusty Abell, tusz Jan Duursema i Dave Gibbons oraz Jim Royal, kolory Dave Nestelle i Angus McKie oraz Color Graphix, okładka Sean Phillips.

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz i Maciek Drewnowski. Cena 6,50 zł, 48 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Chewbacca (38) Dark Horse Presents (8) Egmont Polska (608) Star Wars Komiks (220) Star Wars Tales (132)

Komentarze (9)

Cóż, komiks nie jest specjalne rewelacyjny, można powiedzieć że czytałem go na silę :) ale dam mu 6/10.

Aurra naszkicowana tak słodko, że aż strach :D

mam wrażenie, że on tam to wszystko tłumaczy i składa i tylko im daje do druku

Cóż za felerny błąd! We wstępniaku pan Drewnowski pisze, że w numerze jest 6 historii, tymczasem dostajemy... 5! Cóż za brak profesjonalizmu, kto to widział. ;/

Dziś kupiłem, mam wszystkie od początku :)

Niestety w Skierniewicach jeszcze nie ma.

Aurra? Rycnołbym.

Młoda Aurra, to sexy laska. Jak znajdę to w kiosku to kupie z chęcią.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.