TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na czerwiec i sierpień

2011-03-20 20:44:12 TheForce.net

W sieci opublikowano comiesięczne zapowiedzi komiksów. W czerwcowym pakiecie wydawnictwa Dark Horse znajdzie się drugi numer opowiadającej o Qui-Goe Jinnie historii "Jedi – The Dark Side" oraz pierwszy zeszyt nowej miniserii z cyklu The Old Republic. Ponadto w sierpniu do sprzedaży powinny trafić, wydanie zbiorcze Knight Errant oraz kolejny omnibus zawierający przedruki klasycznych komiksów wydanych pierwotnie przez Marvela.
The Old Republic #7: The Lost Suns # 1(5)

Nowa opowieść osadzona w świecie Star Wars, której akcja rozgrywa się równolegle do gry online produkowanej przez LucasArts i BioWere oraz napisana przez jednego z jej scenarzystów.
The Lost Suns to kolejna przygodowa historia Star Wars przedstawiająca nowego bohatera, na nowej misji! To również opowieść przeplatająca się z grą, ujawniająca tajemnice, których gracze nie znajdą w żadnym innym miejscu. Theron Shan, potomek legendarnego rodu, do którego zaliczają się również Jedi Bastila Shan i Satele Shan, nie jest Jedi, ale szpiegiem Republiki! Jego misja: odkryć najmroczniejszy sekret w sercu złego imperium Sith!
Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman i Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 3,50$, 40 stron. Premiera: czerwiec 2011 r.

Temat na forum.
Jedi – The Dark Side # 2(5)

Wysłany na planetę Telos IV, Qui-Gon i jego padawan Xanatos oraz urocza mistrzyni Jedi Tahl muszą odkryć tajemnice związane z ostatnim politycznym zamachem i zapobiec wybuchowi wojny domowej. W zawziętym Xanatosie ten powrót do rodzinnego świata budzi ukryte żale, podczas gdy mistrzyni Tahl sama staje się celem zamachu!
Intryga, akcja, niebezpieczeństwo oraz mroczna strona nadciągają!
Lata przed wydarzeniami przedstawionymi w Mrocznym widmie, zanim Obi-Wan Kenobi został jego padawanem i zanim spotkał Anakina Skywalkera, mistrz Jedi Qui-Gon Jinn po raz pierwszy spotka się z ciemną stroną …
Scenariusz Scott Allie, rysunki Mahmud Asrar, kolory Paul Mount, okładka Stéphane Roux. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: czerwiec 2011 r.

Temat na forum.
Knight Errant Volume #1: Aflame - TPB

Kerra Holt jest przedstawicielem nowego rodzaju Jedi, w nowej erze Gwiezdnych Wojen!
Ponad tysiąc lat przed Lukiem Skywalkerem, galaktyka doświadczyła mrocznego okresu kiedy nieudolna Republika pozostawia całe systemy pod kontrolą Sithów. W czasie swojej pierwszej misji, osiemnastoletnia Jedi Kerra Holt dołączyła do zespołu ochotników Jedi podróżujących za linie wroga. Wydaje jej się, że jest przygotowana na wszystko, jednak gdy misja przebiega niepomyślnie, a ona zostaje sama w przestrzeni Sithów bez jakiegokolwiek wsparcia, Kerra zdaje sobie sprawę, jak bardzo się myliła … jednak nie może porzucić misji i kolonii, której Jedi przybyli z pomocą!
Ta znajda Jedi jest teraz sama, nieprzygotowana, bez środków i na dodatek utknęła w samym środku bitwy pomiędzy dwoma walczącymi braćmi Sith, Lordem Odionem i Lordem Daimanem!
Komiks oryginalnie został wydany w zeszytach Knight Errant #1-5.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Federico Dallocchio i Ivan Rodriguez, tusz Belardino Brabo i Marcio Loezer, kolory Michael Atiyeh, okładka Joe Quinones. Cena 17,99$, 120 stron. Premiera: sierpień 2011 r.

Temat na forum.
Omnibus: A Long Time Ago ... Volume #4

Niniejszy tom zawiera ponad pięćset stron klasycznych przygód Star Wars. Luke Skywalker i jego przyjaciele rebelianci walczą z despotycznym Imperium w opowieściach rozgrywających się na krótko przed i po przywróceniu w galaktyce Nowej Republiki w Powrocie Jedi. Omnibus zawiera komiksy Star Wars #68-85, które ukazały się oryginalnie nakładem wydawnictwa Marvel, w tym czteroczęściową adaptację Powrotu Jedi.
Scenariusz Jo Duffy, Archie Goodwin, David Michelinie, rysunki Gene Day, Ron Frenz, Kerry Gammill, Klaus Janson, M. Hands, Carmine Infantino, Luke McDonnell, Tom Palmer, Al Williamson, tusz Bob Layton, Tom Palmer i inni. Cena 24,99$, 576 stron. Premiera: czerwiec 2011 r.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Jedi: The Dark Side (17) Knight Errant (52) Marvel Comics (392) Omnibus (80) The Old Republic (526) TPB (138)

KOMENTARZE (6)

 • Woody2011-03-23 00:52:14

  Tak się jaracie tym omnibusem, a przeciez WSZYSTKIE Marvelowe komiksy były już wznowione w Long Time Ago TPB...

 • Master of the Force2011-03-21 14:09:12

  Knight Errant vol. 1 :D

 • Aquenral2011-03-21 12:52:45

  A Inwazja? : <

 • YangObi2011-03-21 10:53:00

  Omnibus Marvelowy, no to to jest to ;)

 • Nestor2011-03-21 00:29:31

  2 zeszyty na cały miesiąc, kpina.

 • Rycu2011-03-20 22:09:03

  Omnibus muszę go mieć, może jakiś sponsor? Żartuję, sam mam kasę :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..