Komiksy

Komiksowe nowosci za oceanem

DiamondComics.com

W Stanach pojawiły się nowe komiksy. Koniec miesiąca zamykamy dwoma, dobrze już znanymi tytułami. Do sprzedaży trafiły kolejne części miniserii Darth Vader and the Lost Command oraz Legacy: War.

Darth Vader and the Lost Command # 3(5)

Nawiedzany przez powtarzające się wizje tego, jak jego życie z Padmé mogłoby wyglądać, gdyby nie uległ ciemnej stronie i prowadzony przez tajemniczą kapłankę z Mgławicy Ducha, Vader i jego oddziały zostają uwikłani w fatalną bitwę.
Co gorsza, zacięte walki nie przybliżają Vadera do zlokalizowania zaginionego syna Moffa Tarkina, ale narażają go na niebezpieczeństwo ze strony zdrajcy!
Scenariusz Haden Blackman, rysunki Rick Leonardi, tusz Dan Green, kolory Wes Dzioba, okładka Tsuneo Sanda. Cena 3,50$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.
Legacy #54: War # 4(6)

Sojusznicy rozpoczynają serię manewrów mających na celu zwabienie Dartha Krayta w pułapkę. Tylko kto kogo wciąga w pułapkę?
Podczas gdy Jedi i imperialni rycerze walczą ramię w ramię przeciwko Sithom w obronie Ukrytej Świątyni, Cade Skywalker nie może przestać myśleć o ojcu i strasznych stratach poniesionych przez Jedi ostatnim razem gdy Sithowie przypuścili atak …
Koniec bitwy i przyszłość Jedi jest niepewna!
Scenariusz John Ostrander, rysunki i okładka Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson. Cena 3,50$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (775) Darth Vader i zaginiony oddział (Darth Vader and the Lost Command) (15) Dziedzictwo (Legacy) (231)

Komentarze (8)

Ephant Mon --> Ta numeracja jest wytworem Bastionu - w komiksie takiej nie znajdziesz. W Dark Horse podkreślają że to jest odrębna 6-częściowa seria, a Legacy zakończyło się na 50 numerze, mimo że jest oczywista kontynuacja i nie znając pierwowzoru wiele nie zrozumiesz

oj tam.
Nie marudź, Commandor Bacara, liczy się wnętrze.

Niby fajne okładki , ale klony jakieś nie tego

Zastanawiałem czemu pojawił się artykuł o odzieraniu Vadera z jego legendy. Na szczęście już wiem.

miało być 50, teraz 56, się nie zdziwię jak dalej to pociągną

FoX-> War to ostatnia mini seria Legacy, za 2 numery będzie koniec serii.

Niech tego Vadera jak najszybciej wydadzą i niech Blackman nie wraca, adios panie Haden.

Kolejne Legacy... Wytłumaczy mi ktos, bo jakis czas temu pisalo ze to koniec Legacy, a oni dalej go robia, wtf?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.