Spoza galaktyki

Garstka nowinek spoza galaktyki

różne

Wydawnictwo Fabryka Słów zapowiedziało na 20 maja publikację pierwszej książki z cyklu "Gears of War", Aspho Fields. Seria, której autorką jest znana i lubiana Karen Traviss, liczy sobie na razie trzy z planowanych pięciu tomów. Premiera czwartego będzie miała miejsce w USA 2 sierpnia.

Również na maj planowana jest Szkoła ognia - druga część cyklu "StarFist”, militarnego science fiction autorstwa Dana Cragga i Davida Shermana ("Próba Jedi").

W 2011 roku ma się ukazać także Król Orków - kolejna powieść R.A. Salvatore'a o świecie Zapomnianych Krain. Wydawnictwo ISA nie podało jeszcze bliższych informacji co do terminu publikacji.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych pojawiła się zapowiedź czwartej książki osadzonej w uniwersum Mass Effecta. Deception nie będzie już autorstwa Drew Karpyshyna, ale na otarcie łez - pałeczkę po nim przejął William C. Dietz, znany fanom Gwiezdnych Wojen z książkowej trylogii Dark Forces, opowiadającej o losach Kyle'a Katarna. Książka ma ukazać się 27 września.
Na 20 kwietnia, również w Stanach, zaplanowana jest premiera czwartego i zarazem ostatniego zeszytu z serii komiksowej Evolution, przybliżającej nam przeszłość Człowieka Iluzji. Ani Deception, ani Evolution nie są obecnie w zapowiedziach polskich wydawnictw - gdy tak się stanie, niezwłocznie Was poinformujemy.Tagi: Karen Traviss (116) Mass Effect (13) R.A. Salvatore (47) StarFist (3) William C. Dietz (6)

Komentarze (8)

Sebo250 --> Nie żartuj, widocznie akurat pechowo trafiałeś na gnioty..

Sebo250 --> akurat Mass Effecty są dobre :) Wczoraj skończyłem 3. część (czyli Retribution) i już zamówiłem Deception :) A dzieciaczkiem ani nawet młodzieżą już nie jestem :D

Gears of War, Mass Effect...książki na podstawie gier/powiązane z grami to zawsze absolutna porażka, ale dzieciaczki kupią nawet srajtaśme z logiem takich gier.
Nowa książka Salvatore'a w Forgotten Realms? świetna wiadomość

Darth Paxis > Wydano już trzy, czwarta w drodze. Za wielką wodą oczywiście

Książka na podstawie Gears of War? O żesz...

Dietz.. sprawdziłem recenzję Dark Forces na Bastionie... kiepskie to otarcie łez :] raczej piachem w gały

Chyba trzeba wgrać sejwa i dokończyć Mass Effect.... No, ale kurde.... nie podoba mi się aż tak bardzo ;P

"Mass effect" jest to jedna z mych ulubionych gier i mam nadzieje że książka będzie równie fajna :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Spoza galaktyki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.