TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Co się kręci?

2011-04-21 11:41:14 Różne

Natalie Portman pojawi się w przygotowywanej przez Joss Wheadona ekranizacji komiksu The Avengers. Tak przynajmniej twierdzi Chris Hemsworth wcielający się w tytułową postać w Thorze Kennetha Branagha, którego polska premiera już 29 kwietnia. Natalie gra w tym obrazie młodą panią naukowiec nazwiskiem Jane Foster, która odkrywa zesłanego na ziemski padół nordyckiego boga i z wzajemnością się w nim zakochuje. Sam Thor najprawdopodobniej pojawi się również w The Avengers, toteż obecność w filmie jego wybranki wydaje się być sprawą oczywistą. W filmie, którego premiera planowana jest na przyszły rok wystąpić mają superbohaterowie z komiksów Marvela oraz ich wrogowie, ale nie wiadomo jeszcze, dla których z nich znajdzie się miejsce w scenariuszu. Mówi się o Chrisie Evansie (Kapitan Ameryka), Robercie Downeyu juniorze (Iron Man) oraz Samuelu L. Jacksonie (Nick Fury). Podobno scenariusz zakłada mały udział postaci kobiecych. Oprócz Natalie inną ważną przedstawicielką płci pięknej ma być Scarlett Johansson (Black Widow). Czyżby szykował się "męski film" w dosłownym tego zwrotu znaczeniu? Zdjęcia mają ruszyć już w maju.

Temat o "Thorze" K. Branagha na forum


W sieci pojawiły się pierwsze klipy promujące nowy miniserial kanału SyFy zatytułowany Neverland. Produkcja ta stanowi prequel powieści J.M. Barrie'go o przygodach Piotrusia Pana. Jedną z atrakcji serialu ma być udział Keiry Knightley, która użyczyła swego głosu wróżce Dzwoneczkowi. W roli kapitana Haka zobaczymy walijskiego aktora Rhysa Ifansa. Trzy klipy promocyjne możecie obejrzeć w tym miejscu.
TAGI: Keira Knightley (235) Natalie Portman (383) Samuel L. Jackson (295)

KOMENTARZE (4)

 • Rycu2011-04-21 23:10:55

  Na Odyna, niech wszyscy mieszkańcy Midgardu się cieszą :D

 • Ephant Mon2011-04-21 22:06:09

  mam uczulenie na Marvelowe superprodukcje... przez nie SW wygląda dziecinnie

 • Ariando2011-04-21 21:53:23

  A niech se gra, dopóki będzie taki zarąbisty jak zawsze (może być tak, że to właśnie Robby podtrzyma cały film w granicach tolerancji :P). Ogólnie to filmy Marvel'ove do tej pory były ok (Spider-Mana da rade przeżyć, Hulk był spoko, a już Iron Mana chwalić nie trzeba, bo każdy wie jaki to był masterpiece :D), więc może i ta produkcja da radę. Poczekamy na majowego (chyba) Thora i zobaczymy czy podtrzyma poziom.

 • Kubasov2011-04-21 13:07:07

  Robercie Downey Jr. proszę nie graj w tej kaszanie.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..