Wojny Klonów

TCW 3x07 i 3x08 w Polsce

Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Zamachowiec” i ”Złowrogie plany”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Zamachowiec

Myśl odcinka: Przyszłość ma wiele ścieżek – wybieraj mądrze.

Opis: Ahsoka Tano oddelegowana do ochrony senator Padme Amidali udaje się na misję polityczną na Alderaan. W drodze do celu Ahsokę zaczynają nawiedzać wizje niedawno zmarłej łowczyni nagród Aurry Sing. Ashoka nie może przestać o tym myśleć i martwi się, że stres zaburzy jej koncentrację w czasie, gdy pojawi się zamachowiec, aby zabić Padme. W emocjonującym kulminacyjnym momencie Ashoka musi użyć wszystkich umiejętności, które ma do dyspozycji, zanim Sing odciśnie swoje zabójcze piętno.Złowrogie plany

Myśl: Błąd w planowaniu, to plan klęski.

Opis: W czasie codziennych zakupów na Coruscant, C-3PO zostaje porwany przez łowcę nagród – Cada Bane’a. Bane poszukuje informacji na temat planów budynku Senatu. Wkrótce zarówno C-3PO jak i R2-D2 orientują się, że są uwikłani w plan, którego nie rozumieją.A oto, jak przedstawia się lista odcinków na najbliższy miesiąc:


Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Zamachowiec" i "Złowrogie plany".Tagi: Cartoon Network (166) The Clone Wars (1261)

Komentarze (12)

A moim zdaniem C-3PO na zakupy pójdzie do Biedronki ;)

Mistrz Seller- nie zawsze jest dubbing jest świetny, czasami mogą coś spieprzyć.

FoX >>> Legalnie będzie można je zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, wiec jeśli je już widziałeś to się wstydź piracie. Trzeba oglądać jak Polska TV emituje, a nie tylko narzekać i ściągać wszystko z neta. Zwłaszcza, że pora odpowiednia, a dubbing jest świetny. 4 sezon będę oglądał dopiero na polskim CN. Ogląda się dużo lepiej.

lol kiedy jak to oglądałem.... coś stare newsy ;)

Ten sezon będzie jednym z szybciej skończonych, i dobrze znaczy się że będzie czas na coś innego :)

Commander2224- I tu masz racje.

Eeee... tam, już dawno je obejrzałem, ale ciekawe jak słychać w polskim dubbingu.

I szybciej się zobaczy czy dubbing daje radę.

Master of The Force>>> To chyba dobrze. Lepiej sie ogląda po dwa odcinki w tygodniu. Nie trzeba tyle czekać na koniec sezonu.

Lepsze to niż oglądanie przez wakacje i wyczekiwanie przez tydzień kiedy będzie odc.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.