Gry komputerowe

Przedstawienie postaci Inkwizytora Sithów z "The Old Republic"

Gamespot i strona "The Old Republic"

Serwis Gamespot ujawnił wczoraj film przedstawiający kolejną klasę z "The Old Republic" - Inkwizytorkę Sithów. Z wywiadu udzielonego serwisowi przez Daniela Ericksona, jednego z tworców gry dowiadujemy się między innymi, że:

- Klasa ta będzie dopasowana do różnych stylów gry, które będą zdefiniowane przez klasy zaawansowane (przypomnijmy: czarownika i zabójcę). Czarownik będzie potrzebował silnego kompana, żeby przyjmował on większość ciosów, podczas gdy towarzysz zabójcy będzie skupiał się na zadawaniu obrażeń.

- Ci, którzy wybiorą zaawansowaną klasę zabójcy będą mogli posługiwać się podwójnym mieczem świetlnym i ukrywać się w Mocy, a także używać potężnych ataków Mocą i mieczem świetlnym. Mogą zadawać obrażenia albo być czymś pośrednim między postacią walczącą a leczącą.

- Czarownicy będą mieć do swojej dyspozycji arsenał różnych zdolności opartych na Mocy. Będą to np. popularne błyskawice Mocy, burza Mocy, przeciążenie itp. W zależności od wyboru zdolności, czarownicy będą mogli manipulować przeciwnikami, czyli np. ogłuszać ich, unieruchamiać czy leczyć siebie oraz kompanów.

- Można będzie manipulować przeciwnikami, podpuszczać jednych przeciw drugim, tworzyć własne sojusze oraz (jak żartobliwie twierdzi Erickson) mówić ze złączonymi palcami: "Stało się tak jak przewidziałem" (to oczywiście nawiązanie do Palpatine'a, który stał się inspiracją dla owej klasy).

- Inkwizytor zaczyna na Korribanie jako niewolnik. Można jednak przez kilka decyzji zostać odkupionym i przejść na Jasną Stronę. Grając tą klasą przekonamy się, że z niektórych sytuacji będzie można wyjść obronną ręką używając dyplomacji. Dzięki niej można będzie kontrolować ludzi i inne istoty zyskując aprobatę i potęgę. Jak użyjemy tej potęgi, to już zależeć będzie od nas.

Jego towarzyszem będzie przerażający Khem Val.

Wiele wieków temu Khem Val służył jednemu z największych Lordów Sithów, Tulakowi Hordowi. Jego lud, Dashade, był bogaty i dobrze mu się wiodło. Byli to odporni na Moc zabójcy, polujący zarówno na Jedi jak i Sithów. Khem Val zwany był Zabójcą z Cienia i Pożeraczem. Kiedy jego mistrz pokonywał Jedi i innych, Khem ucztował na ich ciałach. Z czasem wytworzyła się między nimi więź.

Ale to było dawno. Dashade zniknęli z galaktyki a Khem Val stał się legendarną postacią, o której opowiadano przerażające historie. Głęboko w grobowcu Nagi Sadowa na Korribanie czeka uśpiony, otoczony polem siłowym. Nikt, nawet najwięksi Lordowie Sithów, nie wie jak się tam dostał i nie odważą się spróbować go obudzić. Jeśli ktoś tego dokona, Val na pewno będzie głodny...Inkwizytor będzie posiadał statek przechwytujący klasy Fury o którym pisaliśmy tutaj.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: Daniel Erickson (13) The Old Republic (494) Webdoc (106)

Komentarze (16)

wole łowcę nagród

Fajny filmik, Sithowie ich pod klasy coraz bardziej mi się podobają.

trailer całkiem epicki nawet :P
kolejny powód, aby grać jako Sith

assasin ? sorry, nie wiem jak się pisze

Hm, od początku chciałem grać tą klasą i podtrzymuję to :D

Klasa niezła, pewnie rozmowy nią będą lepsze niż w innych (oczywiście nie licząc Consulara - odpowiednika Inkwizytora, chociaż ten dobry nie będzie mógł bawić się w prawdziwą politykę, czyli kłamstwa i przekręty :P).

Z napisów w aurebeshu można wnioskować, że uśpienie Khema Vala ma związek z jakimś planem powrotu Tulaka Horda ("Vessel for the Master"). Zapowiada się jeden z ciekawszych kompanów. Z tego, co wiadomo do tej pory, to inkwizytor wydaje się być w ogóle najlepszą postacią do odkrywania smaczków i tajemnic Imperium i starożytnych Sithów ;p

Przeciągają już... jak z Wiedźminem 2 - pełno jakichś prezentacji, screenów, prewievów, cala otoczka marketingowa rozwinięta że hej - ale ja i tak czekam tylko na GRĘ!

Zagrałbym gdyby nie abonament.

Inkwizytor to klasa dla mnie.

Będę grał właśnie Inkwizytorem.

myślałem, że jak przeczytam tego njusa to mnie ruszy chęć grania w tą grę, pomimo mojej niechęci do MMO.

nope, still nothing.

ta... unlimited power.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.