Bastion

Konkurs portretowyPora na kolejny konkurs na fanart. Ostatnim razem tworzyliście plakat, i tym razem chcemy by praca była stylizowana, ale na portret dowolnej postaci z Gwiezdnych Wojen (filmów, książek, gier czy komiksów). Ważne by postać była jednoznacznie rozpoznawalna, byście uchwycili cechy charakterystyczne, a nie zajmowali się fotograficznym odtworzeniem postaci. W konkursie portretowym wręcz wskazane jest wybranie jakiejś stylizacji, to ma być portret, najlepiej wyglądający na stary. Prace nadsyłajcie na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 20.06.2011 r..

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Espirit. Celem konkursu jest promowanie nowej książki wydawnictwa, która ukazała się na naszym rynku 18 maja 2011. Chodzi o „Hyperversum” włoskiej pisarki Cecilii Randal.

Rodzice ostrzegali cię przed spędzaniem całego wolnego czasu w wirtualnym świecie gier komputerowych? Mieli rację...

Sześcioro przyjaciół: Ian, Daniel, Jodie, Martin, Donna i Carl, wskutek tajemniczego sztormu przenosi się poprzez zaawansowaną technologicznie grę RPG do XIII-wiecznej Francji. Droga powrotna wydaje się zamknięta na zawsze, zatem muszą szybko nauczyć się, jak przetrwać w średniowiecznym świecie.
Tymczasem udaje im się przede wszystkim zyskać nowych wrogów - już drugiego dnia trafiają do więzienia, schwytani przez znanego z okrucieństwa angielskiego szeryfa Jerome'a Derangale'a znanego jako Sans-pitié... A to dopiero początek przygody.
Ian, najstarszy z całej grupy, musi przyjąć na siebie rolę opiekuna swoich towarzyszy. Czy jednak uda mu się ustrzec przyjaciół przed niebezpieczeństwami, które na nich czyhają, skoro sam wplątał się w intrygę na najwyższym szczeblu?

Oszałamiający świat średniowiecznych turniejów, pościgi i pojedynki na miecze, polowania, dworski przepych, spisek zdrajców korony i niemożliwa miłość... teraz możesz przeżyć to naprawdę.Hyperversum. Daj się wciągnąć. Bestseller we Włoszech, sprzedaż wszystkich trzech części przekroczyła 1,5 mln egzemplarzy. Książka adresowana jest zarówno do osób młodych, jak i dojrzalszych (La Repubblica "...Nie ma granicy wiekowej dla książek z tej „półki”: od 12 lat wzwyż wszystko dozwolone. Tak jest z monumentalnym /Hyperversum /(Giunti, 792 str., 18,50 euro) Cecilii Randall, która miesza komputerowe gry online z końcem Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego; bohaterami tej szczególnej przygody jest kilkoro młodych ludzi podłączonych do komputera. Kluczem jest pewna data: 1214. […]).


Nagrodami w tym konkursie będą właśnie świeże egzemplarze „Hyperversum”, które trafią w ręce trzech osób, wybranych przez jury.Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji lub na forum.Tagi: Konkurs (395)

Komentarze (24)

PRZYPOMINAM, że niedługo upływa termin nadsyłania prac ;)

Wezmę w końcu udział.
Btw, co na okładce książki robi Michael Cera? ;)

Seller -> Bez ciekawej nagrody konkurs nie ma sensu? :(
To ja czekam, aż ufundujesz tego Cadillaca Escalade

Sześcioro przyjaciół: Ian, Daniel, Jodie, Martin, Donna i Carl, wskutek tajemniczego sztormu przenosi się poprzez zaawansowaną technologicznie grę RPG do XIII-wiecznej Francji. Droga powrotna wydaje się zamknięta na zawsze, zatem muszą szybko nauczyć się, jak przetrwać w średniowiecznym świecie.


Wg mnie to plagiat... czytałem taką książkę już kiedyś... omg szukam szukam szukam nie mogę znaleźć... to było chyba z wydawnictwa MAG... grali ludzie, anglosasi chyba w erpega i wpadli do środka... dziwne.

Nagrody to nie wszystko :P

świetnie, konkurs zapowiada się ciekawie tylko muszę rozgrzać palce- dawno nie rysowałem

książki nie znam ale zapowiada się ciekawie, z chęcią wziął bym udział w konkursie ale niestety nie umiem rysować :/
Rozumiem że pasją większości z nas są gwiezdne wojny ale dobrze jest czasem oderwać się i przeczytać coś innego, jednym słowem prezent fajny ale nie umiem rysować :(

Ludzie! Nagrody tutaj to zwykłe ochłapy! Jeszcze nie zauwazyliście? Redakcja się buja po ciekawych zakątkach świata, myślicie, że skąd na to bierze kasę? To są wyprawy ufundowane przez sponsorów, które tak naprawdę miały być nagrodami dla Użytkowników! A dają jakieś bzdety wygrzebane chyba w koszu w Biedronce książki 2 zł/kg! Dobry konkurs musi mieć dobrą nagrodę! Żądajmy konkursów, których sam temat pobudza uśpiony od przedszkolęcia talent, rodzi wenę niczym u van Gogha i sam się robi jak pismo automatyczne! W nagrodę powinien być wyjazd "tropami Imperium Kontratakuje" albo "Anakin na Etnie", czy inne w tym guście, a nie to... Za darmochę nikt się bawić nie będzie!

Onoma>>> Ale jeśli się robi konkurs z SW to nagroda powinna być z SW.

Nero i pozostali>>> Już wolałbym, żeby do wygrania był drobiazg, ale taki który będzie przydatny i łatwo będzie go spieniężyć jeśli nie będzie sie nam podobał.

Poza tym Nagroda ma na celu zachęcić człowieka do konkursu. Bez ciekawej nagrody taki konkurs nie ma sensu.

To, że nie z SW, to nie znaczy, że beznadziejne... żal mi ludzi z takimi ograniczonymi horyzontami.

W 20 poprzednich konkursach do wygrania były książki Star Wars. Okazja do wykazana się zatem była. Teraz jest coś innego i nowego, nie narzekajmy na różnorodność.

Bastion musi ufundować mieszkanie albo samochód jako nagrodę. Inaczej nie uzyska poparcia miejscowej inteligencji.

No ale tu chodzi przede wszystkim o zabawę, a nagroda to dodatek.

Ludzie się tu robią coraz bardziej pazerni

Chodzi o to, że wolałbym otrzymać, np. książkę ze SW, lub jakieś fajne gadżety.

To zaproponujcie lepsze nagrody, osły.

Najbardziej czekam aż Seller, ostatnio często narzekający na nagrody, zasponsoruje nagrodę w postaci Cadillaca Escalade EXT

Też uważam, że nagrody są do kitu. Szkoda czasu na takie coś.

Znów beznadziejne nagrody i to nawet nie z SW.

Nagroda to chyba żart...

Słyszałem że to świetna książka. Poza tym lubię czytać i rysować więc trzeba połączyć przyjemne z pożytecznym :D

Kurczę, może się skuszę, bo ostatnio mam branie na książki, tylko... tak dawno nic nie rysowałem.

czekam na komentarze: eee...co to za nagroda... nie będę się wysilał/a dla czegoś takiego.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.