Bastion

Bastionowe recenzje


Temperatury coraz większe a lato i wakacje coraz bliżej. Bastion postanowił przygotować na ochłodę kilka świeżych recenzji, które znajdziecie poniżej. Tradycyjnie zaczynamy od książek w wśród nich tym razem królują pozycje skierowane dla młodszego czytelnika, ale i trochę starsi też powinni znaleźć coś dla siebie, szczególnie fani historii osadzonych naprawdę dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Prawdziwą wisienką na torcie recenzji książkowych jest album „Star Wars Year by Year: A Visual Chronicie”, w którym opisany jest praktycznie każdy rok w „ziemskiej” historii Gwiezdnych Wojen.

Miłośników komiksowych historii odsyłamy do recenzji, w których każdy znajdzie coś dla siebie gdyż praktycznie znalazły się historię osadzone w każdym ważniejszym okresie w historii odległej galaktyki od czasów Starej Republiki poprzez Wojny klonów aż do okresu Dziedzictwa:

Dla amatorów spędzania czasu wolnego przy komputerze zapraszamy do zapoznania się z recenzjami gier, szczególnie tych starszych tytułów, które mogą nie być znane młodszym fanom:

Osoby, które jeszcze nie mają pierwszego sezonu animowanego serialu „Wojen klonów” na DVD powinny zapoznać się z naszą recenzją, dzięki której być może rozwieją się wasze wszelkie wątpliwości związane z jej zakupem:

Na koniec prezentujemy wam recenzje czterech numerów pisma ”Kultowe Statki i Pojazdy”, które od jakiegoś czasu wychodzi na polskim rynku nakładem wydawnictwa DeAgostini:

Życzymy wszystkim miłej lektury!Tagi: Bastionowe recenzje (57)

Komentarze (2)

Dobry komentarz Bazy! ja też się cieszę.

Mroczne Widmo na TVP 2 w niedzielę o 21:15!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.