Książki

Tylna okładka "Ascension"

EUCantina.net

W sieci ukazała się tylna okładka do nadchodzącego, przedostatniego, tomu Fate of the Jedi pt. Ascension. Na okładce widnieje Boba Fett. Premiera książki Christie Golden nastąpi 9 sierpnia. Poza tym w sieci pojawiła się informacja, by w od poniedziałku regularnie wchodzić na oficjalną. Nie napisano jednak dlaczego. Jako, że promowane jest hasło "Apocalypse is coming", można się spodziewać ukazania okładki do ostatniego tomu Fate of the Jedi.Jak długo Jedi mogą pozostać u władzy?
Jak daleko posuną się Sithowie, by uzyskać niepodzielną władzę?
Jakie szanse mają obydwa kulty przeciwko Abeloth?

W czasie gdy Luke i Ben ścigają istotę ciemnej strony, Abeloth, Zaginione Plemię Sithów może zostać podzielone, przez nawet jeszcze większą siłę, która wciągnie pewnego Mrocznego Lorda w śmiertelny konflikt z jego własnym ciałem i krwią.

Na Coruscant, polityczna próżnia pozostawiła groźne spory między frakcjami, które dążą do uzyskania władzy nad Galaktycznym Sojuszem. Nagle otoczony przez ukrytych agentów, zdradzieckie konspiracje i ukrytych szpiegów Sithów, Zakon Jedi musi dać z siebie wszystko, by powstrzymać SG od popadnięcia w anarchię.

Jedi są zobowiązani, do utrzymania pokoju, poprzez utrzymanie sprawiedliwych rządów, jednak nawet oni nie są w stanie sprostać połączonym zagrożeniom ze strony Sithów; dyktatora, który poprzysiągł zemstę, oraz istoty głodnej wizji zostania bogiem.Na dokładkę prezentujemy kolejne adnotacje do nowego wydania książki Dziedzic Imperium. Pisane, przez autora Trylogii Thrawna, Timothy'ego Zahna.

Jednym z elementów, które chciałem przedstawić w trylogii to Luke jako Jedi zdany całkowicie na siebie. Nie mógł wezwać nikogo do pomocy, lub prosić o poradę swych mistrzów. I chociaż wcześniej o tym nie wiedziałem, zdanie "pierwszy z nowej generacji Jedi", ładnie wprowadza do "Trylogii Akademii Jedi", Kevina J. Andersona, oraz przyszłych książek.Ktoś kiedyś zapytał mnie, jakim rodzajem samochodu jeździłby Karrde. Powiedziałem mu wtedy, że byłby to prawdopodobnie mały, wygodny, niewyróżniający się, rodzinny sedan bądź minivan. Marki Toyota lub Ford... z silnikiem Lamborghini V-12 pod maską.Tagi: Christie Golden (67) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81) Timothy Zahn (193)

Komentarze (14)

Boba Fett, z tego co pamiętam miał dziewczynę : O

Wiwat Mando ! Wiwat Boba Fett! Cóż można stwierdzić ? Boba stary ale jary ;p

Ogólnie to już wszyscy bohaterowie z filmów powinni powoli odchodzić w niepamięć. Mamy w końcu całkiem spore "nowe pokolenie".

Ciekawe czy oni mają świadomość, że Boba ma już 76 lat?

czytam Prawdziwe Barwy, a tu jeszcze słyszę o mandogejach w FotJ... gdzie te czasy, kiedy Boba był trendy

Kuffa, to znaczy że jestem gejem?

Jestem mando-gejem i jestem z tego dumna! :O
.
Ale temu Bobie to by mogli już dać spokój wreszcie :/

Hmm Co wy macie do tych Mandalorian?
To, że jest wsród nich para homoseksualna to co z tego?
Czy dlatego, że w Polsce jest jakiś odsetek gejów, to wy też jesteście gejami ?

A mieli niby nie rozwijać wątków Mando... :)

Homoseksualizm? Ten kastrat nawet na geja się nie nadaje.

Okładka promująca homoseksualizm... ŚP Prezydent przewraca się na Wawelu widząc jak młodzi ludzie czerpią radość z szerzenia zgorszenia.

"Boba Fett? Boba Fett? Where?"

Żadnych komentarzy od mando-gejów? No co jest?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.