Gry komputerowe

TOR na E3

Swtor.com

Już za kilka dni rozpocznie się jedna z największych imprez poświęconym elektronicznej rozrywce - Electronic Entertainment Expo, czyli E3. Zacznie się ona w poniedziałek, szóstego czerwca, a skończy dziewiątego. Ale już dzisiaj oficjalna strona “The Old Republic” zapowiedziała jakich nowości możemy się spodziewać podczas imprezy.

Pierwszą i jedną z najważniejszych informacji jest potwierdzenie, że podczas E3 zostanie pokazany nowy trailer, nawiązujący swym stylem do wcześniejszych - “Deceived” i “Hope”. Jego fragment widzieliśmy na zwiastunie książki “Deceived”, który dla przypomnienia prezentujemy poniżej.

Dodatkowo, na E3 zobaczymy gameplaye/prezentacje o następujących planetach:

  • Belsavis - planeta skrywa sekret, który nie był znany ani Republice, ani Imperium przez tysiące lat. Teraz grupa elitarnych żołnierzy musi powstrzymać starożytne zagrożenie przed ucieczką i spowodowaniem masowej zagłady.

  • Alderaan - tym razem zobaczymy jak armia fanatycznie oddanych żołnierzy chroni generała, który przejął władzę na planecie.

  • Tatooine - gracze będą mogli wziąć udział w bitwie z Tuskenami i odkryją coś, czego o Tatooine do tej pory nie wiedziano.Dodatkowo, jak donosi Darth Hater, gra będzie dostępna do zakupu zarówno w sklepach, jak i do ściągnięcia na platformie EA - Origin. Jest ona porównywana do iTunes i, prócz sklepu, będzie odgrywała rolę sieci społecznościowej. Na razie, oczywiście, nie wiadomo nic o przewidywalnym poziomie cenowym.

Dla koniec zainteresowani mogą spojrzeć na wywiad z Georgiem Zoellerem, w którym przedstawia on wiele umiejętności z klas zaawansowanych. Nowe informacje zostały też dodane na oficjalnej stronie gry. Można z nich się dowiedzieć jakie skille będzie posiadała nasza postać aż do osiągnięcia dwudziestego poziomu.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: E3 (37) The Old Republic (507)

Komentarze (15)

Piękny zwiastun, nie mogę się doczekać co z tego wyniknie :P

Przednia gra, ale nie zagram.

Same wałkowanie tych ego-zwiastunów.. Niech zrobią gameplay oparty w grze. A nie Rendery postaci, które inaczej wyglądają w grze.

AH te trailery :D a skoro ma być o odbiciu korriban to będzie ciekawie

Nowy trailer! <3

zaś tatuin... no jak na zadupie galaktyki to tam straszny ruch był, eh

Ciekawe ile bedzie kosztowac granie w Tor-a.

Fajnie, ale rzeczywiście mogliby podać jakąś konkretną datę premiery. Czekam! ;)

ech, słabiutki ten trailer ale gdyby tak zrobili serial w stylu Deceived i Hope...

Nie mogę się już doczekać aż zagram moim słodziaśnym bounty hunterem albo trooperem : D

Mmo, nie mmo, czekać nie trzeba, ale kinowe rendery mają przepiękne. :D

@Adam Vader - Uważasz, że MMO to nienormalne gry ? TOR będzie, mam nadzieję, świetną grą, w którą będę grał z przyjemnością.

Czy tylko ja mam wrażenie, że ciągle to samo jest wałkowane? Już dawno straciłem rachubę w zapowiedziach i zwiastunach. Nie wiem jak Wy ale ja czekam na jakąś NORMALNĄ gre ze star wars, żadne mmo

Newsem E3 numer 1 byłaby data premiery. Potwierdzona na sto procent.

Ale na trailer też bardzo się cieszę :).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.