Gry komputerowe

Kolejny trailer z "The Old Republic"

SWTOR.com

Przed wami kolejny trailer z "The Old Republic" zatytułowany "Return".

Chroniona przez legendarny Zakon Jedi, Republika trwała przez tysiące lat, będąc bastionem pokoju dla galaktyki. Kilka stuleci temu, największe zagrożenie jakie znała, ujawniło się pod postacią Imperium Sithów. Po wyniszczającej wojnie Republika zwyciężyła i wydawało się, że Sithowie zniknęli. Jedi czuwali jednak nad ich macierzystą planetą, chroniąc galaktykę przed ciemnością, która czai się w grobowcach Korriban...Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.
Temat na forum.Tagi: E3 (30) The Old Republic (494) Zwiastun (318)

Komentarze (103)

więc Malgus był wtedy uczniem?

Vergesso> mi akurat się podobało to przejście w stylu zbroi klonów w ep 1-3 ;) Ale to było logiczne następstwo. A tutaj, ileś tam tysięcy lat przed wojnami klonów mają podobne zbroje. Dlaczego? W aotc wiadomo, były klony Janga, zbroja również wzorowana na zbroi mando. Tutaj nie wiadomo czemu zbroje są podobne do zbroi mando - co ciekawsze zbroi, której wygląd stworzono za te ileśtam tysięcy lat! Przecież mando w tych czasach wyglądali inaczej. To po prostu nie pasuje ;p Może jeszcze się niedługo dowiemy, że to mando opierali się o wygląd jakichś żołnierzyków...

Annubis1991 -> Z punktu widzenia historii SW możesz mieć rację...jednak chodzi o to, jak to wygląda dla odbiorcy. Czyli o to, że mamy brak oryginalności.

Trailery TOR-a mi się bardzo podobają, ale wolałbym, by wymyślono nowe pojazdy, wygląd jednostek itd. bo te rzeczy mieliśmy już w filmach. Podobnie mi to przeszkadzało w AOTC i ROTS, gdzie w ramach "protoplastów" armia Republiki wygląda jak krzyżówka wojsk Imperium i Rebelii, tak i tutaj mi nie pasuje.
Po prostu lubię oryginalność.

Cóż, widzę że dyskusja wrze. Ja mam pytanie do tych wszystkich, którzy twierdzą że znają na wylot "kanon" SW...
Znajdźcie mi wzmiankę że akurat te wszystkie rzeczy (Żołnierze,Statki itp) zostały stworzone (a nie skopiowane z okresu 3000 lat wstecz) w okresie "filmowym". Chyba nigdzie mi takiej wzmianki nie znajdziecie. Według Mnie, na czymś musieli sie wzorować, a że akurat ten pancerz i te okręty były najlepsze to chyba logiczne jest że zostaną wykorzystane wtórnie. Wszystko można logicznie wytłumaczyć, tylko jak sie nie myśli to już nie jest mój problem. Można by równie dobrze dopier***** się do loga imperium, które o dziwo jest uderzająco podobne do tego z imperium galaktycznego z czasów PalPanTego... a teraz odpowiedzcie mi prosze, jak myślicie na czym wzorowało swoje logo imperium galaktyczne, prosta i banalna odpowiedź, dziecko by to wiedziało, bo w końcu Sidious nie był snobem i *jedynym* Sithem który rozj*** calusieńką galaktykę. Lecimy dalej, tytuł Moff... Hyh prosze was, znajdźcie mi cokolwiek co by świadczyło o tym że to właśnie Sidious siedząc w swojej zacisznej gwiazdce dostał nagle cegłówką z dachu i olśniło go że stworzy sobie tytuł Moffa. Mógłbym tak wymyślać, i wymyślać tylko nie chce mi sie bo co to da? Kłóćcie sie sami, ja dodam od siebie że trailer mi sie podobał i na swój sposób jest zajebisty, nie razi mnie tak bardzo jak co po niektórych "narzekaczy".

Żenujące są Wasze wulgarne wypowiedzi i kłótnie, które nie mają sensu.
I ci, którzy krytykują i Ci, którzy uwielbiają mają rację.
Ja zgadzam się z użytkownikiem Shadow. Tak stworzony trailer ma swoją funkcję i dobrze ją spełnia. Ludzie, którzy go wykonali wiedzieli, co robią.

Jaro, mohery pod krzyżem się nie onanizują tylko modlą. Onanizują się w domach tacy kolesie jak ty, którym się wydaje, że są lepsi od innych bo wybierają sobie na premiera kolesia, który ich równo posuwa w tyłek.

@GROM -> Moglibyśmy podyskutować, ale z racji żenującego języka i osobistych prztyczków, jakimi się posługujesz w swojej psuedoargumentacji, nie widzę w tym większego sensu.

Kurde!!! Najlepszy trailer !! BOSKIE TO !!

Bart ty w śród hejterów jesteś brylantem, pytanie tylko, czy to dobrze?


Abe mój uczniu stać cię na więcej!

Jaro nie jaraj się zbytnio bo duszno się robi, jak dla mnie, to możesz onanizować na co tylko zapragniesz, ale obawiam się, że gdyby postawić ci przepiękną dziewczynę przed nosem, to do niczego by nie doszło, bo będąc hejterm stwierdził byś, że jej pupa ma krzywiznę niewłaściwą, jest wtórna, a rowek powinien być poziomy, tjjja.


Tak właśnie zostaje się marudną pierdołą w zaciszu domowym, klepiąc na klawiaturce zamiast na dziewczynie. Ale, co mi do tego, że taki wasz życiowy wybór. Skrytykowali byście nawet skład powietrza, którym oddychacie, totalna paranoja.


Te wasze wyświechtane teksty w stylu:

"A wystarczyło zrobić, to lepiej"
Choć sam nic zrobić nie umie

"Totalny brak logiki"
Z którą hejter też ma poważne problemy

"Tu występują same nieścisłości, to jest nie kanoniczne"
Choć zdecydowana większość hejterów
nie umie poprawnie zinterpretować kanonu SW, z prostej przyczyny uważają, że TCW jest nie kanoniczne, tjjja!"Fabuła płytka, jak brodzik dla dzieci" Pamiętajmy, że mowa o bajce!


"Jesteś fanboj, co łyka wszystko z logo ŚW nawet jeśli, to jest świńskie"
Tylko pytanie, czy jest choć jedna osoba na świecie, co posiada wszystko z logo SW. Powiedzmy sobie jasno nie ma takiej osoby


"Nie mogli się postarać i wymyślić czegoś nowego? SW już dawno skostniało wszystko jest odgrzewanym starym kotletem z ST, a wystarczyło by zdecydować się na radykalne zmiany np. "Świnie w kosmosie", to by było nowatorskie podejście do mocno nadwyrężonego SW. Nowi bohaterowie, nowe kombinezony, nowe uzbrojenie, żadnej sztampy i wtórności. Całkowicie nowe historie na temat grzebania ryjem w księżycowym regolicie szukając Gemoriańskich kartofli lub też walka na świńskie ryje uzbrojone w świetlne szable w kombinezonach z lateksowych kondomów mających wytrzymałość stali i kevlaru, statki w kształcie koryta lub świńskich kopyt. Albo szmuglowanie Gemoriańskiego błota na pustynną planetę Ryjówka przez wieśmaka Kręcony Ogonek. Sama nazwa "Świńskie Wojny" w pod tytule "Świnie Starej Chlewiarni" przyprawia o gęsią skórkę i niesie obietnicę wspaniałej przygody"


Pytanie tylko, czy nadal będą to Gwiezdne Wojny?


Taki maruda hejter nigdy do niczego w życiu nie dojdzie, bo zamiast czerpać przykład z kreatywnych ludzi, to sam w swojej nie okiełznanej megalomani sądzi, że wszystko zrobił by lepiej, a wszyscy to barany, tylko pytanie dlaczego do końca życia niczego nie osiągnął. W życiu trzeba działać, a nie pieprzyć w kółko te same bzdury i spuszczać się na forum o wyższości ryja nad kręconym ogonkiem.

@GROM -> Zgodnie z twoją filozofią powinniśmy się do tego trailera onanizować jak mohery pod krzyżem tylko dlatego, że jest - i to przyznają w zasadzie wszyscy - świetnie pod względem technicznym zrealizowany. Aż tyle i tylko tyle. Żadnej animacji nie ocenia się tylko ze względu na animację - a czy "Return" może popisać się czymś poza animacją? Starwarsowy klimat? Dla mnie takiego klimatu nie buduje przyprawiający o ból głowy patos (podobał ci się Anakin-łamacz serc niewieścich w ROTS?). Tak jak i nie budują go szablonowi bohaterowie i bezczelne zżynanie z OT. Powiedz mi: czemu wstawili tę całą serię na okres 3,6 tys. lat przed filmami, skoro wszystko wygląda dokładnie tak samo? Odpowiedź jest: bo nie stać ich było na wymyślenie czegokolwiek bardziej kreatywnego niż n-ta z kolei inwazja Sithów z nie wiadomo skąd, a tylko to im się w miarę nie kłóciło. W prezentowanym świecie mamy do czynienia ze zjawiskiem kroczenia ścieżką najmniejszej linii oporu: statki i ubrania wyglądające tak samo można by jeszcze przeboleć, ale już żołnierze Republiki, którzy mogliby równie dobrze być klonami którejś tam generacji, czy droideki na usługach Sithów... litości.

Prawdą jest, że uniwersum SW cieszy się tak wielką popularnością głównie ze względu na oryginalny pomysł (kto w 1976 mógłby sobie wyobrazić niebędące komedią kino przygodowe łączącego western, legendy rycerskie i space operę?). Powielanie utartych schematów w ramach tego uniwersum to sprzeniewierzanie się całej idei, jaka przyświecała twórcom filmów z lat 1977-1983.

nie cierpię hejterów
XD

GROM się spuszcza kwarcem, lol O:

Balav, faktycznie było trochę gęstsze. Ale efekt nadużycia pozostaje taki sam :)

Widzę, że dyskutujecie sobie z GROMem :D.

Czemu George nie może stworzyć chociaż takiego filmu w stylu tych zapowiedzi z Old Republic z tak super grafiką i efektami a zajmuje się wojnami klonów . Wojny klonów podobają mi się ale brakuje mi filmów w takim stylu jak te filmiki zapowiadające grę

Kwarc ochłoń chłopcze, bo ci żyłki pęcznieją, to, że ty spuszczasz się lawiną niczym nieokiełznanej krytyki nawet nad strukturą ziarenka pisku na pustyni, to powszechnie wiadomo, a ja takich malkontentów krytyki spuszczam, co najwyżej w muszli klozetowej, co by smrodu za dużego nie robili, więc płyń gdzieś tam w otchłań kanalizacji pierdząc po drodze, a będziesz czuł się jak w "domu".

Słyszałeś takie przysłowie? "Jednemu córka, drugiemu teściowa". Nie rozumiem, dlaczego malkontentom zawsze podoba się teściowa? Pewnie, dlatego, że ma tak oczywiste wady, iż nie trzeba nic dodawać, no, ale to nie moja sprawa.

Ja tym czasem obejrzę sobie Return kolejny raz, a potem zapodam TCW, a jak. Tobie zostawiam marudzenie, bąki, oraz piane na zębach.

@Darth GROM: Już nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Zgrywasz już takiego fanboja, który spuszcza się nad wszystkim co ma napis "Star Wars" w swoim rogu. Nawet jeśli jakość jest pod poziomem wszelkiej krytyki ty piejesz z zachwytu.

Komentarza nie odnoszę do żadnej poniżej wypowiedzi, żeby się przypadkiem nikt pokrzywdzony czy rażony nie poczuł ;)

Oglądałem dwa razy. Powiem, że jeśli tak wyglądałoby TCW to pierwszy biegłbym po kablówkę, żeby mieć Cartoon Network.

Owszem, powtarza znane motywy, zarówno muzyczne, jak i scenariuszowe. Wiele nawiązań do poszczególnych postaci, wydarzeń, dialogów. Krótko mówiąc wtórne, już gdzieś to widzieliśmy. Komercyjne.

Ale... To ma być komercyjne. Nie zapominajmy, że to trailer. Coś, co ma zainteresować grą, światem gry nie tylko starego fana, który zna Sagę i EU na wylot, ale przede wszystkim kogoś, dla kogo Gwiezdne Wojny to tylko jeden z wielu filmów SF.

I tą rolę trailer spełnia znakomicie. Jest dynamicznie, widowiskowo, animacja na najwyższym poziomie. Chce się to oglądać wciąż i wciąż. A te 6 i pół minuty mija szalenie szybko.

Ja się zawiedziony nie czuję. Powiem na zakończenie, że nie rozumiem malkontentów, którzy od zwykłej reklamy produktu oczekują skomplikowanego scenariusza, genialnych a na dodatek nowych motywów muzycznych, głębokich psychicznie postaci. To tak jakby od reklamy Coca-Coli oczekiwać odpowiedzi na temat istoty Wielkiego Wybuchu. Reklama musi wykorzystywać znane wszystkim motywy, by nawet laik kojarzył co to za marka. Nowość mogłaby go zdezorientować Smile
Mnie taka reklama, jaką przygotowali chłopcy z Bioware bardzo zachęca, chociaż pewnie po samą grę nie sięgnę.

Vergesso możesz jaśniej, bo nie kumam, o co ci chodzi? Nie pasuje ci moje przesłanie do hejterów?

Świetny trailer jak i dwa poprzednie. Rewelacyjny klimat, super się ogląda. Ale niektórzy chyba zawsze muszą narzekać :P

Swoją drogą, ten kowboj jakoś kojarzy mi się z Gallandro z trylogii Przygód Hana Solo

GROM, dość powiedzieć że ostatnio na forum była dyskusja z Sellerem w temacie o TCW w TVP co do jakości SW i do tego, jaka ta jakość powinna być. Ty też mógłbyś przemyśleć kilka z uwag, które tam padło. Nie wszystko, co pochodzi od Lucasa automatycznie staje się czymś "super".

Również jak niektórzy z was, chciałbym by powstał taki mini serial internetowy, składający się z kilkuminutowych odcinków w jedną całość, np. dwugodzinną. Potem to wszystko wydać na DVD i mielibyśmy taką Wielką Wojnę ułożoną ładnie w jedną całość. Oczywiście nie każdy odcinek by musiał być rozpierduchą, ale ogarnięty scenarzysta potrafiłby zdziałać cuda. Za marzenia nie karają. :)

@Adakus: A wiesz, że też się nad tym zastanawiałem? ToP gryzie się z trailerami i późniejszymi informacjami. W komiksie jest ona niedoświadczona padawanką w czasie podpisania traktatu z Coruscant. Natomiast z innych źródeł wiemy, że dawała czadu podczas wojny, a po jej zakończeniu została wielką mistrzynią. Tak więc coś tutaj nie pasuje.
Wynika to chyba z tego, że komiks powstał we wczesnej fazie powstawania gry i po jego wydaniu twórcy postanowili wnieść poprawki przy postaci Satele. Trochę głupio, że TOR jeszcze nie wyszedł, a już są zgrzyty, ale za taki trailer im wybaczę :P.

Apophis => Zwróć jednak uwagę, że Satele pojawia się również w komiksie "Threat of Peace", gdzie wygląda na nastolatkę. A wydarzenia między bitwą o Alderaan (zwiastun Hope), a akcją komiksu ToP dzieli 28 lat. Czyli w w ToP Satele ma koło 50.

Ja się tak zastanawiam, czy czasem za niedługo nie będzie potrzeby porządkowania na nowo kanonu, jak w przypadku TCW.

Pięknie, pięknie, ten trailer jest mocny... ale nie aż tak jak poprzednie dwa. Stele ma rację, więcej trailerów!

Kolejny piękny, monumentalny trailer - szczere brawa za rewelacyjną promocję gry.
Można zrobić w dzisiejszym SW coś filmowego i przy tym wielkiego? Jak widać można. Chcę więcej!

Ja wierze w sile staromodnej stylistyki SW i ten trailer w ogole mi sie nie podoba. Wiadomo, wykonanie na 5+, ale mam juz dosc Dzedajow, mieczy swietlnych i bullet-time rodem z MATRIXA. Dajcie jeszcze Dzedajom ciemne okulary i w tle pompujaca muzyczke techno i bedzie wszystko na swoim miejscu, he, he.

Episode neverending - Haterzy Kontratakują.
Dalej, jedziecie na ToR-a co wam się jeszcze nie podoba:D

Czemu ten Sith jest taki blady?

Mimo, że wcześniejsze materiały mi sie w ogóle nie podobały to trzeba przyznać, że ten trailer jest świetny, Star Wars pełną gębą !!

Kolejny wspaniały trailer! Co tu dużo mówić...

Kolejny trailer, oczywiście niesamowicie klimatyczny i chwała mu za to. Niestety, nachalne korzystanie z filmowych motywów zarówno muzycznych, jak i designerskich trochę mu ujmuje. Jedyny design, który w miarę mi odpowiada, to ten przemytnika - nie kojarząc go z Cad Banem, uważam, że jest całkiem niezły i wcześniej w uniwersum raczej niespotykany, a gunslinger dobra rzecz. Chociaż błąd logiczny - kto skuwa faceta bez uprzedniego rozbrojenia?

Przy trzecim już takim zwiastunie zacząłem się zastanawiać: czy to właściwie można nazwać zwiastunem? Oczywiście, gry zapowiadają się cinematicami, ale jednak taki teaser powinien w jakiś sposób ukazywać punkt wyjściowy fabuły zaledwie. A tutaj robi się nam już mini serial właściwie - mamy jakąś chronologię, jakichś stałych bohaterów, cholera, nawet zarys fabularny nam się tworzy. Pytanie więc: po co tworzyć coś takiego i opisywać to jako trailer, skoro można by było bezproblemowo utworzyć kilkuodcinkową webserię po 10 minut na odcinek? Że już nie wspomnę, że tworzenie takich filmików tylko w celach reklamowych dla MMO, które zdecydowanie nigdy nie będzie wyglądało tak epicko i super i ach i och jest zarówno krzywdzące dla graczy, którzy są hajpowani w kosmos jak i dla samego filmiku, gdyż nie będąc kampanią reklamową gry w sposób bezpośredni z pewnością uzyskałby nie mniejszą popularność.

@Ray Solar Konkretnie to stoi za tym Blur Studio: http://www.blur.com/ Chociaż na pewno w pełni konsultowali się z BioWare.

@darth destruktor Nie wiem jaki macie problem z Satele: na trailerze wygląda na nastolatkę, a w Hope jest piękną dorosłą kobietą. Urodziła się około 3,700+ BBY, Return dzieje się w 3,681 BBY. Obstawiam, że miała wtedy góra 15 lat i na tyle wygląda.

Zwiastun przeepicki. Akcja, animacja, postacie wszystko jest na niesamowicie wysokim poziomie. To jest Star Wars w najczystszej postaci. Czuć ten klimat całą gębą. Fabuła była niezwykle żywa, a pojedynek zapierał dech w piersiach. Return trzyma wysoki poziom Deceived i Hope.
Jedynie mam obiekcje do tego, że jest on strasznie wtórny. Muszę to oddać hejterom. Oglądając ten zwiastun miałem ciągle dziwne uczucie deja vu.

@darth destruktor: Satele miała syna, nie córkę :P
trailer przeepicki! oglądam już chyba z 20 raz a ciągle mi mało. walić haterów, to jest Star Wars w czystej postaci!

I to jest najmądrzejsze rozwiązanie jakie słyszałem dnia dzisiejszego.Gratuluje panu Destruktorowi : D

Rozwiązałem zagadkę! Wiem czemu Satele tu, i tu wygląda młodo, mimo że to ponad 30 lat!. Otóż...to 2 różne Satele. Matka i córka. Proste, i logiczne, prawda?

lol, GROM. Też jaram się tym filmikiem, ale Bart ma na swój sposób rację... Ten filmik wygląda tak jak wygląda ponieważ stworzyli go spece z BioWare, EA i LucasArts, ludzie którzy znają się na robieniu gier i trailerów. Natomiast przy TCW mamy Filoniego i Lucasa, którzy imho niezbyt mają pojęcie o tym co jest w stanie zachwycić troszkę bardziej ogarniętego fana SW. D:

Przyjemny zwiastun i oglądając go miałem wrażenie, że najlepiej byłoby oddać serial w ręce ludzi robiących ten właśnie filmik. Dobry reżyser, ekipa i aktorzy, którym droga do kariery właśnie się rozpoczyna. Tacy są najlepsi na takie projekty nie marudzą, nie narzekają na resztę ekipy i są szczęśliwi, że w ogóle grają.

TCW się nie podoba TOR się nie podoba "bo to odgrzewane kotlety blabla bo mószem płacic abonament guwniana gra!!11 i tego typu kwiatki"Najlepiej zastanówcie się czy jestescie jeszcze fanami bo jezeli do wszystkiego umiecie się dowalić to mam dla was złą wiadomość

Jeb*ć narzekających!! Zwiastun gniecie cycuszki! :D

Zastanawiałem się, czego w życiu najbardziej nie cierpię, odpowiedz przyszła sama - nie cierpię hejterów, ludzi, którzy nic sobą nie reprezentują, a tylko szarogęsią się jakby wszystkie rozumy pozjadali, by się dowartościować kosztem innych. Tfu, nie cierpię hejterów, przewartościowanych malkontentów! Kij wam w oko! Jak by ktoś był urażony, to ja tylko wyrażam swoją opinię, a jak.

Tylko dzięki temu, że Yuuzhanie też nie osiągnęli wiele w tym czasie. :P

Jak Yuuzhan mogła pokonać cywilizacja, która przez 4 tys. lat nie dokonała żadnego skoku technologicznego (nie licząc, rzecz jasna, kolorowych hologramów)?

Ogólnie trailer zrobiony super wypas, ale fabularnie wygląda to wtórnie, że aż oczy bolą. Nie rozumiem czyjegoś zdania nt. "interesujących" bohaterów. Co w nich niby jest interesującego? Stary piernik Jedi, którego stać wyłącznie na teksty godne przeciętnych polskich jasełek szkolnych? Młoda, zagubiona i niepewna swoich umiejętności lasencja, na której barkach spoczywa los całej galaktyki? Źli i mroczni jak emo Sithowie, którzy pragną jedynie POWER OF THE DARK SIDE? A może Han Solo z dzikiego zachodu?

Komenty prawdziwych Polaków. Jak pada płaczą, że mokro. Jak sucho płaczą o deszcz. W zimie - lato mogło by już być bo zimno. Tylko trochę cieplej - ale upał mogłoby chłodniej być. KURDE ludzie - czy ten trailerek (jak i poprzednie) naprawdę aż tak wam się nie podoba???
Myślę, że filmy w tej technice to przyszłość kina akcji (może coś pełnometrażowego z SW kiedyś wyjdzie). Mnie się wszystkie trzy bardzo podobają....

kuba_starwarsy-> Akurat piwo warzone przez Sumerów, którzy je wynaleźli i to, które pijemy dziś, zasadniczo się od siebie róźnią.

MOCne!

Piękne. Żaden z bezsensownych powodów do narzekania wspomnianych w komentarzach poniżej nie odbierze mi radości z oglądania tego trailera.

Piwo też niewiele się zmieniło od tysięcy lat. I nikt nie narzeka :)

Przecież to są same odgrzewane kotlety - niby żołnierze klony, zbroja wzorowana na niby Mando, niby droideki, niby smuggler ktory wygląda jak Cad Bane, który posiada niby Sokoła Millenium... Do tego sam pojedynek Jedi vs Sith przypominał pojedynek z Dooku z 2 ep - najpierw się rzucają śmieciami, potem Jedi bierze 2 mieczyki, też zielony i niebieski, ta... Nie wiem czym się tu podniecać prócz realistyczną grafiką, z każdym kolejnym zwiastunem ta gra się robi w moich oczach coraz bardziej żałosna. A i jeszcze sprawa tego, że dzieje się to tysiące lat przed znanymi nam dziejami z filmów, a technologia prawie taka sama ;/

Wspaniałe. Wciąż nie przestają mnie zadziwiać możliwości dzisiejszej grafiki komputerowej

Jestem fanem starej daty i nie lubię prequeli, ale muszę powiedzieć, że ten zwiastun jest znakomity. Niesie klimat Star Wars, ma tempo, przedstawia interesujących bohaterów. Scenografia robi dobre wrażenie. Okazuje się że z klocków które tak odstręczają w prequelach oraz innych materiałach EU można zbudować coś wartościowego.

Niech opóźniają premierę TORa ile się da. Chcę więcej cinematiców. :D

Zaje*isty trailer! Można było zauważyć, że pozżynali po trochu z niemalże każdej części SW (motyw "This is our fight" z PM, atak działkami jak w ANH itd) :P Wykonanie fajne, więcej takich trailerów! :D

Ludwik --> pewnie Sith czystej krwi (tzw. pureblood :D)

W ogóle jakiej rasy jest ten sithowy Red Skull? Wygląda trochę jak Morgukai, ale to chyba nie to.

Po co zmieniać coś co jest dobre..Skoro w tamtych czasach sprawdzała się taka budowa statków to podczas wojen klonów też taką budowę zostawili i tyle.Tak samo teraz popatrz sobie na czołg z II wojny światowej i na jakiś nowszy.Z zewnątrz też podobny tylko zmiany stylistyczne zastosowano a różnica tkwi w budowie wewnętrznej

Ogólnie niezła rozpierducha, jeśli chodzi o design. Jakby ktoś oglądał to bez wiedzy o tematyce gry, to nieźle można się zmieszać. Widzimy "Klony" - aha, czyli to Wojny Klonów. Ale nagle "powracają" Sithowie, a w czasach Wojen Klonów było ich tylko dwóch... i czemu, do licha, pojawiają się w statkach, które wyglądają prawie jak ISD? A to dopiero początek bezwstydnego kopiowania z dotychczasowego dorobku SW...
Cały ten mash-up znanych zewsząd motywów sprawia wrażenie, że to jakieś alternatywne uniwersum, a akcja dzieje się w czasach odpowiadającym OT.
Czyli ogólnie wygląda to jak najdroższy na świecie fan-film. W innych też twórcy nie dali rady wysilić się na minimum kreatywności, polegając wyłącznie na recyklingu.

po prostu cudo:D !!

Skoro wszystko ma być tak podobne do filmów, to na cholerę biorą się za taki okres?
Sam w sobie trailer jest mega przewspaniały i dałbym sobie rękę uciąć za serial!
Ale jeżeli chodzi o miejsce w uniwersum to mi nie pasują przede wszystkim dwie rzeczy: 1. Żołnierze prawie jak klony. 2. Roboty bojowe łudząco podobne do droidek! Jakim cudem się pytam? :/

Tremayne ślepoto, kij w oko skierowany jest w hejterów, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro juz dawno masz oczy wybite i bujasz w obłokach?

mmmatko, ale zaj***ty trailer

grom, kij ci w oko, zobaczymy jak wtedy będziesz się cieszył na kolejne filmy w 3d

Po pierwsze hejterom mówię kij wam w oko, lećcie z wiatrem bujać w obłokach! Tak Bart do ciebie też mówię.


Po drugie wszyscy zawsze się tak wymądrzają, a nikt nie zauważył, że chronologia idzie od tyłu. Pierwszy jest cinematic Return, drugi Hope of Alderaan, a trzeci Deceived.

W Return Satele jest bardzo młoda, a Malgus ma twarz bez szram, w Hope Malgus dostaje blizny, a w Deceived ma blizny i aparat astmatyka.


Po trzecie Return jaja urywa i smaży je na patelni zalewając Whisky. Takiego podwójnego Duela to świat nie widział, a już myślałem, że w tej materii wszystko pokazano, widać się myliłem i to bardzo.


Po czwarte dobre pomysły warto kopiować, Cad Bane i jego wygląd jest świetny, a sama postać bardzo klimatyczna, kiedyś musiał być jego protoplasta i co tu dużo gadać wygląda zaj***cie.


Po piąte Tata George proszę cię nie daj nam długo czekać na taki produkt filmowy, bo nie ręczę za siebie i skoczę z mostu na znak protestu!Cinematic Return, to mistrzostwo świata.

Głupkowate lekko, ale i tak nieźle. Pomijając dość wysoką wtórność, Malgus aka Vader, Żołnierze Republiki aka Żołnierze-Klony, statek z tor aka sokół millenium czy bzdurny kapelusik trailer jest całkiem niezły. Martwi mnie jednak to, że star wars nie są w stanie wyjść poza obszar marketingu a wszystko musi być produkowane tylko na sprzedaż. Mamy kolejną, kolejną, kolejną grę jedi vs sith, podczas gdy NEJ i wiele innych ciekawych okresów nie doczeka się nigdy gier na swój temat. Co więcej "powrót sithów" jest bardzo trywialny... ot, wrócili po raz 3423243...

A ten w kapeluszu to kto, Filoni? xD

chronologia: najpierw "Return"(wczesna wojna), potem "Hope"(środek wojny), na końcu "Deceived"(końcówka wojny; gra dzieje się ok. 10 lat po wojnie); Satele w trakcie gry ma koło 50tki, ktoś oficjalnie przyznał że w ToP wygląda za młodo, ale jak go pisali to jeszcze nie było drugiego trailera; to jest ostatni trailer, na forum oficjalny komunikat, że to będzie intro gry; NIE będzie release date na E3, czyli najwcześniej jesień :( jak na moje najlepszy trailer, oglądam non-stop :O

Witam na bastionie, to mój pierwszy komentarz tutaj.
Ten klimat, uniwersum i emocje - to jest to! Pomyślcie o dzieleniu tego wszystkiego razem z towarzyszami w gildiach. To będzie dopiero frajda. Nie lubicie MMO? Tutaj macie grę, w którą możecie grać solo ( przynajmniej z tego jak zapewniali twórcy ), choć moim zdaniem zabija to całą koncepcje grania w MMORPG. Jeżeli jesteście zainteresowani grą i poszukujecie kompanów po stronie Republiki wejdźcie na mój profil, a tam jak z górki. Pozdrawiam.

Wszystkie trailery TORa są świetne i ten również poziom trzyma. Ach, chciałoby się tak wykonany serial animowany ;)

Mocne, naprawdę mocne i nareszcie mocno starwarsowe ;).

i TO są właśnie Gwiezdne Wojny.

wcięło mi wcześniej napisany komentarz..
przyznam, że mogą robić tę grę nawet z 5 lat jeśli będą nas co roku raczyć takim materiałem. powtórzę to co napisali wcześniej inni, chciałbym takiego serialu nawet jeśli miałyby to być takie krótkometrażowe produkcje. jest już lekka desperacja w moich słowach, ale w części tego co ostatnio dostajemy to właśnie to mogę pokazać znajomym i powiedzieć z dumą, że to jest sw:-)
przyznam, że "return" wprowadza małe zamieszanie chronologiczne..
no nic, trzeba jeszcze raz oglądnąć:-)

Cóż za piękny pokaz slajdów.

Oni tego goscia w kapeluszu aresztowali za przemyt, prowadzili pod eskorta 2 Jetiise i 2 zolnierzy, ale zostawili mu bron ? Spoko... : D

Adakus -> o jakie niezgodności konkretnie Ci chodzi?:)

Trailer jest esencją Gwiezdnych Wojen. Użyję tego określenia bez wyrzutów sumienia. Nawiązania, pełno nawiązań, Williams, emocje, akcja, akcja, teksty, piękno wykonania, steampunkowo-kowbojski przemytnik i wszystko co tylko można było wymyślić. Przez ostatnią godzinę oglądałem w kółko ten trailer, ciężko jest opisać słowami emocje które we mnie wywołał. (polecam ściągnąć sobie wersję HD)

Genialny scenariusz doprawiony perfekcyjnym wykonaniem - czego chcieć więcej?

I trochę mniej czepiania się szczegółów - jestem w szoku, że fani Gwiezdnych wojen od razu zaczęli hejtować coś co powinno wywoływać emocje wprawiające w osłupienie.

Walić TCW, walić TFU, walić Lucasa i jego absurdalne wymysły co do budżetu aktorskiego, walić Atak Klonów.
Mamy Return, Hope i Deceived.

A gra zapowiada się jako wspaniały następca KotOR - co z tego, że MMO, skoro tak bardzo nastawione na fabułę i dialogi?

Star Wars żyje, dla każdego coś dobrego. Wracam do oglądania Return...

WIĘCEJ WIĘCEJ !!

Ale recykling, świetnie zrobiony i miły dla oka, ale jednak recykling. Nie jestem jakąś przeciwniczką wykorzystywania tych samych motywów, wzorów, nawiązań, ale we wszystkim trzeba mieć umiar.

Lucas się martwi o kolosalny budżet pojedynczego odcinka serialu aktorskiego, a mi by wystarczyło żeby go robili w ten sposób.

Niby wszytko ładne i klimatyczne, ale czemu muszą niszczyć tymi niezgodnościami. Sądziłem że tylko TCW jest dużym wyjątkiem (olałem, więc mało mnie bierze), ale widzę że TOR dołączył do niego, co mnie frustruje... ehh.

Dlaczego zawsze w produkcjach SW "nowej" ery musi się pojawiać ten debilny kapelusz? Widzieliście gdzieś wcześniej w filmach popierd* istoty w kapeluszach?

:/

Samo wykonanie filmu jest zaj***te, lubię ten styl i technikę, ma klimat, ma akcję i...

Wierzycie w taki serial SW? Taki serial SW Luca$a?
Ja też nie.
Zaj***te trailery mogą zamaskować nędzę gry, a w normalnym wydaniu i tak zostaje Ahsoka i tandeta pokroju TFU...

Jak już wydadzą wszystko co mieli to sobie nagram na płytkę i dodam do 6 oryginalnych filmów. Ale tak...

Współczuję.

Ten filmik był naprawdę piękny. Szkoda że zamiast samych odpowiedzi pojawiły się nowe pytania.

Kocham te trailery. Geniusz!

Ej to jak to jest? Ten trailer dzieje się przed "Hope" czy po "Hope" bo już się gubię?

Nice. I like it.

ohoho
Uwielbiam te trailery! Brzydko mówić nie będę, ale no... super ;)
Nakręcają mnie bardziej niż sama myśl o grze.
A teraz odlecę sobie trochę dalej: byłoby pięknie, gdyby tak nakręcić serial w ten sposób. Albo dużo, bardzo dużo takich trailerów i wydać je na dvd, haha ;)
Podoba mi się i ... czekam na następny :P

Ale nie powiem, ten westernowy lone gunman - nice:)

Rewelka! Tylko ten Zabrak ma taki bezpłciowy, koleś zabił cały efekt zaskoczenia atakiem tak potężnej floty.

Wszystko fajnie: animacja wielce OK, dramaturgia bez zarzutu, widowiskowe to ..., ale ja się pytam, po kiego grzyba tam muzyka z filmów z "Imperial March" na czele i czemu ta stylistyka (pancerze żołnierzy etc.) jest tak bliska tej znanej z epizodów. Oczywiście, po to, aby zachęcić do gry i płacenia abonamentu osoby, których znajość SW ograniczają wyłącznie do filmów, coby poczuły znany klimat i odnalazły się w GFFA 4 tys. lat przez "Nową nadzieją". Ale w tym wszystkim rozmywa się wyjątkowość starożytności Gwiezdnych Wojen. Jak sobie przypomnę oba KotORy, gdzie zgrabnie połączono nawiązywanie do filmowej stylistyki (rezygnacja z tego, co wprowadziły komiksowe TotJ, aby nie odstraszyć odbiorców, była tam słusznym posunięciem) z nowymi projektami i świeżą muzyką, subtelnie wykorzystującą "Force Theme" tam, gdzie było to potrzebne... Ech, co nabiorę pozytywnego nastawienia do TORa, to wtedy pojawia się takie cuś...

[1] Biorąc pod uwagę obecność żołnierza z "Hope" i zwanie Veraduna per Malgus (tytuł otrzymał tuż przed atakiem na Alderaan), wychodziłoby, "Hope" nie dział się pod koniec a na początku wojny. A Satele, wyglądająca w "Threat of Peace" na lat 20 i nazywana najmłodsza Wielką Mistrzynią, w rzeczywistości w ToP ma... ponad 50 lat?

Oczywiscie "Indiana Jones" zanim zabił 6 typa zrobił jeszcze obrót : D.Dobrze że magazynku nie zmieniał w tym czasie :D

Ten Zabrak to bohater w stylu Obi-Wana. Muzyka rodem z Sagi. Ale jeśli gra będzie taka jak trailery, to będzie super.

Ach, ta końcówka taka sithańska... :)

Piękny, co tu dużo mówić?

sorry, SSX > TOR.

deja vu :D ale sam trailer jest świetny, nie ma co.

Fajny marketin :3.

Brak mi słów..Toż to jest zaje*iste

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.