Wojny Klonów

TCW 3x19 i 3x20 w Polsce

Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to epizody: ”Kontratak” i ”Ratunek z Cytadeli”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Kontratak

Myśl odcinka: Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie.

Opis: Anakin i Obi-Wan próbują wyprowadzić bezpiecznie więźniów z Cytadeli. Okrutny strażnik stara się im to za wszelką cenę uniemożliwić. Więzienie kryje w sobie więcej niebezpiecznych pułapek, niż to sobie wyobrażali, a jedynie wspólne działanie i liczenie się z dzielącymi ich różnicami pozwoli im uciec.Ratunek z Cytadeli

Myśl: Zwycięstwo bez honoru nic nie jest warte.

Opis:Anakin i Obi-Wan muszą poprowadzić więźniów przez niebezpieczne obszary Lolo Sayu. Ich statek i jedyna droga ucieczki zostały zniszczone. W tym czasie flota Plo Koona przedziera się przez linię obrony Separatystów i odważnie spieszy na ratunek.Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Kontratak" i "Ratunek z Cytadeli".Tagi: Cartoon Network (166) The Clone Wars (1317)

Komentarze (8)

Szybko ten sezon przeleciał na tym naszym CN.

Kubasov- Odłam fanatyków którzy ślepo patrzą na kanon. Tyle.

Oczywiście TCW rozwala kanon. Czytając takie ułomne komentarze, mam wrażenie, że w latach '80 narzekalibyście na książki SW z tamtego okresu. Najlepiej byłoby nakręcić tylko Nową Nadzieję, bo to dobry film i jakiekolwiek kontynuacje rozwalą wam kanon.
Gdyby Lucas nie ruszał TCW i serial by nie powstał narzekalibyście na to, że go nie ma, hipokryci. Piszecie o rozwalaniu kanonu, a książki pewnie czytacie, choć niektóre nie mają nic związanego z filmami.

Rozwalają kanon, ale za przyzwoleniem papy Lucasa. Dlatego i mimo wszystko, uważam że to jedna z lepszych trylogii w TCW:D

spieprzyli taką fajną miniserię pod sam koniec, szkoda bo nawet fajne były te cytadele

A mi sie podobało, mimo 15 lat fanostwa na karku ;3

"Rozp****nie kanonu" - mission complete

Czas nadszedł wykonać rozkaz "rozp****nie kanonu" :-(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.