Fandom

Polcon 2011

Polcon 2011

Powoli zbliża się Polcon 2011, czyli ogólnopolski festiwal fantastyki, tradycyjnie odbywający się pod koniec wakacji, co roku w innym mieście, a w tym roku ulokowany w Poznaniu. Prócz prelekcji dotyczących ogólnie pojętej fantastyki na konwencie tradycyjnie wręczana będzie prestiżowa literacka Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. W tym roku to już 26. edycja tego najważniejszego dla miłośników fantastyki wydarzenia. Tegoroczny Polcon organizowany jest przez Klub Fantastyki „Druga Era”, który znany jest z organizacji Pyrkonu, dlatego impreza ponownie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonach 8A Centrum Konferencyjnego MTP i 14B Centrum Konferencyjnego MTP, miejsca noclegowe znajdą się zaś w pobliskim liceum. Konwent odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2011.


Twórcy konwentu własnymi słowami zapraszają też wszystkich chętnych do pomocy w tworzeniu konwentu: ''Zgłoś program! Czas tylko do 15 lipca! Już za niecałe 3 miesiące widzimy się w Poznańskim Centrum Konferencyjnym na Polconie 2011! Festiwal zbliża się wielkim krokami, zatem informujemy, że tylko do 15 lipca można zgłaszać punkty programu! W Niebie dla Fantastów czeka na Was rozrywka w 10 blokach programowych! Nie czekaj na ostatnią chwilę, zgłoś się już dziś!"

Wszystkie wieści i szczegóły na temat konwentu znajdą się na oficjalnej stronie Polconu.

Bastion Polskich Fanów Star Wars objął patronat nad Polconem 2011, zatem możecie wkrótce spodziewać się kolejnych dawek informacji na temat konwentu.Tagi: Konwent (437) Polcon (33)

Komentarze (8)

trza by się przejść... ale i tak nigdy nie chodzę bo za leniwy jestem :(

uwaga uwaga, jeśli zaproszą jakiegoś dobrego zagranicznego pisarza... to przyjedzie... Shedao Shai! :O

Poznań was potrzebuje, bo Poznaniowi się nie chce :p

Nie zastanawiajcie się tylko róbcie! Poznań was potrzebuje! :]

CU @

Będę miał naprawdę krótką drogę na POLCON.

I ja również :D

Zastanawiam się poważnie nad tym, żeby zrobić jakąś prelekcję na ten konwent:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.