Komiksy

Nadciągnęli Rycerze Starej Republiki

Egmont Polska

Do sprzedaży trafił najnowszy tom cyklu Rycerze Starej Republiki pt. "Oczyszczenie". Tym razem miłośnicy tego komiksu znajdą w środku rozwiązanie wątków towarzyszących głównemu bohaterowi od początku istnienia serii.

Rycerze Starej Republiki tom #6: Oczyszczenie

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że zbiegły padawan Zayne Carrick może wreszcie ujawnić istnienie i działalność tajnego Przymierza Jedi. Organizacji, która obarczyła go winą za zamordowanie kolegów.
Wraz z hochsztaplerem Gryphem i zyskanymi podczas ucieczki sojusznikami Zayne przejdzie do ofensywy. Pomoże mu w tym pożegnalny prezent od agentki Przymierza, która wierzy w jego niewinność. Padawan zbierze potrzebne dowody i jeśli nie zginie na terytorium wroga, będzie mógł stawić czoło oskarżycielom i znowu swobodnie żyć w galaktyce.
Komiks zawiera w sobie historie przedstawione w zeszytach Knights of the Old Republic #29-35.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching i Bong Dazo, tusz Joe Pimentem, kolory Michael Atiyeh, okładka Brian Ching. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,99 zł, 168 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Brian Ching (25) Egmont Polska (607) John Jackson Miller (172) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146)

Komentarze (9)

Empik zawsze jest do tyłu.Na czas mają tylko te rzeczy, które się szybko sprzedają - gry, filmy, płyty i czytadła spiskowe o tym, że świat się miał skończyć, ale się nie skończył, bo się rozmyślił :P

Premiera przesunieta o tydzien na 11.07.2011 - oficjalna informacja ze strony Egmontu.

Empik ostatnio żadnego produktu markowanego Star Wars nie ma na czas:/ Na stronie są 3-4 dni obsuwy, w salonach w Warszawie około tygodnia, czasem dwóch (w weekend patrzyłem i nadal nie mieli na półkach "Sokoła"). Niestety, nasz monopolista schodzi na psy:(
PS. Dlaczego monopolista? Żadna inna księgarnia z książkami i multimediami nie ma takiej sieci sprzedaży. Merlin to sklep internetowy z dostawą...

U mnie to samo, tylko że poślizg z pojawieniem się tego komiksu dłuższy.

czyli to spisek!!! tak serio to nie mogę się doczekać (deszczu i premiery)

W Poznaniu też nie ma.Nie dotarły nigdzie dzisiaj:(Pewnie niedługo pojawi się,że przesunęli o kilka dni:)

Argh w empik.com nadal wyświetla się jako niedostępny ale premiera niby na dziś wyznaczona.

Burze tez miały mały poślizg, z tego co pamiętam... przynajmniej w Poznaniu

Będąc dziś w zaufanym sklepie komiksowym, dowiedziałem się, że premiera została przesunięta o tydzień. :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.