Twórczość fanów

Fanfilm z aktorami z TCW

www.HughesTheForce.com

Latem tego roku światło dzienne ma ujrzeć fanfilm Star Wars pod tytułem "Hughes the Force" łączący elementy Gwiezdnych Wojen z filmami Johna Hughesa. Ten amerykański filmowiec napisał scenariusze między innymi do takich komedii jak "Kevin sam w domu", "Beethoven" czy do serii "W krzywym zwierciadle". Był również reżyserem i właśnie na kanwie jednego z jego filmów - "Dziewczyna z komputera (Weird Science)" – powstaje wspomniany fanfilm. W produkcji z 1985 roku dwóch nielubianych w szkole nastolatków tworzy przy użyciu komputera piękną dziewczynę o nadnaturalnych zdolnościach. Wykorzystują do tego lalkę Barbie. W "Hughes the Force" dwóch fanów Star Wars wykorzysta figurkę przedstawiającą... Slave Leię czyli księżniczkę w słynnym niewolniczym, złotym bikini.

W obsadzie filmu znalazła się dwójka aktorów podkładających głosy bohaterom z serialu "The Clone Wars". Catherine Taber i James Arnold Taylor zagrali swoje postacie czyli Padmé Amidalę oraz Obi-Wana Kenobiego.
Fanfilm ma trwać około pół godziny, a twórcy zapowiadają, że już za tydzień, 26 lipca, po zakończeniu Comic-Conu, na którym będą promować swój projekt, ogłoszą "wielką nowinę", która prawdopodobnie będzie datą premiery lub samą premierą filmu.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem do filmu, oraz kilkoma zdjęciami z planu.

Artysta Joe Hogan wykonał dla tej produkcji plakat, projekt grafiki na koszulki dla ekipy oraz karty-podziękowania dla Catherine Taber i Jamesa Arnolda Taylora. Wszystkie te prace możecie obejrzeć poniżej, natomiast zapraszamy również do zajrzenia na jego stronę, na której znajdziecie wiele innych artów poświęconych Gwiezdnym Wojnom.

Oficjalna strona projektuTagi: Catherine Taber (21) Fan Film (237) James Arnold Taylor (39) Zwiastun (332)

Komentarze (7)

Rycu, a czytałeś Ty newsa, czy tylko obrazki i trailer oglądałeś? :P

Zabawne ale ten motyw z ożywianiem nieistniejącej dziewczyny, znam z innego filmu (a może to był serial):P

nawet dobre!

Mam taką figurkę "przypakowanego Luke`a" :P

Fajnie, że udało im się wciągnąć aktorów z TCW. Ciekawe co z tego wyjdzie.
Spodnie z lampasami Hana, które ma na sobie "Leia" (razem z koszulką Her Universe) są genialne :D

haha genialne

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.