Komiksy

Komiksowe nowości za oceanem

Dark Horse

Na amerykańskim rynku wydawniczym ukazały się kolejne dwa komiksy z cyklu Star Wars. Tym razem są to nowe zeszyty z serii The Old Republic oraz Jedi - The Dark Side.

The Old Republic #8: The Lost Suns # 2(5)

Mroczne tajemnice kryją się za traktatem, który przyniósł pokój w galaktyce i zakończył wojnę pomiędzy broniącymi Republiki Jedi i Imperium Sithów. Teraz, gdy plotki mówią o rozprzestrzeniających się sekretach, galaktyka boi się, że może to być początek nowej wojny ...
Theron Shan, elitarny szpieg Republiki, został przydzielony do odnalezienia starego mistrza Jedi, stojącego za tymi pogłoskami. Początkowo uznany za utraconego na zawsze na terytorium Sithów, Ngani Zho powraca i jest jeszcze bardziej osobliwy niż przed swoim odejściem. Theron ma pełne ręce roboty z Zho, kłopotliwym złodziejem, oraz groźnymi rycerzami Sithów (debiutującymi w tym komiksie), którzy również są na tropie Zho!
Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman i Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 3,50$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.
Jedi – The Dark Side # 3(5)

Na Telos IV została zamordowana kapłanka, a planeta znajduje się na skraju wojny domowej. Tylko mistrz Jedi Qui-Gon Jinn i jego padawan Xanatos mogą ochronić przywódcę planety, który tak się składa, że jest ojcem Xanatosa, i powstrzymać powstańców. Ale Xanatos ulega własnym długo skrywanym urazom i wkrótce może być raczej przeszkodą niż pomocą.
Scenariusz Scott Allie, rysunki Mahmud Asrar, kolory Paul Mount, okładka Stéphane Roux. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Jedi: The Dark Side (17) The Old Republic (504)

Komentarze (7)

Ale The lost suns 2 już wcześniej wyszło!Tak czy inaczej, strasznie nudny ten komiks (jak i cały story-arc) W Jedi-The dark side cała moja nadzieja

Threat of Peace mi się podobał chociaż kreska kiepska, Blood of the Empire nie podobał chociaż kreska lepsza, ten najnowszy najlepiej się zapowiada

Pierwszy numer "The Lost Suns" fabularnie był nawet ok, ale "Blood of the Empire" to to nie jest. Zobaczymy co dalej. Główny bohater strasznie nijaki, za to nieźle się zapowiada Zho. Liczę na jakieś rewelacje, odkrycia, teorie spiskowe i ten-teges-no.

Nieważne co to jest, ważne że tanie :p

ej bez przesady, TOR może być ciekawy, fakt, pierwszy taki nie był ale może się rozkręci

Żadna z tych dwóch pozycji mnie nie interesuje. Czekam na nowe DT. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.