TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

"LEGO Star Wars: The Padawan Menace" ukaże się na DVD i Blu-ray

2011-07-24 14:57:22 TheForce.Net

Tego można było się spodziewać. Po premierowej emisji na antenie amerykańskiego Cartoon Network przyszedł czas na debiut na dyskach optycznych do użytku domowego. Przebojowy film LEGO Star Wars: The Padawan Menace ukaże się na DVD i Blu-ray już 16 września bieżącego roku. Na płytach, obok skrzącej się humorem produkcji łączącej w sobie Gwiezdną Sagę z kultowymi duńskimi klockami, znajdą się również materiały dodatkowe.
 • filmik Hunt for R2D2
 • filmik Bombad Bounty
 • Star Wars in Two Minutes (Część I)
 • Star Wars in Two Minutes (Część II)
 • Star Wars Clone Wars In Cinema

Ponadto wydawnictwo Scholastic zapowiedziało przeznaczoną dla młodszych czytelników nowelizację The Padawan Menace. Jej autorem jest Ace Landers. Książka liczy 32 strony i trafi na rynek 1 stycznia przyszłego roku. Film można już zamawiać w przedsprzedaży, ale na razie opcja ta dostępna jest jedynie dla klientów sieci marketów WalMart.

Rutynowa wycieczka padawanów po podziemiach Senatu zostaje nagle przerwana, gdy ich przewodnik, którym jest sam mistrz Yoda, odczuwa silne zakłócenie Mocy. Sędziwy Jedi natychmiast wyrusza na ratunek zagrożonej Republice. Wkrótce odkrywa, że ciekawscy padawani zakradli się na pokład jego statku i wspólnie z nim wyruszyli ku swej pierwszej, wielkiej przygodzie. Opieka nad młodzikami spada na Threepio i Artoo. Od Yody i droidów zależeć będzie, czy młodzi padawani nie zostaną "rozszarpani na klocki". Widzowie amerykańskiego Cartoon Network już dziś wieczorem będą mogli obejrzeć zapowiadany od jakiegoś czasu film telewizyjny, który na ekrany telewizorów przeniesie postaci i miejsca znane z gier wideo LEGO Star Wars. Trwający trzydzieści minut The Padawan Menace ma - słowami jego twórców - zawierać wszystko to, za co miliony fanów pokochały gry komputerowe łączące najsłynniejsze klocki świata z Gwiezdnymi Wojnami, czyli fantastyczną akcję skrzącą się wspaniałym humorem. Za scenariusz The Padawan Menace odpowiada Michael Price, który do tej pory współpracował m.in. przy tworzeniu serialu The Simpsons. Film wyprodukowało nagrodzone Oscarem studio Animal Logic. Spod ręki jego pracowników wyszedł popularny również w naszym kraju Happy Feet. Tupot małych stóp.
TAGI: Blu-ray (220) Cartoon Network (166) DVD (542) LEGO (518) LEGO Star Wars (303) LEGO Star Wars: The Padawan Menace (16) Scholastic (122)

KOMENTARZE (6)

 • Revan_092011-07-25 16:07:49

  Więcej takich filmów. Lekki i śmieszny, nic na poważnie

 • Rycu2011-07-24 21:03:21

  Jak zwykle Lego trzyma swój poziom :)

 • jeandiz0072011-07-24 20:19:11

  fajne. Szkoda że zapowiedź filmu taka krótka, ale z drugiej strony czego nowego spodziewać się ze strony Lego SW

 • Burzol2011-07-24 16:53:20

  Sympatyczne i dowcipne wideo, fajny humor odmienny od Family Guya i Robot Chickena. Wielkiej kapuchy z tego nie będzie, raczej duża radość dla dzieciaków i kolekcjonerów ;).

  ...I dobry dodatek do Sagi na Blu :P.

 • Krogulec2011-07-24 16:17:47

  o coś w ogóle chodzi w tym? klocowato to wygląda...

 • Lord Bart2011-07-24 16:12:15

  nikt chyba inny na świecie nie potrafi tak trzepać kapuchy jak ludzie od SW...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..