Gry komputerowe

Mirialanie w "The Old Republic"

SWTOR.com

Znani w całej galaktyce ze swojej duchowości i silnej więzi z Mocą, Mirialanie mają rygorystyczne zasady i surowy trening, zarówno mentalny jak i fizyczny. Dzięki temu są niezrównanymi wojownikami i negocjatorami. Ich reputacja ma dużą wartość. Mirialanie w młodym wieku są zabierani z domu aby uczyć się w akademiach dla młodych istot. Tam wpajane im są ideologie, które tworzyły ich społeczeństwo przez setki pokoleń.Wierzenia duchowe są jednym z fundamentów ich kultury. Rozumienie Mocy opiera się na idei głoszącej, że uczynki każdego nie tylko wpływają na jego los, ale też na losy wszystkich Mirialan. Indywidualne dokonania są "zapisywane" w postaci tatuaży. Kształty i umieszczenie tatuaży oznaczają różne wydarzenia w życiu Mirialanina a po śmierci są wykorzystywane do orientowania się czy dany osobnik wniósł coś do rozwoju społeczności oraz w wartości nieboszczyka za życia.

Macierzysta planeta, zwana po prostu Mirial - jest zimną, suchą planetą niedaleko Szlaku Hydiańskiego. Mimo, że planeta jako pierwsza przyłączyła się do Republiki, brak zasobów naturalnych spowodował izolację, ale niektórzy Mirialanie wyruszyli by eksplorować galaktykę. Wystawienie się na działanie innych kultur podzieliło Mirialan, a nawet spowodowało niespodziewane tendencje w społeczeństwie jako całości. Podczas Wojny Domowej Jedi Mirial przyłączyła się do Dartha Malaka. Gdy został on pokonany, a także podczas obecnej wojny planeta przyłączyła się ponownie do Republiki.

Na początku Wielkiej Wojny, kiedy Imperium Sithów powróciło po raz pierwszy i ruszyło na podbój przez Zewnętrzne Rubieże, wielu pozbawionych domu uciekinierów uciekło na Mirial. Widząc takie cierpienie, o wiele większa liczba Mirialan wyruszyła w głąb galaktyki. Część przyłączyła się do sił zbrojnych Republiki, część do Zakonu Jedi, a inni po prostu rozproszyli się aby poczuć możliwości jakie daje galaktyka.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (505)

Komentarze (7)

jakoś mnie nie przekonują ci Miralianie :/ chyba że coś oliwkowego a'la Luminara & Barissa

Pre-order aktywowany, teraz tylko czekać na samą grę.

Na święta Rycu, na święta :P

Powoli zaczyna mnie trochę denerwować. Gry jak nie było tak nie ma a informacje o niej samej są coraz ciekawsze. Naprawdę przestańcie nas torturować i wydajcie tą grę.

Będę grał tą rasą <3

A swoją drogą ciekawe jak duże musiało by być pudełko od gry żeby zmieściła się w nim instrukcja/poradnik z opisami wszystkich ras i klas :P

Powtórzę się... nic mnie to nie obchodzi póki nie będzie gry.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.