Gry komputerowe

Kolejne screeny z "Kinect Star Wars" - UPDATE #2

Kotaku, TheForce.Net

Na niemieckim konwencie GamesCom ukazano niepublikowane wcześniej obrazki z Kinect Star Wars. Poza scenami z Jedi w akcji znalazły się wśród nich również screeny z trybu, w którym pokierujemy rankorem. Jak można z nich wywnioskować, w tym trybie nie będziemy mili i przyjemni, lecz będziemy mieli okazję wyładować swoją złość na pałętających się w okolicy cywilach. Ewentualnie myśliwcach typu TIE.
UPDATE: Poza screenami pojawiły się też konkretne informacje odnośnie sterowania rankorem. Będziemy musieli zniszczyć daną ilość elementów otoczenia, mając na to określoną ilość czasu. Do popisowych numerów naszego "zwierzątka" będzie należeć chwytanie i zjadanie pobliskich istot. Poza zwykłymi rankorami, będziemy mogli pokierować różnego rodzaju odmianami tych stworzeń, zarówno tymi znanymi już z Expanded Universe, jak i bardziej oryginalnymi, wśród których znajdzie się nawet odmiana latająca. Niestety, podobno na razie występują pewne problemy w przekładaniu ruchów graczy na rankora.
UPDATE #2: Wiadomo już, że zarówno planet, jak i grywalnych rankorów będzie dokładnie cztery. Podczas gry będziemy otrzymywali różne wyzwania w stylu pożarcia lub odrzucenia określonej ilości istot. Za osiągnięcia dokonane w ciągu przechodzenia jednego poziomu będziemy otrzymywać odznaczenia i inne nagrody.

Gra ukaże się w sprzedaży pod koniec tego roku.

Temat na forumTagi: Kinect (35)

Komentarze (8)

widzę akcje z kopa będą miały wzięcie :P

Nie wiem, ale w śmietniku po prawej stronie obrazka jest to samo.

Co ten rancor ma pod nogami na siódmym obrazku? Pestki ze słonecznika? :P

Jak jest animacja kopa z półobrotu, to muszą dać do niej Kyle'a Katarna. ;)

5 zdjęcie ''jakstarkiller'' dobre :)

Teraz i ty możesz zniszczyć miasto jako Rankor :P

Ale lutnia, fiu fiu.

Teraz i ty możesz kopnąć droida z półobrotu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.