Różne

SDCC 2011: Her Universe

HerUniverse.comNowe produkty Her Universe można już nabyć na stronie sklepu. Są wśród nich ubrania i biżuteria, o których pisaliśmy przed amerykańskim konwentem San Diego Comic-Con.W ofercie pojawiły się również srebrne kolczyki z godłem Rebelii (25 $) oraz nowa koszulka z serii Syfy Gear (związanej z serialami stacji SyFy), nawiązująca do serialu "Warehouse 13" (25 $):Pierwszego dnia konwentu odbył się organizowany przez Her Universe panel dyskusyjny na temat: "Czego kobiety oczekują od bohaterek s-f". Prowadziła go Ashley Eckstein (założycielka Her Universe oraz aktorka podkładająca głos pod Ahsokę), a wśród jego uczestników, obok ludzi związanych z powstawaniem komiksów, książek i seriali, znalazł się również Dave Filoni. Cały panel możecie obejrzeć na zamieszczonym poniżej filmiku. Wypowiedź reżysera The Clone Wars, który opowiadał m.in. o procesie tworzenia Ahsoki, zaczyna się ok. 28. minuty.Ashley Eckstein wpis dotyczący konwentu zamieściła na blogu Her Universe dopiero po upływie dwóch tygodni i jak zdradziła, czas który minął od imprezy spędziła na intensywnej pracy, podróżach i spotkaniach, które mają zaowocować wkrótce nowymi „ekscytującymi wieściami”. Jak wynika z innych wpisów na portalach społecznościowych aktorka przymierza się do zapoznania z serialem „Doktor Who”. Czyżby oznaczało to, że w przyszłości pojawią się produkty dla fanek tego serialu? W jednym z ostatnich wywiadów Eckstein zapowiedziała, że dla linii Star Wars są obecnie przygotowywane „jakieś akcesoria”. Ponownie wspomniała o tym, że pracuje nad własną bohaterką s-f, a to wiąże się z rozpoczęciem działalności wydawniczej.
Poniżej możecie obejrzeć natomiast wywiad przeprowadzony na konwencie z aktorką, w którym opowiada o produktach Her Universe, fankach Gwiezdnych Wojen i science-fiction oraz o tym, jak na co dzień inspiruje ją Ahsoka.Na koniec garść zdjęć z tegorocznego Comic-Conu, więcej znajdziecie na koncie Her Universe na stronie Flickr.

Nowości Her Universe i poczynania Ashley Eckstein możecie śledzić na następujących stronach: HerUniverse.com, Facebook, Twitter, Flickr, oficjalnej stronie aktorki oraz YouTube.Tagi: Ashley Eckstein (127) Biżuteria (47) Comic Con (188) Dave Filoni (489) Her Universe (44) Konwent (438) Ubrania (78)

Komentarze (6)

<3Mam nadzieje że pojawi się więcej fanek Star Wars <3

Może H&M zdecyduje się kiedyś na ściągnięcie tego do Polski...

Najlepsza inicjatywa.

Niom, ma.

A te kolczyki to całkiem fajne. :D

Ashley - ma dziewczyna glowe do interesow

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.