Gry komputerowe

Fragment lokacji "Studnia Wieczności"

SWTOR.com

W dzisiejszej aktualizacji gry "The Old Republic" pokazano początkowy fragment operacji zwanej "Studnią Wieczności" (Eternity Vault), o której już kilka razy pisaliśmy. Przeprowadza was przez nią Dallas Dickinson, jeden z twórców gry.

Więzienie na Belsavis jest miejscem, w którym znajduje się starożytne i śmiertelne zagrożenie, które może zniszczyć galaktykę. Aby zapobiec nieszczęściu, generał Thredolt wysyła grupę Imperialnych, aby zbadali więzienie i stawili czoła jego niebezpieczeństwom.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: Dallas Dickinson (3) The Old Republic (505)

Komentarze (14)

Wygląda świetnie.

na początku klasy Imperium i Republiki były podobno bardzo różne, potem tylko non-force userzy, a z najnowszych plotek z bety wynika, że będzie kompletny mirror klas :/

Tak nazwali jedną studzienkę kanalizacyjną i myślą że ciekawie im wyszło ;P

"Studnia Wieczności" tak nazywam mój kibel, eheheheh.

Choć w sumie, bardziej pasuje Skarbiec Wieczności.

Mi tam się podoba. Jakby pokazywali same ciekawe rzeczy to by było narzekanie, że w zapowiedziach było fajnie, a naprawdę to i tak młócenie jest. To MMORPG, więc elementy naparzania być muszą. Dobrze, że twórcy się z tym nie kryją.

lol, to MMORPG, nooby. Wiem, za trudne. :D

Młócka nudna...

Szkoda, że "wyjątkowość" jest bardzo często porzucana na rzecz balansu i dobrej rozgrywki. Zwykła kalka 1:1 również nie wzbudza we mnie pozytywnych odczuć, ale gdyby rozdzielili mechaniki nie tyle co pomiędzy klasami, ale poszczególnymi drzewkami (klasy zaawansowane?) byłoby dobrze ;).

no własnie lustrzanka jest dla mnie jakaś taka... prostacka

@Lord Bart
Nie jestem znawcą tematu, ale twórcy używają chyba systemu klas "lustrzanych" jak w WAR. Tj. Każda ze stron posiada klasę o podobnej mechanice i "właściwościach".

Wielka szkoda, że wszystkie grywalne rasy to humanoidy. Ba, szkoda, że większość wygląda jak człowiek z inną, świecącą, teksturą :(.
Pod tym względem WoW wciąż pozostaje niedościgniony. Ok, ok, wiem, że można w nim grać nawet niebieskim "Ktulu" ;), ale gra wciąż ma swój klimat. Nawet mimo (większych i paru mniejszych) wpadek.
Tego samego życzę TORowi!

@Mroczny Lukas, juz od dawna potwierdzono abonament.

Kolejna studnia na Belsavis? Uwielbiam jak w tych starożytnych grach wygrzebują na wierzch wszystkie znane zadupia z Rubieży, które jeszcze wczoraj były odkryte przez ludzką cywilizacje grubo po Wielkiej Wojnie...

Całkiem fajnie się zapowiada. Dobrze by było gdyby w końcu powiedzieli czy będzie abonament czy mikroopłaty.

Mam parę przemyśleń jeśli chodzi o ten film - po pierwsze ekipa z wyglądu przypomina mi Go Go Power Rangers. A zresztą warto przeczytać to http://gamecorner.pl/blogi/all-in/2011/08/dlaczego_jestem_diablo_wkurzony_na_diablo_3?bo=1

Co do samej multi akcji to właściwie wygląda to jak Diablo tyle że z saberami. A wysokopoziomowa młócka jakoś nie robi wrażenia, poza tym że Sithowie potrafią reanimować martwych... nie znam wszystkich drzewek i różnic, ale nie jest to tak że LS i DS mają to samo tylko w różnych kolorach? Głupie trochę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.