Gry komputerowe

Galaktyczna wojna domowa w "Galaxies" dobiega końca

SW Galaxies

Jak wiadomo już od pewnego czasu, 15 grudnia nastąpi ostateczne zamknięcie serwerów gry Star Wars Galaxies. Do tej pory szczegóły zakończenia gry pozostawały jednak nieznane. Niedawno pojawiły się informacje dotyczące tego wydarzenia.

Począwszy od września, w trybie Galactic Civil War (galaktycznej wojny domowej) pojawią się nowe wydarzenia, które pozwolą na zdobywanie kolejnych punktów i innych "prezentów", które pomogą graczowi we wspieraniu swojej frakcji (czyli Rebelii lub Imperium). W pewnym momencie (przed 15 grudnia) wszystkie punkty zebrane przez graczy w tym trybie zostaną zsumowane i porównane przez serwer pod kątem dwóch stron konfliktu. W rezultacie dojdzie do zakończenia wojny - zależnie od tego, jaka frakcja zdobyła więcej punktów, zakończenie to może być różne (i niezależne od wyników osiągniętych na innych serwerach). Zwycięzcy otrzymają możliwość świętowania, zaś przegrani podobno mają "odejść z hukiem". Nawet gracze neutralni w jakiś sposób odczują koniec wojny.

Aby wziąć udział w zakończeniu gry, należy mieć aktywne i opłacone konto w dniu 15 września.

Temat na forum.Tagi: Galaxies (86)

Komentarze (8)

Mogłoby być ciekawie:) Szkoda tylko, że abonament taki drogi tam jest;)

Darth Kasa> Albo osoby nie mające innego niż teoretyczny kontaktu z Galaxies, ale ciekawe wszystkiego co się w różnych aspektach SW-świata dzieje. Jak ja. ; P

Jest taka fajna koncepcja, jak mnie news nie interesuje (czyli np większość newsów o lokalnych spotkaniach) to go omijam. : P Polecam!

Podejrzewam, że osoby grające w SW Galaxies mogłyby się czuć tym zainteresowane :)

A kogo to obchodzi?

z chwilą ogłoszenia zamknięcia serwerów zamknąłem konta i nawet zakończenie wojny domowej nie zachęci mnie do reaktywacji

Przytaczając Mistrza Sapkowskiego, coś się kończy, coś się zaczyna.

Choć grałem w to tylko 2 tygodnie spodobało mi się. Szkoda, wielka szkoda. :(

ach koniec galaktycznej wojny domowej to straszne

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.