Twórczość fanów

Ruszyła strona Adama i Marka Kuleszy

www.Kulesza.webatu.com

O tych dwóch utalentowanych fanach Gwiezdnych Wojen, zapewne słyszało wielu z Was. Modele i pozostałe prace braci Marka i Adama Kuleszy oglądać można było na wielu wystawach i konwentach w Polsce. Na Bastionie kilkakrotnie prezentowaliśmy ich prace, które zawsze spotykały się z uznaniem ze strony innych fanów.
Z przyjemnością informujemy, że bracia uruchomili własną stronę internetową - www.Kulesza.webatu.com, na której można znaleźć zdjęcia modeli, obejrzeć fanarty ich autorstwa i poczytać o twórcach. Ponadto znajdziecie tam fotorelacje z wystaw, na których prezentowano twórczość braci. W przyszłości dostępne będą również materiały filmowe.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Adama i Marka Kuleszy:

www.Kulesza.webatu.com
Równocześnie przypominamy, że już w najbliższy weekend, w Toruniu będzie można na żywo podziwiać prace obu braci podczas konwentu StarForce 2011.

Prace Marka i Adama Kuleszy na Bastionie: galeria modeli, karabin blasterowy DC-15, galeria fanartów.Tagi: Inna twórczość fanów (384) Model (58) Strony internetowe (różne) (114)

Komentarze (8)

Czytam, czytam, wyobrażam sobie dwóch chłopaczków w okularach, jeden 16-18 lat, drugi najwyżej 25, otwieram stronę, a tu zonk, dwóch panów, którzy mogliby być ojcami moich wyimaginowanych modelarzy xD.

Ha, była wystawa tych dzieł w moim mieście :D Falcon był,imperial był, i TIE, no i jeszcze wiele innych ;p

@Stele: 'zanim wzrok padnie, a ręce zaczną drżeć'

dlatego na dobre odstawiłem denaturat... :P

@karauak: mi chyba nie znudziłby się nigdy. wchodzę do pokoju, a tam... ISD w całej okazałości :) w odpowiedniej skali oczywiście :)

Fajnie, w końcu. Ale gdzie ten obiecany Nebulon-B? :)

Bo zamiast jednego ISD trzeba mieć urozmaiconą flotę. Wtedy podziwia się okręt pasujący do nastroju. :P

Mogę się pocieszać, że może z wiekiem również nabiorę cierpliwości na taką skalę i dokładność i skleję coś tej jakości, zanim wzrok padnie, a ręce zaczną drżeć. :P

Ja mam takiego ISD i po czasie mozna sie znudzic ;]

mieć takiego ISD albo Falcona pod sufitem w swoim pokoju - marzenie! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.