Fandom

XLIX Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars i konkurs

Łódzki Fanklub SW

Już w nadchodzącą sobotę (17.09) przypadnie nam 49. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars. Zainteresowanych fanów Gwiezdnych wojen i nie tylko, chcących spędzić czas w miłym towarzystwie wraz z elementami rozrywkowymi zapraszamy do Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, tradycyjnie będziemy tam o godzinie 15:00 i zapraszamy do sali 408.

Przewidziane jest:

  • Niezwykła niespodzianka, którą zaprezentują wszyscy członkowie na MFKiG;
  • Quiz z wiedzy o SW i nie tylko;
  • Sprawy organizacyjne;
  • O polityce Galaktycznej Republiki słów kilka by Kaelder Dherven;
  • Prelekcja o Korelii by Roan;
  • Pieszo przez galaktykę znaczeń - teleturniej;
  • Nauka gry w SW Miniatures oraz SW TCG.

oraz wiele więcej...

Możecie dojechać na spotkanie tramwajem nr. 1, 4, 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B lub 86.

Ponadto ogłaszamy konkurs w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami Międzynarodowym Festiwalem Komiksu i Gier, której numer to dwadzieścia i dwa, a na który zaprasza Was Łódzki Fanklub Star Wars. Do wygrania są trzy wejściówki na imprezę (sobota i niedziela) wraz z dowolnym komiksem SW z ceną okładkową do 4 USD ze stoiska sklepu Multiversum po jednym na każde z zadań. W przypadku braku zgłoszeń w innych kategoriach, ilość wejściówek oraz bony na komiksy będą rozdysponowane pomiędzy najlepszych z jednej kategorii. Zadaniem uczestników jest wejście i polubienie naszego fanpage’a na Facebooku oraz w odpowiednim wątku (wybranie zadania):
1. Odpowiedzenie na pytanie: co ma wspólnego Koorivar z Łodzią i Łódzkim Fanklubem Star Wars?
2. Stworzenie laurki urodzinowej z Koorivarem i Łódzkim Fanklubem Star Wars – Forma wykonania dowolna (zamieszczając ją na dowolnym serwerze, gdzie można umieszczać grafiki np. http://photobucket.com, http://imageshack.us/ czy inne).
3. Zrobienie krótkiego filmiku z życzeniami urodzinowymi dla Łódzkiego Fanklubu Star Wars i Koorivara (zamieszczając ją koncie Youtubowym)
Najciekawsze i najbardziej zakręcone odpowiedzi zostaną wybrane przez jury, i opublikowane na fanpage’u fanklubowym. Zwycięzcy będą mieli z kolei możliwość przeżycia niesamowitej zabawy podczas całej imprezy. Termin do którego trwa konkurs to 27 września, a zwycięzcy zostaną poinformowani o swojej wygranej, by mogli odebrać wejściówki oraz komiksy na imprezie bez jakiegokolwiek problemu. Informacje dodatkowe można uzyskać wysyłać pytanie na mail: eventylfsw@gmail.com
Już niebawem pojawi się także program 22. MFKiG w Łodzi, w tym bloku Gwiezdnych wojen. Zapraszamy!Tagi: Łódź (177)

Komentarze (1)

a mozna prosic o zaznaczenie w temacie ze chodzi o konkurs związany z MFKiG?;>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.