Bastion

Bastionowe recenzje


Mimo, że wakacje za nami i przyszła pora na szkołę (choć studenci mają jeszcze ostatnie dni wolności). Po nauce i odrobieniu zadań domowych warto poczytać sobie nasze recenzje, które przygotowaliśmy specjalnie dla was, aby wypełnić wam jesienne wieczory.

Zaczynamy nietypowo bo od programu telewizyjnego „Feel The Force”, w którym osoby zarówno związane, jak i nie, z Gwiezdnymi Wojnami opowiadają o magii filmów Lucasa, trochę z przymrożeniem oka, dzięki czemu naprawdę przyjemnie ogląda się ten program: Wśród recenzji książkowych znalazło się tym razem dużo pozycji przeznaczonych dla młodszego czytelnika, jednak mimo wszystko nie zabrakło tutaj opisów najnowszych powieści, przewodników, albumów czy też najnowszego e-booka z serii „ Lost Tribe of the Sith”: Dla wielbicieli komiksów mamy recenzje kolejnych historii z dymkami i to praktycznie z każdej ery od Starej Republiki aż do wojny z Yuuzhan Vongami: Na koniec warto wspomnieć o tym, że w naszym kraju regularnie wydawane są dwa czasopisma gwiezdno wojenne. Pierwsze to „Kultowe Statki i Pojazdy” wydawnictwa DeAgostini, czyli gazetka plus model statku lub pojazdu z gwiezdnej sagi. Poniżej recenzje kolejnych numerów: Drugi to natomiast pierwsze polskie licencjonowane czasopismo poświęcone Gwiezdnym Wojnom, czyli „Star Wars Magazyn”, którego recenzje pierwszych trzech numerów możecie przeczytać poniżej: Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam tylko miłej lektury bastionowych recenzji!Tagi: Bastionowe recenzje (57)

Komentarze (6)

Skywalker560 -> Tyle, że w SW masz całe rzesze pojazdów, które latają w kosmosie i powietrzu, unoszą się nas ziemią, a nawet jeżdżą i na kołach, i na gąsienicach :P

Niektóre akurat już dłuższy czas temu się pojawiły...;P

Czas na czytanie przy kominku z kawusią.

Taka uwaga do autorów tekstów o "Kultowych Statkach i Pojazdach" - odczepcie się od tych pojazdów, co? ;) Pojazd, aby nim być, musi JEŹDZIĆ, a wszystkie zaprezentowane w recenzowanych numerach latają lub unoszą się nad ziemią :P.

Wyobrażam sobie LS-a, jak dniami i nocami siedzi na Amazonie i wyławia każdą, najtandetniejszą czterostronicową kolorowankę SW, a potem pisze jej recenzję na pięć akapitów. ;)

Ale tego napisaliście.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.