TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowe premiery Dark Horse`a

2011-10-12 18:09:20 DarkHorse.com

Wydawnictwo Dark Horse Comics powiększyło swoją ofertę o trzy pozycje. Mowa o piątym i ostatnim już zeszycie miniserii The Lost Suns, wchodzącej w skład serii pt. The Old Republic. Drugim komiksem jest czwarty numer miniserii Invasion: Revelations. Ostatnim natomiast jest nowy kwartalnik z cyklu The Clone Wars.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, które można znaleźć poniżej.

The Old Republic #11: The Lost Suns #5 (6)

Szpieg Republiki, Theron Shan, robi co może by przeżyć oraz powstrzymać morderczą broń Sithów - Sun Razer. Ta superbroń musi być zniszczona, a Republikę trzeba ostrzec przed zbliżającym się zagrożeniem! Alexander Freed, jeden z twórców gry The Old Republic, stworzył niesamowite zakończenie tej historii, które przygotuje czytelników na największe wydarzenie gwiezdnowojenne 2011 roku!
Scenariusz Alexander Freed, rysunki George Freeman i Dave Ross, tusz Mark McKenna, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 3,50$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.

Invasion #15: Revelations #4 (5)

Nowa Republika kontratakuje! Atak Królowej Niny i Księżniczki Kaye na yuuzhańskich kolaborantów na Shramarze spowodował, że do walki przyłączył się sam Tsavong Lah ze swoją flotą. Ale Nowa Republika też ma trochę asów w rękawie: jest nim każdy wolny statek w sektorze! W tej epickiej bitwie, statki piratów, frachtowce oraz okręty Imperium przyłączą się do sił Nowej Republiki w walce przeciwko najeźdźcom z innej galaktyki.
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Chris Scalf. Cena 3,50$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.

The Clone Wars: Strange Allies - Digest

Zadaniami związanymi z wojnami klonów jest zajętych tak wielu generałów Jedi, że obowiązki, które zwykle dotyczą Rycerzy i Mistrzów, spadają na tych członków Zakonu, którzy jeszcze pobierają nauki - w tym przypadku na padawana Nuru Kunguramę. W towarzystwie drużyny klonów i niezdarnego jeźdźca swoopów o imieniu Gizz, robota Nuru zaczyna się rutynowo, lecz wkrótce zmienia się tak, że padawan ma do czynienia z tajemniczą masakrą, kradzieżą myśliwca i porwaniem grupy osieroconych dzieci!
Scenariusz Ryder Windham, rysunki Ben Dewey, kolory Mae Hao, okładka Stéphane Roux. Cena 7,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Digest (15) Inwazja (Invasion) (63) The Clone Wars (1374) The Old Republic (526) Tom Taylor (49)

KOMENTARZE (3)

  • Stele2011-10-12 22:18:28

    Ale przecież ten Chiss gości w historyjkach TCW od dobrego roku, jak nie dłużej. :P

  • Matek2011-10-12 21:25:36

    To coś na okładce TCW to Chiss ? :-/

  • Bolek2011-10-12 19:24:22

    Invasion <3

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..