Książki

''The Complete Vader'' w sprzedaży w USA

blog oficjalnej

Najpierw ciekawostka wydawnicza: dwa tygodnie temu w USA do sprzedaży trafił album "Darth Vader kronika rekonstrukcji 3D", który polscy czytelnicy mogą czytać od dawna, bo został wydany już na początku września.

Natomiast dziś w amerykańskich księgarniach, po ponad dwóch latach oczekiwania, w sprzedaży pojawił się album "Star Wars: The Complete Vader", który wspólnie napisali Pete Vilmur i Ryder Windham, a wywiad, w którym opowiadają o tym albumie, zamieściliśmy już tutaj.

Album miał się ukazać już dwa lata temu, ale został wycofany ze sprzedaży z powodu błędu drukarskiego, który powodował klejenie się stron. Jednocześnie książka została wydana poprawnie w innych krajach: więc już od dawna dostępna była w Kanadzie, czy w Wielkiej Brytanii. Przy okazji wydania amerykańskiego pojawił się jednak nowy opis: "Star Wars: The Complete Vader jest ultymatywną książką na temat historii, mitu i kulturalnego wpływu Dartha Vadera. Od jego pierwszych projektów w oryginalnym filmie Star Wars George'a Lucasa, po nowe legendy stworzone w komiksach, grach wideo i powieściach, przez jego ciągłe pojawianie się w reklamach telewizyjnych, albo na dziecięcej pościeli, album prezentuje kompletny obraz różnych wcieleń Mrocznego Lorda Sithów. Wykraczając poza filmy, przeglądając jego dalsze przygody w Expanded Unvierse, ksiązka łączy nowe wiadomości z ekskluzywnymi wywiadami i zdjęciami prosto z archiwów Lucasfilm. Interaktywne reprodukcje i rzadkie memorabilia rozpalają wyobraźnię, podczas gdy strony wypełnione nigdy nie publikowanymi wcześniej zdjęciami poszerzają niekończącą się fascynację słynnym Darthem Vaderem."

Alcum wydany w grubej okładce ma 192 stron, czyli nie powinien się mocno różnić od starszej wersji brytyjskiej. Przykładowe strony z albumu prezentowaliśmy w tym miejscu.Tagi: Album (184) Darth Vader (172) Pete Vilmur (17) Ryder Windham (102)

Komentarze (9)

Wreszcie wydano w USA.:)

Ultymatywną książką, he he.

Jaskoviakus Anonimus -> Mhm. Z pozdrowieniami dla Bacy.

Już wiem, 59zł

Pewnie nie tanio.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.