Różne

Jennifer Heddle nową redaktorką Lucas Books

Star Wars Books

W czerwcu tego roku pisaliśmy o odejściu na emeryturę Sue Rostoni, która dotąd zajmowała się wszystkimi wydawanymi przez Lucasfilm książkami. Teraz świat obiegła wiadomość, że oddział wydawczy Lucas Books, zatrudnił na jej miejsce zupełnie nową panią redaktor, co oznacza, że w książkach nadal rządzić będzie Imperium Redaktorek.

Nową Starszą Redaktorką została Jennifer Heddle, która dotychczas pracowała w wydawnictwie Simon & Schuster. Zajmie się ona współpracą z wydawnictwem Random House (właścicielem Del Rey) i Dark Horse Comics, żeby dostarczać fanom jak najlepszych komiksów, książek i nowel graficznych. Jak sama twierdzi, cieszy się z nowej pracy: „Jestem podekscytowana mogąc pracować z Random House i Dark Horse nad przygodami tych postaci, które uwielbiam całe swoje życie”. Jak dodaje, od dzieciństwa była fanką Star Wars, wciąż pilnuje swojej małej kolekcji, w której znajdują się: kostium Halloween Dartha Vadera, kompletny zestaw szklanek Burger Kinga z Powrotu Jedi , albo przypinka z napisem „May the Force Be With You”, która była rozdawana przed salami kinowymi w maju 1977 roku.

Pochodząca z Nowego Jorku Jennifer postanowiła przeprowadzić się do słonecznej Kalifornii, bo bardzo ucieszyła ją możliwość pracowania dla George’a Lucasa: „Dobrze pamiętam jak kupiłam Dziedzica Imperium jak tylko się on ukazał, i teraz gdy będę częścią tej tradycji jest to dla mnie jednocześnie ekscytująca przygoda i poważna odpowiedzialność.”

Wszyscy fani mogą całkiem legalnie śledzić nową redaktorkę w internecie poprzez jej konto na Twitterze.Tagi: Jennifer Heddle (32) Lucasfilm (515)

Komentarze (14)

co mnie obchodzą jej szklanki i kostium vadera - niech lepiej zapozna się z uniwersum na poziomie "akademickim" by jakoś ogarnąć ten młyn ;)

Życzę jej powodzenia, Tina też, oboje jesteśmy zdania, że może być przełom.

Podobno ma być restart EU, info pewno na 100%.

Ja tam życzę jej powodzenia :)

To co, może zacząć by tak od śmierci Wielkiej Trójcy?

oby się spisała

No wiesz, Filoni też niby jest fanem. :P

Na co liczę? Odstawienie wielkiej trójki w pofotjowych seriach, dobrych telenowel w rodzaju X-wingów i łatania chronologii przez rozwijanie pojedynczych akapitów Wallace'a w powieści, jak to było w przypadku Cieni Mindora, ale tym razem na poważnie i bez zabaw z konwencją proszę.

Plus za to, że jest fanką (przynajmniej tak twierdzi. Na co czekam? Na GODNE zakończenie Komandosów, więcej książek sprzed TPM, mniej telenowel Star Warsowych. I powodzenia w ogarnianiu tego wszystkiego, trzymamy kciuki!

Powodzenia oby jej się udało, może wskrzesi serię komandosi rebelii/republiki :)

Jak to się mawia...Nowa nadzieja.

Hmm...Wydaje mi się, że lepiej byłoby zatrudnić kogoś, kto miał... więcej wspólnego z SW. No cóż pożyjemy, zobaczymy jak jej pójdzie.

Jak głosi kazachski autorytet naukowy, doktor Yamak, kobiety maja mniejsze mózgi więc wątpię, aby ogarnęła ten bajzel lepiej niż Sue :D No ale się zobaczy jak nerdka przystąpi do akcji.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.