Fandom

Imperium na pokładzie!

Falkon

Falkon coraz bliżej. Do konwentu zostało już tylko kilka dni, a jak wieść niesie program ma się pojawić lada moment. Nie tak dawno informowaliśmy o atrakcjach szykowanych przez mroczne bractwo Sithów, teraz nadszedł czas na kolejne doniesienia przechwycone z centrum dowodzenia Legionu 501. Oto czego możecie spodziewać się po siłach imperialnych na tegorocznym Falkonie.Czwartek

Mityczne bestie, czyli zapiski z podróży imperialnego bioinżyniera - Kacper 'MrFett' Stanicki

Poznaj sekrety i zwyczaje bestii, o których krążą legenedy, a zwykli mieszkańcy galaktyki nie zbliżyliby się do nich nawet na kilometr

Sobota

Kim jesteś w Gwiezdnych wojnach? - bezpardonowa zgadywanka - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst

Bądź spostrzegawczy jak bothański szpieg, gromadź dane niczym R2D2 i wykaż się sprytem Hana Solo. Wyciągnij informacje od towarzyszy niedoli, przepytaj publiczność i w ciągu 4 minut dowiedz się, kim naprawdę jesteś z gwiezdnego uniwersum! Na najlepszych śledczych czeka międzygalaktyczna chwała po wsze czasy i cenne podarki!

Ach, to kuszące Imperium Galaktyczne – rzecz o działalności Polish Garrison 501st Legion w Polsce

Jeśli każdego dnia budzisz się z gorliwym okrzykiem „Long live the Empire” i z utęsknieniem wypatrujesz na porannym niebie Gwiezdnego Superniszczyciela, to wiedz… że coś się dzieje! Najwyższy czas zaciągnąć się do Imperium, by zaprowadzić pokój i porządek w Galaktyce! Przyjdź i przekonaj się, jak wygląda prawdziwe życie wysłanników Imperatora. Poznaj plany ekspansji Galaktycznego Imperium na Ziemi i dołącz do polskiego oddziału Polish Garrison 501st Legion. Wypełnij wolę Imperatora i stań po jedynej słusznej stronie konfliktu w Galaktycznej Wojnie Domowej! Imperium Cię wzywa!

Historia Zakonu Jedi - Przemysław 'Pepcok' Kwiatkowski

Początki Zakonu datuje się na ponad 25 tysięcy lat wstecz. Przez cały ten czas systematycznie spisywaliśmy swoją historię. Przyjdź i poznaj nasze dzieje.

Familiada Star Wars - Jakub 'Shonsu' Barański & Kacper 'MrFett' Stanicki

Kolejne gwiezdne wydanie znanego i lubianego teleturnieju w gwiezdnym wydaniu! Naprzeciwko siebie staną rodziny reprezentujące polskie organizacje fanowskie: 501st Legion, Brotherhood of the Sith, oraz Rebel Legion! Niech wygrają najlepsi! Żenujące żarty prowadzących też będą…

Ty... A gdyby tak skleić te dwie rzeczy razem? - Kacper 'MrFett' Stanicki & Przemysław 'Jok' Grzesiak

Klasyczna trylogia urzekła nas tym, że większość jej efektów specjalnych to modele i kostiumy wykonane ręcznie. Okazuje się, że większość kostiumów wykorzystuje elementy znane nam z codziennego życia. Dowiecie się więc między innymi z czego był komunikator Qui-Gona i gdzie Darth Vader ma kawałek ogrodowego węża.

Legiony, sposób na życie - panel dyskusyjny - Przemysław 'Jok' Grzesiak & Adam 'Yularen' Santorski

Bycie w legionie 501 to nie tylko lans w pięknej, białej zbroi. Dowiecie się, jak to wszystko wygląda od kuchni (w której takową zbroję można zrobić).

Niedziela

Zbuduj sobie blaster - Piotr 'Falcon' Bereza

Marzyłeś o własnym DL-44 lub karabinie pulsacyjnym, ale kwatermistrz wciąż Cię ignoruje? Zrób to sam! Dowiesz się jak własnoręcznie wykonać przekonywującą replikę z ulubionego uniwersum. Co prawda, nie wystrzelasz z niej plutonu szturmowców, ale wrażenie na dziewczynie oraz szacun na dzielni gwarantowane.

Sound of Star Wars - Piotr 'Falcon' Bereza & Anna 'FaultFett' Hikiert

Potrafisz po dźwięku odróżnić myśliwiec TIE do Interceptora? Rozpoznasz każdego z Tuskenów po okrzyku godowym? Jeśli tak, to jest to konkurs dla Ciebie. Pokaż, że rankor na ucho Ci nie nadepnął!
Najważniejsze informacje:

Kiedy: 10 - 13 listopad 2011 r.
Gdzie: Lublin, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji ul. Bursaki 12
Wstęp: całkowity czterodniowy koszt 40 zł (przewidziano również zniżki na poszczególne dni, więcej informacji na stronie konwentu)
Noclegi: bezpłatne w ramach akredytacji (więcej informacji na stronie konwentu)
Oficjalna strona: http://www.falkon.co/falkon/

Temat na forum.

Bastionowa relacja z Falkonu 2009.
Bastionowa relacja z Falkonu 2008.Tagi: 501st Legion (133) Falkon (35) Konwent (437) Lublin (87) Polish Garrison (128)

Komentarze (1)

nooooo..... to sie nazywa program! wypas i szacun! szkoda ze tak daleko :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.