Książki

Dwa albumy z ''The Old Republic''

Amazon

Przy okazji nadchodzącej gry "The Old Republic" pojawiło się wiele produktów pobocznych, zatem obok trzech książek fabularnych: "Fatal Alliance", "Deceived", a także zbliżającej się książki o Revanie, pojawiło się też kilka miniserii komiksowych. Tuż przed samą premierą gry pojawią się zaś dwa albumy.

Przewodnik "Star Wars The Old Republic Hardcover Atlas: Prima Official Game Guide" wydany przez wydawnictwo Prima Games, jak sam tytuł wskazuje, będzie zawierał różne mapy, które mają pomóc graczom w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości gry. Wśród map znaleźć się mają: setki map z zapisanymi informacjami pomagającymi w przygodach i zaznaczonymi "znajdźkami", które pozwolą polepszyć swoje statystyki, mapy światów z zaznaczonymi punktami sprzedaży itp., taktyczne opracowania lokacji nieprzyjaciela, od pustyni Korribanu po lodowe przestrzenie Ilum, atlasy poszczególnych planet, w tym: Alderaanu, Coruscant, Hoth i Tatooine. Oprócz samych map przewodnik zawierać będzie też koncept arty, oraz planetarny przewodnik dla 8 klas: Negocjatora Jedi, Rycerza Jedi, Przemytnika, Żołnierza Republiki, Łowcy Nagród, Agenta Imperium, Inkwizytora Sithów oraz Wojownika Sithów.

Przewodnik wydany w grubej okładce, ma mieć 256 stron, i pojawi się w sprzedaży 20 grudnia, tak jak zaplanowana premiera gry. Cena okładkowa to aż 29.99 $, a na Amazonie dostępny za niecałe 20 dolarów.


Drugim albumem jest The Art and Making of Star Wars: The Old Republic, wydany przez Chronicle Books album z grafikami tworzonymi podczas procesu tworzenia gry. Jak obiecuje wydawca: Gra śledzi rozwój wojny pomiędzy Jedi i Stihami, tysiące lat przed wydarzeniami w filmach Star Wars, a jej innowacyjny design pozwala graczom na wybranie strony i własnoręczne kształtowanie historii galaktyki. Ten przepiękny, kolorowy tom zawiera wysokiej jakości grafiki, które powstały na potrzeby tak mocno oczekiwanej premiery od BioWare i LucasArts. Ze szkicami postaci, wywiadami i grafikami prezentującymi nowe bronie, pojazdy i wcześniej nie odkryte światy, The Art and Making of Star Wars: The Old Republic jest doskonałą kroniką najnowszego wydarzenia ze świata Star Wars.

Album w sprzedaży pojawi się wcześniej, bo 16 listopada, ma mieć 160 stron i kosztować 40$.


Temat na forumTagi: Chronicle Books (33) The Old Republic (500)

Komentarze (16)

Atlas na pewno sobie kupię, zresztą 16 funtów to nie tak dużo, dorzucę jeszcze coś i będzie darmowa przesyłka do Polski z brytyjskiego Amazonu :D

Swoją drogą szkoda, że żadnych przykładowych stron nie pokazali.. :/

Obczaję se skany. [2]

Zastanowię się nad atlasem. Ciekawe takie coś, zwłaszcza jak chce się posiedzieć przy grze na dłużej.

58zł

Tak a propos to za okładki obydwu publikacji odpowiada rodzimy artysta, Marek Okoń, który popełnił już covera do Deceived ;)

Czasami mi się odechciewa tego Old Republic a czasami mam straszną ochotę żeby zamłócić w coś z uniwersum Star Wars. Tylko nie ma w co, bo wszystko co mnie kręciło już przelazłem a fragmenty tej gierki wyglądają lipnie, ale i tak chyba sprawdzę :) BO CHCE MI SIĘ MŁÓCIĆ więc zacznę zagłębiać się w The Old Republic wydając hajs na wszystko co jest związane z tą grą, w tym te albumy

dlatego ja myślę o mapach głównie - co najwyżej pozmieniają miejsca spawnu czy trainerów, ale ogólne, większe landmarki pozostaną.

szkoda, że w CE za 500zł tego nie ma :/ takie przewodniki mają sens do single playerów, MMO po pierwszym expansion pewnie mocno się zmieni

super pozycje, muszę je mieć!

w sumie mogli by pokazać kilka zdjęć ze środka tego Atlasu, bo mnie ciekawi.

Obczaję se skany.

oooo, ten Atlas to ja chętnie nawet zasycę! :D

Art of TOR zamówiony na Amazonie angielskim razem z Deceived w miękkiej okładce :D

Wyszły dobre albumy w tym roku i za każdym razem mówiłem sobie, że kupię któryś z nich. Nie udało się, wszystko przepite, a może teraz się udać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.