Wojny Klonów

TCW #75 w USA

Starwars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Plan of Dissent". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z odcinka.

Gdy Republika zdobywa bazę lotniczą należącą do Umbaran, generał Krell rozkazuje Reksowi i jego ludziom pomaszerować na silnie ufortyfikowaną stolicę. Sklonowani żołnierze zdają sobie sprawę, że istnieje lepszy plan, dlatego ignorują rozkazy i przeprowadzają tajną operację.Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: The Clone Wars (1317)

Komentarze (22)

@Stark Niekoniecznie. Przecież miał ważniejsze zadanie do wykonania, a klony inne. Zastanów ile klonów by jeszcze zginęło gdyby Palpatine byłby w łapach konfederacji. Poza tym on przynajmniej walczył razem z żołnierzami. ;D

Kiedy Obi Wan po raz pierwszy spotkał Anakina skwitował jeszcze jedna marna forma życia... Krell nie jest nikim nazwyczajnym. Zresztą Obi Wan też niezbyt przejmował się życiem klonów co pokazał początek ROTS

dokładnie, pewna ilość klonów nie wykonała rozkazu 66

Arjon--> A Spisek na Cestusie czytałeś? Tam klon ARC też się przeciwstawia rozkazom. Nie był zerem, ale mógł się zbuntować. Skoro on mógł, Fives też może.

Ale np rozkaz 66. Musieli wyk. Czy chcieli czy nie chcieli. Czytaliście kiedyś komandosów republiki? Tyko zera nigdy nie wykonywały rozkazów, reszta musiała

@Smajlush Dokładnie, poza tym służyli w 501st legionie i widzieli jak Ashoka się buntowała, więc nie jest dla nich dziwne niesłuchanie. ;)

@Arjon - klony to nie roboty. Oczywiście, ich geny zwiększaja ich posłuszeństwo, ale wciaż maja coś takiego jak wolna wola.

Nasuwa się motto twórców tcw : "ch*j z kanonem"

Przecież klony nie mogą przeciwstawiać się rozkazom 0.o . Nigdy. Rozkaz może być odwołany lub zmieniony przez osobę wyższą stopniem. Nie kumam

z przyjemnością wpakowałbym w Krella całą serię z karabinu, rozkaz 66 byłby niepotrzebny :)

Może klony odmówią gry w tym serialowym gniocie wreszcie?

Co z tego, że Krell to szuja... :P I tak zapowiada się ciekawy odcinek... :P

Prawda, klony też są ludźmi. Ale nie zauważyłeś Rycu że Republika traktuje ich jak niewolników? O.o

Nie spodziewałem się że klony nie wykonają rozkazu. Swoją drogą myślę że kreowanie Krella na takiego nieczułego Jedi jest trochę przesadzone, przecież klon też człowiek.

Kiedy będzie w Polsce?

Pewnie Krell ma coś za uszami, a może jest 5 kolumną.

Ja też czekam aż wszystkie wyjdą razem

A ja jeszcze nie obejrzałem poprzedniego odcinka i chyba poczekam aż wyemitują wszystkie odcinki o Umbarze i obejrzę je za jednym razem.:)

Szkoda, że z Krella robią taką szuję :(

A Krell co by chciał znowu robić gdyby oni wykonali ten plan ??? Patrzeć się jak im idzie .... :P

Jeśli będzie tak dobry, jak ostatni odcinek, to ja to kupuję :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.