Gry komputerowe

Koniec "Galaxies" coraz bliżej

SW Galaxies

W panującym ostatnio zamieszaniu wokół nadchodzącej premiery The Old Republic i beta-testów tej gry warto przypomnieć o tym, co dzieje się z innym gwiezdnowojennym MMO, Star Wars Galaxies. Pod koniec sierpnia pisaliśmy o ujawnieniu pierwszych szczegółów dotyczących zakończenia gry, które ma się odbyć około 15 XII.

Od tamtego czasu sporo się wydarzyło. 15 IX wprowadzone zostało usprawnienie, które daje możliwość lotu atmosferycznego, umożliwiającego podziwianie mapy z lotu ptaka i walk w powietrzu, a także ostrzału postaci znajdujących się na ziemi. Niedawno, 17 XI, wprowadzono do gry nowe elementy związane z obchodzeniem Dnia Życia, najważniejszego święta Wookieech.

Najważniejsze informacje dotyczą jednak kolejnych konkretów na temat tego, w jaki sposób zakończy się gra. Szala zwycięstwa w trybie Galactic Civil War przechyli się na korzyść tej frakcji, która będzie kontrolowała największą część galaktyki. Na każdej planecie toczą się walki, w których obie strony konfliktu mogą zdobywać punkty. Proporcje pomiędzy ilością punktów zdobytych przez imperialnych i Rebeliantów zadecydują o tym, jaka część wartości planety, wyrażanej w procentach wartości całej galaktyki i zależnej od jej znaczenia, przypadnie jakiej frakcji. Aby zapewnić, że wyrównana walka będzie toczyć się do końca, twórcy gry obmyślili system, według którego wartość zdobywanych punktów będzie wzrastać wraz ze zbliżaniem się do końca rozgrywki. Tuż przed 15 XII punkty zostaną ostatecznie podliczone. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie nastąpi później, ale ma to być istotne wydarzenie zarówno dla zwycięzców, jak i przegranych. Cokolwiek to będzie, postaramy się Was o tym poinformować na bieżąco.

Temat na forum.Tagi: Galaxies (86)

Komentarze (3)

chcą żeby wszyscy SWGowcy przeszli do SWTORa - zamykają serwery SWG w tym samym dniu, w którym zaczyna się SWTOR early access

Mogliby zrobić z SWG darmowe mmo z mikropłatnościami, a nie zamykać serwery ;/

My znamy te wasze 'na bieżąco' :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.