Komiksy

Komiksowe nowości

DiamondsComics.com

Od dzisiaj na półkach w w Stanach Zjednoczonych można zobaczyć dwa nowe zeszyty wydawnictwa Dark Horse. Pierwszym z nich jest drugi numer trzeciej odsłony Karmazynowego Imperium, opowiadający o przygodach Kira Kanosa. Drugi komiks to nowy numer serii Dark Times, którego akcja dzieje się w czasach Galaktycznego Imperium.

Crimson Empire III: Empire Lost # 2 (6)

Kir Kanos, ostatni ocalały członek Gwardii Imperialnej Palpatine'a, otrzymał "propozycję" dołączenia do kadry oficerów chcących przywrócić dawny ustrój do jego poprzedniej chwały. W tym samym czasie formująca się Nowa Republika zaczyna stawać w płomieniach, gdy zabójcy biorą na celownik przeciwniczkę Kanosa (a czasem i kochankę) Mirith Sinn!
Scenariusz Mike Richardson, rysunki Paul Gulacy, kolory Michael Bartolo, okładka Dave Dorman. Cena 3.50 $, 32 strony. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.

Dark Times #21: Out of the Wilderness # 3 (5)

W pustynnej głuszy dochodzi do ostatecznego starcia. Używając przyjaciółki Dassa Jenira, Ember Chankeli, jako pionka, oraz własnego szpiegowskiego droida jako tajnej broni, pozbawiony uczuć zabójca Falco Sang uważa, że z góry ustalił wynik pojedynku. Lecz nie wziął pod uwagę nie jednej, lecz trzech osób zdolnych się poświęcić. Jak można wygrać z przeciwnikiem, który jest w stanie poświęcić wszystko? A nawet jeśli Sang wygra, ma wciąż jeszcze jeden, wielki problem: Dartha Vadera!
Scenariusz Randy Stradley, rysunki Douglas Wheatley, kolory Dan Jackson, okładka Pablo Correa.Cena 2.99 $, 32 strony. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Karmazynowe Imperium (50) Mike Richardson (13) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Randy Stradley (99)

Komentarze (3)

Mniam same wypasiki. Mam Crimson Empire I i II w wersji odnowionej cyfrowo, żadnych plamek drukarskich, tylko sam miód.

Dzień szczęścia, CE3 + nowy DT :DDD!

Preview Dark Times oprócz okładki dalej pokazuje przykładowe strony z CE III- widzę, że panowie z DH dalej nie naprawili tego błędu

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.