Komiksy

John Ostrander o Agent of the Empire

DarkHorse.com

Z okazji nadchodzącej premiery Agent of the Empire John Ostrander opisał po krótce wszystkich głównych bohaterów nowej serii.Jahan Cross

Główny bohater. Udaje dyplomatę, lecz tak naprawdę odpowiada przed Armandem Isardem, szefem Imperialnego Wywiadu. Uważa, że tylko Imperium podoła przywróceniu galaktyce spokoju. Potrafi się dostosować do sytuacji. Posługuje się sprawnie broniami i walką wręcz.

IN-GA 44

Replika istoty ludzkiej, ale bez syntetycznej skóry i włosów nie przypomina człowieka. Posiada wiele wbudowanych broni, przez które jest naprawdę groźny. IN-GA jest towarzyszem Crossa.

Armand Ysard

Szef Impierialnego Wywiadu, mentor i przełożony Crossa. Jest bezlitosny i w przeciwieństwie do przekonania Crossa nie jest lojalny dla swoich pracowników. Jego agenci – w tym Cross – są marionetkami.

Arlessi Quon

Przedstawiciel rzadkiej rasy Sluissi służącej Imperium. Genialny wynalazca i majsterkowicz, swoją lojalność na pierwszym miejscu ofiaruje rzemiośle, a dopiero potem pracodawcom. Lubi Crossa tak samo jak każdego innego człowieka.

Dah'lis Stark

Nautolańska wdowa Stark była drugą żoną Iaco Starka. Dah’lis była tancerką, gdy spotkała Iaco; jako swoją zaletę użyła piękna i zmysłowości. Być może wie więcej niż powinna.

Milosh Muhrlein

Imperialny Pułkownik, szef Impierlnego Centrum Badań 61. Służył Armii Republiki w czasie Wojen Klonów, a później Armii Imperialnej. Sztywny, arogancki i wywyższający siebie. Zawsze używał wysokiego stopnia dla osobistych korzyści –sądzi, że jest to jego obowiązek związany z rodziną.

Emesh Nar

Asystent Ambasadora Blainsa Vorlina. Wyniosły i bystry. Jest gotowy służyć tym, którym musi i szydzić z tych, którzy są niżsi rangą.

Lt. Myrsk

Służył w Wojnach Klonów po przegranej stronie. Zniechęcony do Imperium pod koniec konfliktu został w Sektorze Wspólnym. Zdobył rangę porucznika w Służbie Obrony Korelii. Jest niezawodny. Nie lubi imperialnych. Mało kogo lubi.Tagi: Agent of the Empire (34) Dark Horse Comics (790) John Ostrander (182)

Komentarze (21)

Miłosz. Miłosz Murlen. Czyżby Polak?

@Obi-Wan Skywalker - przecie żartuję

SMiki55-->Gdzieś było to napisane z tym Starkiem?

@Obi-Wan Skywalker - Stark nie zginął. Zmienił płeć i został scyborgizowany. Teraz nazywa się IN-GA 44.

A z innej beczki: Cross brzmi prawie tak jak Kloss ;)

Ciekawa postać Arlessi Quon. "Genialny wynalazca i majsterkowicz". Czyżby Starwarsowy Q z Bonda? Może się dowiemy kiedy zginął Stark. Muszę przyznać, że mam dobre przeczucia do tej serii.

Wszystko brzmi fajnie i interesująco, tylko nie mogę tych obcasów IN-GA 44. Kolą mnie w oczy niemiłosiernie, to taka bzdura. Pomijając już względy praktyczne, wyglądają brzydko w połączeniu z całą resztą. Nie pasują i już.

"żadkiej" - Moje oczy, moje oczy!

Zapowiada się naprawdę świetna seria:)
Ciekawe kiedy ruszy nad Wisłą? Ktoś wie?

Wdowa po Iaco Starku? To kiedy on zginął?

Fajnie, że się pojawia żona Starka.

winter is coming. <3

A to Isardowie nie mieli jakiejś wady genetycznej z tym pasemkiem bez pigmentu? U córci było to naturalne, więc nic innego do głowy mi nie przychodzi. A jak u Armanda z kolorem tęczówek? Na wookie nic nie widzę, a ten obrazek za słabą rozdzielczość ma. Stanowczo zbyt dawno X-wingi czytałem...

Rany, a słownik ortograficzny zjadło? Za to Muhrlein połknął chyba kij od szczotki;) No i nie ma to jak robot na obcasach...

myślę raczej że to nieodrodna córunia tatusia zaczęła go kopiować we wszystkich aspektach, w tym we fryzurze, ubraniu, bezwzględności, etc.

Znaczy taki czerwony? No dobsz, nawet ładnie - ale farbowanie włosów na czarno-biało to chyba nie jest część umundurowania?

A jak Armand ma się ubierać? W hawajską koszulę. Dyrektor wywiadu taki mundur ma i tyle.

Redaktorze Masterze, popracuj nad polszczyzną, bo jakieś takie nie składne te zdania. :(

Ten Nikto o wyglądzie kowboja za bardzo trąci mi postacią Gallandro - swoją drogą, obaj związani z Sektorem Wspólnym. Nie mówiąc o wyglądzie Cada Bane'a.
A Armand Isard nie musi się koniecznie ubierać, jak jego córka.

Ale pomysł z żoną Iaco Starka bardzo fajny - przyjemne takie odświeżenie Starka.

Twój stary służył w CorSecu.

Postacie wydają się dość nietuzinkowe jak na gwiezdno-wojenne realia :)

Już polubiłem Myrska!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.